• w temacie Bal Wiedeński, Narodowe Forum Muzyki Wrocław

  W: Lokalne
  Idź sobie zobacz na ulicę Biskupią do sklepu Vivid Store. Tam mają tego typu suknie i wydaje mi się, że na tą okazję będą idealne.
  Wiem, że na Ruskiej też jest jakiś sklep - ale tam już nie byłam osobiście więc nie wiem jak jest. Rzucił mi się po prostu w oczy już parę razy.
  I rozumiem też, że galerie odpadają?
 • w temacie Przedszkole terapeutyczne czy integracyjne?

  W: Porady
  Ale to przecież wszystko zależy głównie od tego jak dziecko funkcjonuje. Do tego ważne jest też to jakie warunki zapewnia przedszkole, czy np. na miejscu jest wwr i wszystkie inne potrzebne terapie. Ale też właśnie ile z tego wszystkiego Twoje dziecko potrzebuje.
 • w temacie Czarna bateria łazienkowa

  W: Babskie sprawy
  ~gość ciekawy pomysł z tą czarną baterią. niestety sama nie mam, więc nie pomogę. a masz już jakąś konkretną upatrzoną? jestem ciekawa co wybrałaś i jak to dokładnie wygląda.
  Tzn tak wstępnie myślałam o takiej do umywalkihttps://www.l(...),118,i/ i w takim samym klimacie nawannową. Ogólnie myślałam, że z czarnymi będzie słaby wybór, ale okazało się, że się myliłam. W tym sklepie gdzie właśnie podałam jest dużo modeli do wyboru.

  No właśnie jestem ciekawa od czego to zależy, z tymi zaciekami z wody i mydła na czarnej baterii. Bo czy tutaj, czy na innych forach jak czytam, to zdania są podzielone. Jedni piszą, że widać, inni że zupełnie nie. Może np niektóre z nich mają jakąś specjalną powłokę, która przed tym chroni?
 • w temacie Czarna bateria łazienkowa

  W: Babskie sprawy
  bridgetjones Ja mam czarną baterię w kuchni. Akurat nie widać na niej żadnych plam.
  Oo super. A czy mogłabyś pokazać baterię? Jestem mega ciekawa jak się komponuje.
 • w temacie Menu na komunię?

  W: Hydepark
  Rosó ł to dobry pomysł. A co do mięs to jeśli robisz kilka rodzai to nie musi być po kawąłku dla każdego. Bo jak zrobisz 3 rodzaje..to chcesz zrobić na 15 osób 45 kawałków mięsa? to będzie gruba przesada ;)
 • w temacie Wygodna, sportowa bluza

  W: Babskie sprawy
  Klikaj i się nawet nie zastanawiaj! Ja co prawda bluzę mam inną, ale przecież to jedna firma więc zobaczysz, że będziesz zadowolona.