• Czarna bateria łazienkowa

  W: Babskie sprawy
  Jestem ciekawa co myślicie o czarnych bateriach łazienkowych? Zastanawiam się nad zamontowaniem takich u siebie, ale obawiam się czy nie będzie na nich widać za bardzo brudu. Czy ktoś z Was ma taką baterię i może się podzielić opinią? Chętnie zobaczę też jakieś inspiracje :)
 • Przedszkola z subwencją dla dzieci z autyzmem

  W: Babskie sprawy
  W Polsce, w wielu miastach istnieją takie przedszkola, które dzięki temu, że dostają subwencje na dziecko z autyzmem, nie pobierają już od rodziców czesnego. Znacie takie placówki? Co o tym myślicie? Czy warto takie miejsca brać w ogóle pod uwagę?
 • Zespół Aspergera u dziecka, Warszawa

  W: Lokalne
  Dostaliśmy sygnał od przedszkolnego psychologa syna, że ma on podejrzenie zespołu aspergera u naszego dziecka. Nie za bardzo rozumiem skąd taka diagnoza, ale oczywiście wolałabym to sprawdzić, bo spędza mi to teraz sen z powiek.
  Szukałam w internecie placówek które zajmują się takimi diagnozami. Znalazłam w Warszawie centrum Promitis i chciałam zapytać czy ktoś tutaj może podzielić się opiniami na ich temat? Diagnozowaliście tam swoje dzieci, albo korzystaliście z terapii? Będę wdzięczna za opinie.