• w temacie PiS wprowadza opresje dla kierowców

  W: Polityka
  julciaDe Na drogach i przejściach dla pieszych giną matki z dziećmi i
  całe rodziny - bo pijaki dostają śmieszne mandaty .

  300 zł i zakaz prowadzenia za złapanie po pijaku?
  to jest mandat?
  Gość się śmieje i dalej jedzie już bez prawka .

  Złapany po raz drugi dostaje 1 000 zł mandat .
  Ale to jest śmiech na sali , bo są tacy którzy byli złapani 5 razy
  za śmiganie bez prawka .

  To trwa do momentu dopóki któregoś dnia kogoś nie zabije ,
  albo całą rodzinę .
  Dostanie niski wyrok i znowu pojedzie aż nie zabije kolejnej
  rodziny .

  Bardzo wysokie mandaty i bardzo wysokie wyroki za jazdę po
  pijaku i nadmierną prędkość - to jest jedyny sposób na de bili
  na drogach .

  Ucierpią biedni ludzie, ponieważ bogatych będzie stać na 5 tyś i nadal będą się śmiać, bo mają kasę. Nie ucierpią także ludzie z PiSu, bo mają swoje sądy partyjne i policję i już tak się dzieje. Zatem elektorat musi się zapisać do PiSu, bo będą bezkarni. Owszem jestem za karami dla pijaków i szaleńców drogowych, ale nie za każde przewinienie. Policja często popełnia błędy w ocenie i mierzy wadliwym sprzętem prędkość i przez to ucierpią biedniejsi, bowiem otrzymywać będą totalne kary, a dla nich 5 tyś to olbrzymie pieniądze. PiS potrzebuje kasy i wprowadza wszędzie ustawy, które dadzą kasę do budżetu.
 • w temacie DLACZEGO PEDOFILIA JEST DOBRA, A GEJE I LEZBIJKI TO ZŁO

  W: Polityka
  julciaDe Pedofilia w Kościele to tylko mały procentowo fragment
  z całej pedofilii która dotyka wszystkie środowiska .

  Pedofile z Niemiec , Francji , Anglii od lat kursują do Tajlandii
  na seks turystykę, a Amerykanie na Kubę i czy ktoś o tym mówi ,
  nagłaśnia? - Nie .

  Ale jak w Kościele dojdzie do takiego przestępstwa to piszą o
  tym gazety na całym świecie? - dlaczego?

  Walczmy z pedofilią ale we wszystkich środowiskach , a nie
  szukajmy ich tylko w Kościele , bo pedofile jak motocykliści są
  po prostu wszędzie .

  Ateistów pedofilów jest bez liku , ale czy ktoś kiedyś napisał
  że sprawcą jest ateista?
  Ale wystarczy jeden przypadek w Kościele i napiszą o tym
  wszystkie gazety i TV .
  -------------
  Jako chrześcijanka jestem za głęboką reformą Kościoła i
  bardzo radykalnymi rozwiązaniami i Kościół chcąc nie chcąc
  to zrobi , bo presja jest już tak duża ze zagraża to jego istnieniu .
  Mówiąc prosto Kościół za chwilę może przestać istnieć .

  Kościół Katolicki już stracił wszelki autorytet , a ludzie masowo
  odchodzą bo się brzydzą takich duchownych .
  Kościół już zapłacił bardzo wysoką cenę , bo stracił wiarygodność
  i autorytet .
  Jeżeli nie podejmą radykalnych działań Kościół Katolicki
  przestanie istnieć - utopi się we własnych grzechach .  Masz tu jak Polish church is fighting paedophilia.

  Tak Polski kościół walczy z pedofilią.

  ,, Komisja zwróciła się do biskupów także o dostęp do kopii akt tych procesów. Jednak komisja – zgodnie z jej uprawnieniami – nie może tych akt zażądać, może jedynie liczyć na dobrą wolę kościelnych hierarchów.

  Strona kościelna nie kryła zaskoczenia działaniami komisji. Rzecznicy prasowi diecezji i kościelni eksperci przekonywali, że prawo kościelne nie pozwala na przekazanie komisji ot tak dokumentów znajdujących się w archiwach kurii i sądach kościelnych.

  „Nie grzmiało, nie błyskało, a komisja nagle wychodzi z niezwykle mocną inicjatywą, która – przynajmniej w oczach opinii publicznej – stawia episkopat pod ścianą” – mówił nam w marcu ks. prof. Andrzej Kobyliński, wykładowca UKSW, autor m.in. kilkudziesięciu artykułów naukowych i publicystycznych na temat problemu pedofilii w Kościele.

  Do rozmów z komisją zasiadł w imieniu biskupów Delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. ochrony dzieci i młodzieży abp Wojciech Polak.Episkopat zdecydował, że nie przekaże kościelnych dokumentów państwowej komisji.

  „Kwestia udostępnienia Państwowej Komisji kopii całości akt kanonicznych procesów karnych budzi poważne wątpliwości zarówno na gruncie prawa państwowego, jak i kościelnego” – czytamy w oświadczeniu. Biskupi z jednej strony podnoszą to, że komisja nie ma podstawy prawnej, żeby żądać od nich dokumentów, z drugiej, jak przekonują, nie wiadomo, czy takie działanie byłoby zgodne z prawem kościelnym.

  Jak mówił w rozmowie z OKO.press ks. Piotr Studnicki, kierownik biura Delegata KEP, abp Polak ma niedługo zwrócić się w tej sprawie do Watykanu.

  Ostatecznie więc to od papieża Franciszka będzie zależało, czy i w jakim zakresie kościelne dokumenty zostaną przekazane komisji.

  Komisja ma w najbliższym czasie odnieść się do stanowiska episkopatu".

  Biskupi czekają na śmierć papieża i grają na czas. A gdyby zabrakło tego papieża, to pedofilia zakwitnie na nowo, jak kwiat róży.

  Owszem w różnych środowiskach są pedofilie, ale w przypadku idą do więzienia i otrzymują surowe kary i nie kryją ich bezkarni biskupi.

  W istocie obok pedofilii w kościele, występuje jej ukrywanie i kłamstwo w żywe oczy biskupów. Kto wierzy Dziwiszowi i ciekaw jestem, co zrobi z nim papież? Tyle zarzutów e Polsce i Watykanie. A co z dziećmi księży? Społeczeństwo płaci na ich utrzymanie? Jeden z księży bił 206 dzieci i używał wulgaryzmów na lekcjach katechezy, wystraszeni parafianie bali się tego zgłosić. Przecież ten kościół jest całkowicie zdemoralizowany. Myślisz, że 206 dzieci z klasy od 1 do 3, wraz z rodzicami kłamią na bidnego księdza.

  Musisz odróżnienić księdza, który ma prowadzić dzieci do Boga i uczyć i dobra i szacunku do bliźniego od zwykłego pedofila, który nikogo nie uczy i nie prowadzi do Boga. Księża pedofilie igrają z Bogiem i urządzają sobie z niego kpiny. W kościele, co trzeci ksiądz jest pedofilem, część pozostałych ma nawet po dwoje dzieci, często na konto męża z mężatkami, którym drży głos na widok księdza i nie są to lewacziki, ale PiSówki.


 • w temacie DLACZEGO PEDOFILIA JEST DOBRA, A GEJE I LEZBIJKI TO ZŁO

  W: Polityka
  [cytat kogo=Keramek]serwus!* Jak miło cię spotkać!
  *serwus - forma poufałego pozdrowienia
  https://sjp.pwn.pl/slowniki/serwus.html

  Twoja bezradność w rozumieniu otaczającego nas świata po prostu mnie wzruszyła😂🤣😆
  Przekaz z twojego pisania jest prosty jak cep Homoseksualizm jest dobry, pedofilia jest zła jeśli dotyczy ludzi w sutannach(nauczycieli)😆🤣😂 Myślisz, że ktoś normalny kupi ten kit? Każda nieczystość seksualna jest złem.

  [cytat]Zastanawiam się dlaczego, powszechnie PiS i kościół katolicki nienawidzi gejów i lezbijki, a toleruje pedofilię. [/cytat]

  Zamiast się zastanawiać nad czymś czego nie ma podaj przykłady na poparcie swoich legend.

  [cytat]Dlaczego pedofila nie jest szkodliwa,[/cytat]?
  Szokujące oświadczenie Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego (APA). W jednym z ostatnich opracowań naukowych organizacja sklasyfikowała pedofilię jako orientację, a nie zaburzenie seksualne.
  https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/743154,amerykanskie-stowarzyszenie-psychologiczne-sklasyfikowalo-pedofilie-jako-orientacje-seksualna.html

  Na przeszkodzie stoi KK, który potępia każdą nieczystość teraz rozumiesz dlaczego kazali ci atakować KK???


  [cytat]demoralizacja dzieci i młodzieży, to największa podłość człowieka, czyżby coś się zmieniło, w tym zakresie?[/cytat]
  Nie nic się nie zmieliło poza tym, że już nie pamiętasz czego cię uczono na religii

  1 W tym czasie uczniowie przystąpili do Jezusa z zapytaniem: «Kto właściwie jest największy w królestwie niebieskim?» 2 On przywołał dziecko, postawił je przed nimi i rzekł: 3 «Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego. 4 Kto się więc uniży jak to dziecko, ten jest największy w królestwie niebieskim. 5 I kto by przyjął jedno takie dziecko w imię moje, Mnie przyjmuje.
  6 Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.

  Grzech to nie tylko nieczystość
  Grzechy główne w polskim tłumaczeniu Katechizmu Kościoła Katolickiego:
  • Pycha.
  • Chciwość
  • Nieczystość
  • Zazdrość
  • Łakomstwo.
  • Gniew.
  • Lenistwo lub znużenie duchowe.


  😂🤣😆😆🤣😂[cytat]Ksiądz pedofil dokonuje zgorszenia dzieci jako nauczyciel, zaś geje uprawiają seks że sobą w zaciszu domowym.[/cytat]😂🤣😆😆🤣😂

  Tak a pedofile w sutannach manifestują swoje dewiacje na mszach w których uczestniczą tysiące osób. Rozumowanie twoje wywołuje wielogodzinne spazmy śmiechu choć problemy, które usiłujesz poruszać do śmiesznych nie należą.

  Czy ty wiesz co to jest pedofilia????


  [cytat]Warto wspomnieć, iż najmłodsza ofiara kleru miała zaledwie 1 roczek,
  - podała Komisja d/s pedofilii.[/cytat]
  Tego nie wiesz. Raport dotyczy setki przypadków a skoro najwięcej pedofili w tej setce to najbliższa rodzina dziecka to tam należy szukać sprawcy.


  [cytat]Pytam kleru, dlaczego pedofila nie jest powszechnie krytykowana przez kler.[/cytat]
  Pedofilia podobnie jak inne dewiacje i każdy inny grzech jest powszechnie potępiana zwłaszcza w KK. Doskonale o tym wiesz mataczysz bo masz w tym osobisty cel czy tylko realizujesz czyjeś zlecenie?  No cóż nadal sukcesywnie kłamiesz i promujesz ideologię LGBT. Wyniki twojej ankiety nie pozostawiają złudzeń. Tylko antyklerykały mogą głosować na nie:))
  [/cytat]

  Przytoczona przez ciebie literatura mitologiczna, jasno wskazuje ważność dziecka dla królestwa niebiesko i biada temu, kto zhańbi i dokona zgorszenia tych dzieci. Wasza ewangelia wyraźnie wskazuje, co powinno się zrobić osobie, która tego dokona. Literatura nie wspomina nic o LGBT, czyli gejach i lezbijkach i nie ma tam, ani jednego słowa zgorszeniu homoseksualnym. Bronisz rozpaczliwie zgorszonego kleru, podobnie jak pan Tadeusz Rydzyk, który swoje stanowisko wyznał, przy udziale rządu PiS, a potem przepraszał, bo mu przełożeni wydali polecenie. W podobny sposób czyni to pan Jędraszewski i inni biskupi i kardynałowie. Mam nadzieję, że papież zdąży wypełnić zło z kościoła polskiego, chociaż czekają na jego śmieć, żeby wszystko było po starem i pedofila bezkarna.

  Pytam cię Keramek, po raz drugi! Dlaczego rząd PiSu nie atakuje tak pedofilii kleru, jak LGBT. Nie atakuje pedofilii kleru nadprezes, prezydent, premier i cały rząd PiSu. A jeśli atakuje, to podaj dowody. Mam nadzieję, że pytanie jest proste, bo możesz mieć demencję starczą i dlatego zadałem proste pytanie.

  Śmiech, który cię ogarnia, może też być przyciwieństwem depresji i bezradności. Patologiczny śmiech z własnej głupoty i braku percepcji jest przeciwieństwem depresji, czyli jest wesołością manifestowana rozbawieniem, śmiechem, ale nie każdy uśmiech świadczy o dobrym stanie psychicznym. Objawy patologicznego śmiechu i płaczu, są nieproporcjonalne do stanu emocjonalnego, pojawiają się napadowo w sytuacji, która nie uzasadnia takiej reakcji, a chory nie panuje nad wybuchem śmiechu. Zatem proponuję skorzystać porad psychiatry. • w temacie DLACZEGO PEDOFILIA JEST DOBRA, A GEJE I LEZBIJKI TO ZŁO

  W: Polityka
  [cytat kogo=Keramek]serwus!* Jak miło cię spotkać!
  *serwus - forma poufałego pozdrowienia
  https://sjp.pwn.pl/slowniki/serwus.html

  Twoja bezradność w rozumieniu otaczającego nas świata po prostu mnie wzruszyła😂🤣😆
  Przekaz z twojego pisania jest prosty jak cep Homoseksualizm jest dobry, pedofilia jest zła jeśli dotyczy ludzi w sutannach(nauczycieli)😆🤣😂 Myślisz, że ktoś normalny kupi ten kit? Każda nieczystość seksualna jest złem.

  [cytat]Zastanawiam się dlaczego, powszechnie PiS i kościół katolicki nienawidzi gejów i lezbijki, a toleruje pedofilię. [/cytat]

  Zamiast się zastanawiać nad czymś czego nie ma podaj przykłady na poparcie swoich legend.

  [cytat]Dlaczego pedofila nie jest szkodliwa,[/cytat]?
  Szokujące oświadczenie Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego (APA). W jednym z ostatnich opracowań naukowych organizacja sklasyfikowała pedofilię jako orientację, a nie zaburzenie seksualne.
  https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/743154,amerykanskie-stowarzyszenie-psychologiczne-sklasyfikowalo-pedofilie-jako-orientacje-seksualna.html

  Na przeszkodzie stoi KK, który potępia każdą nieczystość teraz rozumiesz dlaczego kazali ci atakować KK???


  [cytat]demoralizacja dzieci i młodzieży, to największa podłość człowieka, czyżby coś się zmieniło, w tym zakresie?[/cytat]
  Nie nic się nie zmieliło poza tym, że już nie pamiętasz czego cię uczono na religii

  1 W tym czasie uczniowie przystąpili do Jezusa z zapytaniem: «Kto właściwie jest największy w królestwie niebieskim?» 2 On przywołał dziecko, postawił je przed nimi i rzekł: 3 «Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego. 4 Kto się więc uniży jak to dziecko, ten jest największy w królestwie niebieskim. 5 I kto by przyjął jedno takie dziecko w imię moje, Mnie przyjmuje.
  6 Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.

  Grzech to nie tylko nieczystość
  Grzechy główne w polskim tłumaczeniu Katechizmu Kościoła Katolickiego:
  • Pycha.
  • Chciwość
  • Nieczystość
  • Zazdrość
  • Łakomstwo.
  • Gniew.
  • Lenistwo lub znużenie duchowe.


  😂🤣😆😆🤣😂[cytat]Ksiądz pedofil dokonuje zgorszenia dzieci jako nauczyciel, zaś geje uprawiają seks że sobą w zaciszu domowym.[/cytat]😂🤣😆😆🤣😂

  Tak a pedofile w sutannach manifestują swoje dewiacje na mszach w których uczestniczą tysiące osób. Rozumowanie twoje wywołuje wielogodzinne spazmy śmiechu choć problemy, które usiłujesz poruszać do śmiesznych nie należą.

  Czy ty wiesz co to jest pedofilia????


  [cytat]Warto wspomnieć, iż najmłodsza ofiara kleru miała zaledwie 1 roczek,
  - podała Komisja d/s pedofilii.[/cytat]
  Tego nie wiesz. Raport dotyczy setki przypadków a skoro najwięcej pedofili w tej setce to najbliższa rodzina dziecka to tam należy szukać sprawcy.


  [cytat]Pytam kleru, dlaczego pedofila nie jest powszechnie krytykowana przez kler.[/cytat]
  Pedofilia podobnie jak inne dewiacje i każdy inny grzech jest powszechnie potępiana zwłaszcza w KK. Doskonale o tym wiesz mataczysz bo masz w tym osobisty cel czy tylko realizujesz czyjeś zlecenie?  No cóż nadal sukcesywnie kłamiesz i promujesz ideologię LGBT. Wyniki twojej ankiety nie pozostawiają złudzeń. Tylko antyklerykały mogą głosować na nie:))
  [/cytat]

  Dziadek, swoje kity możesz wciskać takiemu, co palec ssie. Nwet nie wiem od czego zacząć, by odpowiedzieć na Twoje kacapskie średniowieczne urojenia.

  Powtarzam ci po raz kolejny prostu człowieku, że Jędraszewski, czy Rydzyk nie mówił o sukienkowej zarazie, ale o tęczowej i to, po podburzaniu ludu fanatycznego rozpoczęło się kamieniowanie, nie sukienkowych, ale ludzi LGBT.

  To Rydzyk, przy udziale polityków PiS powiedział :

  ,, Ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus?" Komentarze po skandalicznych słowach ojca Rydzyka.
  Podczas swojego przemówienia Tadeusz Rydzyk wspomniał o biskupie kaliskim Edwardzie Janiaku. To hierarcha kościelny niedawno odsunięty od władzy w swojej diecezji przez papieża Franciszka. Stało się to po filmie braci Sekielskich „Zabawa w chowanego” opisującym pedofila księdza Arkadiusza H. Pozbawienie władzy w diecezji ma związek z tym, że biskup Janiak przez lata go chronił i tuszował sprawę.

  Podczas sobotniej mszy Tadeusz Rydzyk nazwał Janiaka "współczesnym męczennikiem".

  – "Nie dajmy się katolicy! Że na jakiegoś księdza zaczną warczeć, jakieś filmidło zrobią, i wszyscy się potem trzęsą. Udowodnij, udowodnij winę!" – mówił Rydzyk.

  Dlaczego nic nie mówił, że zgrzeszył gej, lub lezbijka, a kto nie ma pokus?

  Kler i PiS piłelnia wszystkie grzechy ze wskazananej przez ciebie ewangelii, którą znam na pamięć. Ja nie pytam o literaturę mitologiczną prosty człowieku, lecz o jej wypełnianie przez zdemoralizowany kler. Nie słyszałem, żeby ktoś z PiSu, lub kleru tak bardzo atakował pedofilię, a jest wręcz odwrotnie bowiem biskupi bronią się z całych sił, a obecnie wymyślili powód, żeby nie przekazywać akt Państwowej Komisji Śledczej, o czum pisalem w temacie przewodnim, a ty śmiesz tu pitolić, że wszystko jest grzechem.

  Tak ksiądz był osobą zaufaną publicznie i to zaufanie podeptał. Jesteś tak tępy, czy udajesz takiego, a kto mówi o publicznym uprawianiu pedofilii? Ksiądz jest osobą publiczną, który publicznie naucza dzieci, a pedofilię uprawia z upolowanymi ofiarami, zatem działa publicznie i to w różnych środowiskach, przeniesiony jako nagrodę na nowe miejsce i nowe ofiary. W tym sensie działa publicznie. Czy pamiętasz, co mówiła ofiara Jankowskiego? Jak ganiał ze stojącym bagnetem za dziećmi po piwnicach, pokazywała te miejsca. To nie była czasem publiczna orgia. A kiedy ksiądz ma setki ofiar, jak szef Legionów Chrystusa Maciel - przyjaciel Jana Pawła II. W domowym zaciszu to robił? • w temacie Dlaczego masa personelu medycznego odmawia szczepień?

  W: Hydepark
  ObserwatorII
  ~gość
  ObserwatorII
  ~gość
  ObserwatorII ireneo Zaskakujące czytanie statystyk. Jeśli co czwarty nie widzi to trzech z czterech widzi, a więc zdecydowanie więcej. Podobnie w Polsce - 9 na 10 widzi konieczność przyjęcia szczepionki. To na 7 lipca . Na dziś "ślepych" z pewnością ubyło o połowę. W liczbie mie ma przechorowanych i z "ryzykiem".Może niewielu medyków w Polsce rozumie zwrot "eksperyment medyczny"?
  Ty nie rozumiesz. W przypadku preparatu dopuszczonego do stosowania (nie ma znaczenia, że warunkowo) faza eksperymentu jest zakończona.

  Powtarzanie bzdury o eksperymencie jest typową ściemą płaskoziemców.
  Interesujące masz objawienia nieszczęśniku, sam producent pisze o zakończeniu fazy eksperymentalnej w 2023 roku ale polscy "naukowcy" wiedzą lepiej, Pfizer ściemnia gawiedź powiadają.
  Producent pisze o zakończeniu 3 fazy badań klinicznych, a nie fazy eksperymentalnej. Dokształć się, zanim będziesz siać dezinformację.
  Wyjaśnij czym różni się 3 faza badań klinicznych od 3 fazy eksperymentalnej?
  Ten człowiek nie ma o tym pojęcia, szkoda czasu.
 • w temacie Dlaczego masa personelu medycznego odmawia szczepień?

  W: Hydepark
  ~gość navigators ~gość ObserwatorII ireneo Zaskakujące czytanie statystyk. Jeśli co czwarty nie widzi to trzech z czterech widzi, a więc zdecydowanie więcej. Podobnie w Polsce - 9 na 10 widzi konieczność przyjęcia szczepionki. To na 7 lipca . Na dziś "ślepych" z pewnością ubyło o połowę. W liczbie mie ma przechorowanych i z "ryzykiem".Może niewielu medyków w Polsce rozumie zwrot "eksperyment medyczny"?Ty nie rozumiesz. W przypadku preparatu dopuszczonego do stosowania (nie ma znaczenia, że warunkowo) faza eksperymentu jest zakończona.

  Powtarzanie bzdury o eksperymencie jest typową ściemą płaskoziemców.Nieszczęsny, faza eksperymentu będzie zakończona za kilka lat. Skąd masz tak prymitywne poglądy i jeszcze je rozpowszechnasz. Szczepionki są dopuszczone, jako konieczne zło, ponieważ nie było czasu na przetestowanie zgodne z wymogami światowych przepisów. Nic nie wiadomo, jaki będzie efekt tych szczepionek w perspektywie czasu. Żaden lekarz nie potrafi tego powiedzieć. Fakt jest jeden, że trzeba się szczepić, minimum 3 razy do roku i corocznie. Taki fakt, ja cały twój tekst.
  Sprawdź sobie te przepisy i ich wymagania, o których nie masz pojęcia - bo właśnie na ich podstawie szczepionki są dopuszczone do stosowania, po spełnieniu potrzebnych wymagań. Warunkowe dopuszczenie zmienia tylko tyle, że producenci muszą na bieżąco składać raporty z badań - głównie pod kątem długości utrzymywania się ochrony (obecnie potwierdzone ponad 9 miesięcy).Szczepionki mają tylko łagodzić atak wirusa. Nie są w 100%skuteczne i nie powodują ograniczenia przenoszenia covidu. Firma składa raporty o długości ochrony, ale nie ma możliwości raportowania skutków w perspektywie czasu i w związku z tym, skutków ubocznych.

  Poczytaj sobie na Narodowym Ustytucie Zdrowia Publicznego i fazach testowych szczepionek.

  1 - faza badań klinicznych 1-2 lata
  2 - faza badań klinicznych 2 lata, lub więcej
  3- faza badań klnicznych 3-4 lata.

  Zatem nie kituj mi tu dziadek farmazonów. Nic nie wiadomo, jaki będzie wpływ szczepionek w fazie populacyjnej i długotrwałej i nie piszę tu o co idzie, ale innego wpływu na organizm.
 • w temacie Dlaczego masa personelu medycznego odmawia szczepień?

  W: Hydepark
  ~gość ObserwatorII ireneo Zaskakujące czytanie statystyk. Jeśli co czwarty nie widzi to trzech z czterech widzi, a więc zdecydowanie więcej. Podobnie w Polsce - 9 na 10 widzi konieczność przyjęcia szczepionki. To na 7 lipca . Na dziś "ślepych" z pewnością ubyło o połowę. W liczbie mie ma przechorowanych i z "ryzykiem".Może niewielu medyków w Polsce rozumie zwrot "eksperyment medyczny"?Ty nie rozumiesz. W przypadku preparatu dopuszczonego do stosowania (nie ma znaczenia, że warunkowo) faza eksperymentu jest zakończona.

  Powtarzanie bzdury o eksperymencie jest typową ściemą płaskoziemców.Nieszczęsny, faza eksperymentu będzie zakończona za kilka lat. Skąd masz tak prymitywne poglądy i jeszcze je rozpowszechnasz. Szczepionki są dopuszczone, jako konieczne zło, ponieważ nie było czasu na przetestowanie zgodne z wymogami światowych przepisów. Nic nie wiadomo, jaki będzie efekt tych szczepionek w perspektywie czasu. Żaden lekarz nie potrafi tego powiedzieć. Fakt jest jeden, że trzeba się szczepić, minimum 3 razy do roku i corocznie.
 • w temacie Stojaki Na Biżuterię

  W: Polityka
  Edek! Przenieś biznes i stojaki na biżuterię na zachód bowiem tu dorobisz się, ale garba, a władzą na koniec zabierze ci wszystko.
 • w temacie 🚫PIS ZAKAZ MÓWIENIA PRAWDY 🚫

  W: Polityka
  olacda TVN złapało Banasia na współpracy z przestępcami to teraz mają na niego oko. Przez 10 lat składał niepełne oświadczenia majątkowe, synek składał fałszywe dodumenty i się doigrali!!!Ile bierzesz za posta? Czyli TVN 24 pracuje za CBA. Teraz TVN musi się zająć nadprezesem, Sasinem, byłym ministrem zdrowia maseczki, respiratory i pozostałymi, zwanymi przez nadprezesa tłustymi kotami nepotyzmu PiSowskiego.
 • w temacie 🚫PIS ZAKAZ MÓWIENIA PRAWDY 🚫

  W: Polityka
  Dobrawa1 navigators


  Prosty człowieku, który nie rozumie prostego tekstu! Podałem ci dowody zaniechania działań sądów, prokuratury w rażącym łamaniu prawa przez tłustych kotów PiS. Po nie jest obecnie przy władzy i nie ma możliwości robić przekrętów. Podane dowody mają charakter poglądowy, mający ci przybliżyć to zagadnienie. Słała bezkarności tłustych kotów tepitystyczjego PiSu jest gigantyczna.

  Staraj się czytać uważnie tekst i starać się go zrozumieć. Tylko tobie muszę precyzować prosty teks, który wystarczająco obrazuje zagadnienia.


  I po co ja w ogóle z tobą dyskutuje. Dyskusja z tobą jest bardzo męcząca,. Znów tłuste koty. :-) i w koło to samo. Masz natręctwa myślowe. Lecz się póki jeszcze czas. To żadna złośliwość. To jedynie ludzka rada.
  Ato ja tak nazwałem złodziei z PiS, czy twój idol? Rozumiem, że te słowa bolą, parzą, kopią i pasowało, by je jakoś ukryć zatuszować, jak pedofilię kleru i zakłamanie biskupów. Przecież po to tu jesteś i taki jest twój cel. Moim celem jest pokazać ludziom prawdę, na podstawie dowodów, a nawet w wypowiedziach Kaczyńskiego.

  Ja nie wiem dlaczego ze mną dyskutujesz, ale chodzi o przytępienie mnie, zaprzeczenie słowom prawdy, uciszenie, żeby popierać zdemoralizował PiS i kler, a,, głupi lud wszystko kupi"—autor rozwodnik Jacek Kurski.

  Rozumiem, że w partyjnych mediach nie mówią o 387 tłustych kotkach pisowskich, a tu piszę, więc to bardzo boli. Trzymasz linię władzy, zamknąć ludziom usta, zamknąć niepokorne media, zamknąć usta NIK, sędziom, Rzecznikowi praw obywatelskich, TSUE, LGBTE, UE, bo PiS i ty jesteście najważniejsi i najmądrzejsi na całym świecie. Lecz się fanatyczna istoto zastrzyki, bo masz ajakulację praceoks i trzeba zastrzyków w postaci Abilify Maintena w dupsko. Lecz się, no jak PiS padnie to zwariujesz do końca.