• TŁUSTE KOTY PREZESA PRZYZNAŁY SOBIE PODWYŻKI

  W: Polityka
  Kraj w kryzysie, podwyżki kosztów życia i towarów galopują, a PiS karmi się pieniędzmi podatnika. Towarzysze z PiS tłumaczą się głupawo, że obniżali płace parlamentarzystom, bo były trudne reformy, teraz trudnych reform nie ma. Z Unii Europejskiej prawdopodobnie zapomóg nie będzie, a kto by się tym martwił? Podniosą podatki i kary dla kierowców, za byle co, przecież władza się wyżywi? Jeden z rządowych PiSlamistów mówi, że to skutki inflacji, której podobno nie ma.

  Następnym głupim tłumaczeniem jest to, że za konkretne pieniądze będą pracować kompetentni ludzie, bo dobre pieniądze będą atrakcyjną przynętą. Czy to znaczy, że cały rząd PiS poda się do dymisji i przyjmą kompetentych ludzi?

  Nawet logicznie tłumaczyć się nie potrafią.

  Na koniec radosne przypomnienie o skromności, jaką miał się kierować PiS. Już po roku rządzenia, Szydlo rozdawała premie (po 70 tyś) dla Rady Ministrów wołając z trybuny sejmowej, Nam się te pieniądze należały za ciężką pracę". Tak pokazała pazurki, podobno prezes podpuścił sołtyskę.

  Zapraszam do poniedziałkowych rozmów gorących.
 • 🌿ŁUKASZENKO WYKOŃCZYŁ OPOZYCJĘ NA BIAŁURUSI 🌿

  W: Polityka
  Presitente Łukaszenko przez wiele lat pracował, nad wykończeniem opozycji. W szkołach była zastosowana socjotechnika tak, żeby zmienić zapędy ludu do wolności. Częściowo socjotechnika polegała na zastraszaniu represjach i przetrzymywaniu w więzieniach. Podstawą była edukacja szkolna, która polegała na wpajaniu ideologii, że człowiek musi mieć przywódcę i musi służyć władzy. Oczywiście jako wzór negatywnej postawy był lewacki zachód, który promuje życie w wolności i rozpuście. Zwyczajowo wszystkie systemy autorytarne egzekwują bezwzględną służebność wobec władzy i dyktatora, dyscyplinę i wpajają ideały partii, czy religii.

  Łukaszenko apeluje o opamiętanie Litwy, Łotwy, Polski i byłych krajów słowiańskich do opamiętania się i jest gotowy do wprowadzenia wosk rosyjskich na Białoruś. Pewnie chce też wprowadzenia wojsk rosyjskich do byłych krajów słowiańskich.

  W Polsce wprowadzenie wojsk rosyjskich będzie możliwe, po wyjściu z Unii Europejskiej i tym samym z NATO. Dzięki PiS wrócimy na stare śmieci i skrzydła Rosji Putina i biedy.

  🌄Zapraszam do niedzielnej debaty chrześcijańskiej.🏞️
 • DLACZEGO PEDOFILIA JEST DOBRA, A GEJE I LEZBIJKI TO ZŁO

  W: Polityka
  Zastanawiam się dlaczego, powszechnie PiS i kościół katolicki nienawidzi gejów i lezbijki, a toleruje pedofilię. Powszechnie w telewizji partyjnej, nie słyszymy okazywania nienawiści do pedofilii, zwłaszcza kleru. Dlaczego pedofila nie jest szkodliwa, a LGBT jest potępiane przez media PiSiwskie, nadprezesa, prezydenta, partię i rząd PiS? Czy to ukłon w stronę zdemiralizowanego kleru i dar za poparcie wyborcze? Mnie uczono, że demoralizacja dzieci i młodzieży, to największa podłość człowieka, czyżby coś się zmieniło, w tym zakresie?

  Literatura religii katolickiej mówi nam, że,, Kto zgorszy maluczkich, to lepiej, żeby mu przywiązano kamień młyński u szyi i utopiono w morskich głębinach. Czy też zmieniono ten zapis w ewangelii, pod osłoną nocy jak ustawy?

  Ksiądz pedofil dokonuje zgorszenia dzieci jako nauczyciel, zaś geje uprawiają seks że sobą w zaciszu domowym, podobnie czynią to lezbijki. Nikogo nie uczą i nie uprawiają seksu publicznie i w szkołach. Nie są nauczycielami i dokonują zgorszenia najmłodszych.

  Warto wspomnieć, iż najmłodsza ofiara kleru miała zaledwie 1 roczek, a najstarsza 16-lat - podała Komisja d/s pedofilii.

  Kler do dziś nieudostępni akt pedofilskich Państwowej Komisji Śledczej do spraw pedofilii. Episkopat tłumaczy się autonomią kościoła i że komisja nie posiada uprawnień do tych akt. Przy takim podejściu kościoła, nie może udać, że te dokumenty nie zostaną zniszczone i nigdy nie trafią do komisji śledczej.

  Z tego wynika, że Kościół nadal sukcesywnie kłamie i ukrywa pedofilię i zgorszenie dzieci. Pozostaje nadzieja, że papieża coś zrobi w tym kierunku, ale zanim to się stanie akta pójdą z dymem. Państwo PiS domaga się tych wartości w życiu Polaków i indoktrynuje w szkołach.

  Pytam kleru, dlaczego pedofila nie jest powszechnie krytykowana przez kler, a LGBT jest atakowane u kamieniowane, że nie wspomnę o wulgaryzmach i podłości?

  Temat otwarty, zapraszam obrońców pedofilii do wyzwisk.


 • 🚫PIS ZAKAZ MÓWIENIA PRAWDY 🚫

  W: Polityka
  🚫Zatrzymanie syna prezesa NIK i wniosek o uchylenie imunitetu jest odwetem za raport pokontrolny o stanie finansów państwa i kreatywnej księgowości.
  🚫PIS nie znosi niezależnych instytucji kontrolnych państwa, które śmią mówić prawdę o faktycznym stanie finansów i przekrętach tłustych kotów.

  PiS ma już wszystkie służby w państwie, jak to powiedział poseł Suski,, Będziemy mieć jakąś tam kontrolę nad tym, co się w tej stacji". Właśnie w ten sposób PiS ma sprawuje kontrolę nad wszystkimi służbami, oprócz wolnych mediów, Rzecznik Praw Obywatelskich i NIK - u.

  Wybierając Pana Banasia, PiS był pewny, że ten przyjmie na kontrolerów kolesi partyjnych i NIK stanie się kolejną atrapą na sznurku prezesa zarządzającego z tylnego siedzenia. Oczywiście przed wyborem Marian Banaś był kryształowy, a służby nic nie wiedziały o jego zaniedbaniach w sprawach finansowych. Dopiero po odkryciu przez TVN spraw związanych z Panem Banasiem, rozpoczęła się wojna, a gdy Banaś pokazał pazurki i nie został maskotką prezesa, od tego momentu już nie jest kryształowy.

  Po wykazaniu nieprawidłowości w rządzie, natychmiast zostały podjęte środki odwetowe przez podległą PiS i Solidarnej Polsce CBA.

  Nie trzeba być filozofem, żeby widzieć jako obywatel, że wobec prezesa NIK są podejmowane działania opresyjne i zastraszające, aby podporządkować sobie NIK i prezesa Banasia. Sprawdzenie zaniedbań Pana Banasia, w zakresie zaniedbań finansowych winno się odbyć przez niezawisły sąd i prokuraturę, bo nie może to sprawdzenie mieć charakteru politycznego.

  🚫Apeluję do wszystkich partii opozycyjnych, nie głosujcie za uchyleniem imunitetu Panu prezesowi NIK Banasiowi, bo będzie to zamknięciem ust odziałowi kontrolnemu państwa i prawdzie. Właśnie zamknięcia ust pragnie PiS, bo pragnie władzy autorytarnej i wiekuistej. 🚫

 • 🦕SEJM PROWADZI DEBATĘ W/S WOTUM NIEUFNOŚCI DLA INKWIZYTORA CZARNKA 🐍

  W: Polityka
  🦕Polska dzięki ideologii PiS i fanatyzmowi religijnemu, zmierza szybkim krokiem do średniowiecza. Taką edukację cnotliwości, raz wstrzęmięźliwości seksualnej, którą ma zastąpić konieczność prokreacyjna. Średniowiecze kwitnie i trudno powiedzieć w jakiej epoce się ten proces zatrzyma.

  Cenzura prewencyjna, bat na dyrektorów, podległość kuratorom powołanym PiS i indoktrynacja religijna. Nauczyciele etyki szkoleni w uczelniach katolickich, by umieli indoktrynować opornych, czy dzieci ateistów.

  Oczywiście nie ma ani słowa o pedofili kleru, zagrożenia dla dzieci. PiS chce uczyć wartości zdemoralizowanego kościoła. Oczywiście, że historia papieży jest bardzo bogata, począwszy od orgii do tolerancji wszelkiego typu zgorszenia kleru. Akurat te sprawy nie przeszkadzają fanatykom PiS i mówią o nieskazitelnych wartościach kościoła katolickiego.

  Przymusowa indoktrynacja dzieci, nigdy nie przyniesie spodziewanych efektów, a władza PiS jedynie się ośmiesza. Na szczęście to rodzice mają dzieci, którym przekażą właściwe wartości i prawdę o historii kościoła katolickiego.

  Wracają barbarzyńskie czasy inkwizycji, krucjat i ciemnoty i zacofania, prania mózgów dzieci i dorosłych i wymuszenia służebności wobec kleru.

  Posłanka sprawozdawca komisji czyta stanowisko komisji średniowiecznej, zawartości treści przypomina 19 wiek naszej ery. Posłowie wyją i pękają ze śmiechu, ja również.

  PiSizm to koniec 18 - wieku, wraz z całym barbarzyństwem i ciemnotą, negowanie nauki, zmuszanie do mitologii.

  Polska bardzo nisko upadła, a indoktrynacja nigdy nie przyniesie spodziewanych efektów. Ludzie boją się chrześcijańskiego systemu wartości, bo papież nawet sobie nie radzi z biskupami i najwyższymi dostojnikami kościoła, bo ich popęd i zakłamanie są silniejsze od jakiejkolwiek wiary.

  Polacy wychowają swoje dzieci zgodnie ze swoimi poglądami. Zatem Precz o dzieci wolnego narodu!!!
 • 🏞️WIZJA BEZ ZASOBÓW JEST HALUCYNACJĄ WŁADZY 🏞️👎

  W: Polityka
  PiS nakreśla plany odbudowy po-covidowej z zasobów Unii Europejskiej. Jedynie, co podoba się PiS w Unii Europejskiej, to pieniądze. Wszelkiego typu prawa człowieka i suwerenne sądy, są dla PiSu wrogie, bowiem szkodzą władzy absolutnej.

  W świetle decyzji (towarzyskiego odkrycia) wyroku TK, którego przewodniczącym składu sędziowskiego był prokurator stanu wojennego, tw. Piotrowicz, Polska nie otrzyma żadnych funduszy Unijnych. Zatem władza wychwala,, nowy ład" z zasobów Unii Europejskiej, którego nie będzie, więc jest to halucynacja władzy PiS.

  Prosty lud jeszcze wierzy w brednie, że Unia Europejska i tak da miliardy. To bardzo naiwne myślenie, nie Fela?

  👉👼
 • 🌄CZYM SĄ SĄDY W DEMOKRATYCZNYM PAŃSTWIE?

  W: Polityka
  Sąd jest organem niezależnym, którego zadaniem jest rozstrzyganie sporów, pomiędzy państwem i obywatelem, a także pomiędzy obywatelami. Sąd nie jest organem państwowym, a jest organem niezależnym od rządu, prezydenta Sejmu, Senatu i państwa. Sąd nie może być organem państwa, którego zadaniem jest karanie niepokornych obywateli. Zatem urzędnik państwowy, który skrzywdzi obywatela poniesie karę i odwrotnie.

  Czym są sądy w ustrojach monopartyjnych i autorytarnych?
  W dyktaturach, czy ustrojach faszystowskich sądy są organem państwa, a ich zadaniem jest karanie obywateli nieposłusznych władzy. Sądy służą do upokorzenia obywateli, wymuszenia absolutnego posłuszeństwa i pokory, wobec wszystkich urzędników państwowych, którzy są częścią dyktatury. Junta i jej lojalni funkcjonariusze, są poza prawem i nie są karani przez sądy, policję i prokuraturę. Sądy partyjne w dyktaturach rozstrzygają spory, pomiędzy obywatelami, ale zwykły bezpartyjny obywatel nie ma możliwości wygrania sporu z funkcjonariuszem partyjnym.

  Śmiało takie sądy możemy nazwać fikcją i narzędziem reżimu do dyscyplinowania narodu. Każda dyktatura reformuje sądownictwo, by wykluczyć nielojalnych sędziów, prokuratorów, naczelników wydziałów policji, wojska i wszystkich służb. Mając takie instrumenty, władza staje się brutalna i bezkarna, zwyczajowo wycofuje się z podpisanych paktów, konwencji międzynarodowych, które dotyczą praw człowieka.

  Reżim nigdy nie uznaje zwierzchności prawa międzynarodowego, ponieważ jego priorytetem jest władza absolutna nad narodem.

  Wielu nieodpowiedzialnych ludzi cieszy się, że teraz mamy nasze partyjne sądy i możemy wszystko. Niestety taki sąd może wszystko zrobić z człowiekiem, na życzenie partii czy sprawującego władzę dyktatora.
 • 👎RZĄDZĄCA PARTIA MOŻE ZLIKWIDOWAĆ WSZYSTKIE MEDIA, A JA NIGDY NA PIS NIE ZAGŁOSUJĘ 👎

  W: Polityka
  Partia PiS jest tak naiwna, czy jej członkowie udają głupich bowiem myślą, że zablokowanie wolnych mediów, spowoduje, że ludzie uwierzą w PiSowske zakłamanie. Pewnie zaczną oglądać Radio Maryja i TVPiS.

  Znam wielu ludzi, którzy głosowali PiS i nigdy więcej tego nie zrobią, bo mają dość zakłamania, skandali i ograniczania wolności. Boją się o przyszłość swoich dzieci, że zniszczenie dobrych stosunków ze wszystkimi państwami wywoła wojnę, po której Polska przestanie istnieć. Wielu nie chce żadnego socjalu bowiem ludzie mają świadomość, że te profity trzeba natychmiast wydać na poczet podwyżek, opłat i nowych 30 - podatków.

  Uważam, że ci ludzie myślą rozsądnie i racjonalnie.

  Zapraszam do tradycyjnej polemiki o autorze tematu.
 • 🇺🇸STANY ZJEDNOCZONE REAGUJĄ NA EWENTUALNE UŻYCIE SIŁY PRZEZ REŻIM NA KUBIE 🇺🇸

  W: Polityka
  🇺🇸Wszystkie dyktatury i rządy autorytarne, zaprowadzają siłą nowy ład w państwach. Również Adolf Hitler zaprowadził nowy ład w państwie i na świecie. W państwach komunistycznych (nie mieszać z wiarą w bogów) jest bardzo podobnie.

  ,, Doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan ostrzegł w niedzielę władze Kuby przed użyciem przemocy wobec "pokojowych demonstrantów".

  "Stany Zjednoczone wspierają wolność słowa i zgromadzeń na Kubie i zdecydowanie potępiają wszelkie akty przemocy (...) wymierzone w pokojowych demonstrantów, którzy korzystają ze swoich powszechnych praw" – podkreślił na Twitterze Jake Sullivan".

  Tak powinno być w każdym państwie, które łamie prawa człowieka, oraz wolność dziennikarską.

  Wobec każdego reżimu o podobnym działaniu, powinna być użyta siła, mocarstwa, które szanuje te prawa.

  Większość państw autorytatnych podpisała Europejską konwencję praw człowieka, czy inne międzynarodowe traktaty i porozumienia.

  W takim przypadku powinna być możliwość użycia wojska, kiedy dane państwo pacyfikuje i używa siły wobec bezbronnej ludności.

  Zapraszam hejterów do PiSania na mój tamat - tradycyjnie. 🌿
 • 🌿PRZYSZŁOŚĆ DZIENNIKARSKA W POLSCE🌿

  W: Polityka
  Młodzi ludzie, którzy marzą o zawodzie dziennikarza, muszą się dobrze zastanowić bowiem przyszłość w obecnym ustroju jest chwiejna.

  Obecnie być dziennikarzem trzeba wybrać, czy chcesz być dziennikarzem, dla którego prawda jest priorytetem, czy będziesz dziennikarzem na telefon władzy.

  Czasy PRLu nieubłaganie wróciły i władza domaga się jawnie lojslności i pozytywnej oceny rządu i partiaii, bez względu na rzeczywistość.

  Władzy zależy na pijarze, aby nadal mogła tworzyć oligarchię i państwo wyznaniowe. W rękach PiSu już wszystkie instytucje i dla tej władzy opinia NIKu jest warta tyle, co splunięcie. Wnioski NIK do prokuratury są z uśmiechem odrzucane, jak wnioski poselskie całej opozycji.

  Zatem mamy system autorutarny, dyktaturę i rządy monopartyjne.

  Młody człowiek, który chce zostać dziennikarzem, musi wybrać, czy wybierze prawdę obiektywną, czy będzie popierał obecną władzę, bez względu na to, co czynić będzie.

  Człowiek wartościowy, który ma ambicje i honor, nigdy nie będzie pachołkiem władzy, zatem czy jest sens studiować dziennikarstwo?

  Obecnie władza chce likwidacji wszystkich mediów niepokornych, których nadrzędnym celem jest prawda i niezależność.

  Zatem jaką przyszłość ma zawód dziennikarza?

  Miejmy nadzieję, że ta sytuacja szybko się zmieni i PiS odejdzie na śmietnik historii.