• w temacie Jak nauczyć psa sikania na zewnątrz?

  W: Porady
  Wystarczy dużo cierpliwości,oraz czestego wyprowadzania na dwór (w moim przypadku było to co 2 godz.) Trwało to kilka miesięcy (około 4), ale piesek w końcu się nauczył. A i jeszcze jedno, za każdym razem jak załatwił swoje potrzeby na dworze dostał nagrodę, był to zazwyczaj jakiś smakołyk ;) oraz słowna pochwała.
 • w temacie Dlaczego kobiety faceta bez kasy uznają za bezwartościowego?

  W: Męskie sprawy
  Nie można określac wszystkich kobiet (facetów też)jednym stereotypem.
  Owszem są laski które lecą tylko na kasę ale i takie dla których jest jeszcze coś poza nią. Może akurat trafiłeś na te pierwsze,co nie musi znaczyc że to jedyny powód że jeszcze nie masz dziewczyny. Kasę zawsze można roztrwonic, stracic pracę co w obecnych czasach jest na porządku dziennym...
 • w temacie Konkubinat to dla mnie nie związek

  W: Babskie sprawy
  lilith70 No popatrz a niektórzy koczują 20 lat, wychowują wspólnie dzieci i co Ty na to? Niektóre małżeństwa szybciej się rozpadają niż koczownicze związki, na to nie ma zasady, tylko potrzeba miłości, przyjaźni zrozumienia...
  To co napisałaś jest jakimś belkotem o skrajnych przypadkach. Nie wiem skąd czerpiesz takie obserwacje. Ja zazwyczaj czerpię z najbliższego otoczenia, więc Tobie współczuję znajomych :)
  ...lub z własnego doświadczenia i dlatego jest tak uprzedzona...
 • w temacie Złapie go na dziecko?

  W: Babskie sprawy
  Zdecydowanie tego nie rób!
  To że jeśli by pojawiło się dziecko,pokocha je nie znaczy,że z Tobą zostanie.
 • w temacie Córka nie chce mieć dzieci, jak ją namówić?

  W: Babskie sprawy
  "przecież każda kobieta w stałym związku wcześniej, czy później czuje ten instynkt macierzyński"


  No właśnie może córka nie jest jeszcze gotowa na to by zostać mamą,a może oboje z mężem nie chcą mieć dzieci. Takie namawianie na dziecko może tylko popsuć relacje między Wami.
  Poza tym to jest wyłącznie sprawa małżonków co dalej zrobią ze swoim życiem tak samo jak to czy zdecydują się na dzieci czy też nie.