• w temacie Kwaśniewskiego nie wpuszczono do restauracji bez paszportu covidowego

  W: Polityka
  niebolek mnie też raz nie wpuszczono do restauracji bylo to w Petersburgu kiedy Petersburg był Leningradem. Wchodzę, a tu: NIE LZJA; pytam: ZACZIEM NIE LZJA?; Mówia: U WAS ŻAKA NIET. Mówię ja: NU CZTOŻ? DA, U MIENIA ŻAKA NIET, NO U MIENIA BRIUKI. O! WOT, SMOTRITIE (i tu pokazujĘ na gościa zalanego w trupa leżącego prawie pod stołem, któremu gacie zjechały do połowy tyłka. I to był argument. Jednak za parę rubli musiałem wypozyczyć marynarke od szatniarza. Wtedy mnie wpuścili. Rozumiem wiec upór I DETERMINACJĘ p. prezydenta byłego Alexandra Kwasniewskiego w zdobyciu miejsca w restauracji i doceniam. Panie Prezydencie, a może razem się wybierzemy gdzieś. Po 5 minutach mnie Pan doceni i będziemy już razem chodzili tam gdzie nie wpuszczają.
 • w temacie Kwaśniewskiego nie wpuszczono do restauracji bez paszportu covidowego

  W: Polityka
  mnie też raz nie wpuszczono do restauracji bylo to w Petersburgu kiedy Petersburg był Leningradem. Wchodzę, a tu: NIE LZJA; pytam: ZACZIEM NIE LZJA?; Mówia: U WAS ŻAKA NIET. Mówię ja: NU CZTOŻ? DA, U MIENIA ŻAKA NIET, NO U MIENIA BRIUKI. O! WOT, SMOTRITIE (i tu pokazujĘ na gościa zalanego w trupa leżącego prawie pod stołem, któremu gacie zjechały do połowy tyłka. I to był argument. Jednak za parę rubli musiałem wypozyczyć marynarke od szatniarza. Wtedy mnie wpuścili. Rozumiem wiec upór I DETERMINACJĘ p. prezydenta byłego Alexandra Kwasniewskiego w zdobyciu miejsca w restauracji i doceniam. Panie Prezydencie, a może razem się wybierzemy gdzieś. Po 5 minutach mnie Pan doceni i będziemy już razem chodzili tam gdzie nie wpuszczają.
 • w temacie Radek Sikorski o Jarosławie Kaczyńskim "oszalały ramol"

  W: Polityka
  niebolek to słowa mało inteligentnego i słabo wykształconego zawistnego karierowicza. Chciał tez "wyrżnąć watahę" - tak nazwał zwolenników OiS. "Wyrżnąć" - to świadczy o poziomie intelektualnym i moralnym tego osobnika
 • w temacie Radek Sikorski o Jarosławie Kaczyńskim "oszalały ramol"

  W: Polityka
  to słowa mało inteligentnego i słabo wykształconego zawistnego karierowicza. Chciał tez "wyrżnąć watahę" - tak nazwał zwolenników OiS. "Wyrżnąć" - to świadczy o poziomie intelektualnym i moralnym tego osobnika
 • w temacie Radek Sikorski o Jarosławie Kaczyńskim "oszalały ramol"

  W: Polityka
  R. Sikorski to oszalały osobnik, zjadły jak obłąkany kundel przy drodze, którego trzeba powstrzymać jednym zdecydowanym ruchem kończyny dolnej, kiedy do nas podbiega. To najlepsza recepta na takie kundle (nie ubliżając psom - ja mówiłem wyłącznie o osobniku)
 • w temacie Marszałek Grodzki o rekonstrukcji rządu i... potworze z Himalajów

  W: Polityka
  a co tam panie Grodzki słychac nowego? Jakies wieści nowe z Prokuratury sa? Posunęła się pańska sprawa czy nie? A ten pana adwokat dalej zastrasza? To niech mu pan powie żeby tego nie robił. Bo sie w końcu sam przestraszy. No! To tyle jak mówił poeta Sofronow. Dodam, ze na obstrukcje najlepsza rycyna - tak przeczytałem w Interii. Spóbuj pan..