• zabezpieczenie finansowe Vienna Life

  W: Polityka
  Dzień dobry. Chciałabym zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę na przyszłość. Myślałam nad tym aby skorzystać zhttps://vienn(...)fe-care lecz chciałabym poczytać więcej opinii. Nie chciałabym aby moja rodzina miała później w razie wypadku problem z wypłatą odszkodowania, więc szukam kogoś sprawdzonego. Moi znajomi korzystają właśnie z Vienna Life i są zadowoleni, lecz chciiałabym poznać więcej opini.
 • regularne oszczędzanie future saver

  W: Porady
  Dzień dobry. Od dziecka mam problem z regularnym oszczędzaniem. Chciałabym spróbować future savera od Vienna Lifehttps://vienn(...)e-saver ale mam mieszane uczucia. Słyszałam dużo dobrych opinii i wydaje mi się, że to jest to. Czy to pomoże mi walczyć z moim nałogiem wydawania pieniedzy? Ktoś może korzystał i poleca? Już nie wiem co mam zrobic.
 • jak zainwestować 1000 zł na giełdzie

  W: Polityka
  Dzień dobry. Piszę w takiej sprawie, że mam 1000zł i chciałabym je zainwestować na giełdzie. W co najlepiej teraz inwestować? Jakieś konkretne kryptowaluty? Czy co jest teraz "na czasie"? Na stroniehttps://viem.(...)estowac wyczytałam ciekawy poradnik który sporo mi pomógł, lecz chcę się jeszcze upewnic. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
 • wyposażenie mieszkania gdzie

  W: Babskie sprawy
  Dzień dobry. Chciałabym wynajmować mieszkanie które niedawno zakupiłam. Gdzie mogę kupić używane wyposażenie? Chodzi mi gównie o czajnik, pralke, zmywarkę itd.
  Jeśli znacie to proszę o podsyłanie jakichś mniej znanych stron typuhttps://pokato.pl/ ponieważ już któryś raz dzwonię do osób z bardziej popularnych stron z zamiarem zakupu, a te rzeczy już nie są dostępne. Pozdrawiam:)
 • strony z ogłoszeniami

  W: Porady
  Dzień dobry. Zbliżam się do zakupu auta. Czy poleciłby mi ktoś jakieś dobre strony z ogłoszeniami? mogą być mniej znane jak np pokatohttps://pokato.pl/ bo wszystkie popularniejsze juz przejrzałam. Pozdrawiam:)
 • swędzące krostki na ciele

  W: Porady
  Hej! Jakiś czas temu pojawiły mi się na dłoniach swędzące krostki z płynem w środku. Lekarz polecił mi psikać je octeniseptemhttps://octen(...)pt.pl/. Czy dodać coś do pielęgnacji ich? Jakieś konkretne maści? Odkąc psikam je tym specyfikiem to juz tak nie swędzą i jest ich sporo mniej. Pozdrawiam:)
 • rana na wardze

  W: Polityka
  Dzień dobry. Pare dni temu uderzyłam się szafką o wargę. Jest ona spuchnięta i przecięta. Psikam octeniseptemhttps://octen(...)ept.pl/ i juz trochę się zagoiło, lecz co zrobić aby nie została mi po tym blizna? Pozdrawiam:)
 • swędzące krostki na ciele

  W: Porady
  Hej! Jakiś czas temu pojawiły mi się na dłoniach swędzące krostki z płynem w środku. Lekarz polecił mi psikać je [url]https://octenisept.pl/niech-juz-nie-swe ... -liszajec/[octeniseptem/url]. Czy dodać coś do pielęgnacji ich? Jakieś konkretne maści? Odkąc psikam je tym specyfikiem to juz tak nie swędzą i jest ich sporo mniej. Pozdrawiam:)
 • Samochód mały miejski

  W: Męskie sprawy
  Dzień dobry. Piszę z prośbą o radę. Gdzie mogłabym znaleźć rzetelnych sprzedawców aut? Przejrzałam juz polecaną strone pokatohttps://pokat(...)ryzacja , giełdy w pobliżu miejsca mojego zamieszkania lecz szukam dalej. Zależy mi na małym, miejskim aucie do około 20 tysięcy, jeśli to ma pomóc. Pozdrawiam:)