• w temacie Doskwiera mi złe samopoczucie w ciąży

  W: Porady
  Skoro masz nudności, to staraj się jeść często, ale niewiele. Kawałek bułeczki, owocek, odrobina rosołu. I koniecznie dodawaj do potraw i napojów imbir - pomaga, by nie wymiotować...
 • w temacie Ostry ból gardła - co robić?

  W: Porady
  Siemię lniane i mleko z czosnkiem jest świetne. Ohydne, ale świetne. Można smak poprawić gorącą herbatą malinową, też pomocna.
 • w temacie Niski poziom hemoglobiny - co to znaczy?

  W: Porady
  Zawsze warto spróbować zmienić dietę - wiele produktów zawiera żelazo, dzięki któremu hemoglobina się tworzy. Pij sok z czerwonych buraków, to koniecznie! Świetne są mleko, kaszanka i pestki dyni - a mało kto o tym wie. Poza tym warto jeść wątróbkę i czerwone mięso (z umiarem - bo cholesterol)
 • w temacie orgazm łechtaczkowy a pochwowy

  W: Seks
  Długa gra wstępna to podstawa i rzeczywiście są pozycje, które ułatwiają osiągnięcie przez kobietę orgazmu. Orgazm łechtaczkowy to dość łatwa sprawa, wydaje się, że jeśli chodzi o doznania to orgazm pochwowy jest najlepszy, no i orgazm sutkowy. Pamiętaj, powolna gra wstępna i przede wszystkim rozmowa z partnerką co jej pasuje, a co nie. Może miłość turecka? To też pozwala na lepsze poznanie się/zgranie partnerów.
 • w temacie czy ona mnie kocha??

  W: Uczucia
  Moim zdaniem coś jest rzeczywiście nie tak. Tylko tak nagła zmiana zachowania z dnia na dzień nie bierze się z powietrza. Być może Twoja dziewczyna się z kimś innym spotyka, być może kimś innym się zauroczyła? A być może, sama nie wie co czuje. Praca pracą, ale... Z drugiej strony może ma jakieś problemy, o których nie wiesz? Pogadaj z nią, musisz wiedzieć na czym stoisz.
 • w temacie Łamiące się włosy

  W: Porady
  Zdecydowanie najlepsze sposoby to te domowe, naturalne. Masło shea, oleje i te sprawy.
 • w temacie jestem bardzo samotna

  W: Uczucia
  Każdy z nas idzie do przodu, niektórzy zakładają rodziny, inni realizują się w pracy. Ważne, żeby żyć w zgodzie z samym sobą. Rozglądnij się dookoła Ciebie - może się okazać, że wiele osób jest równie samotna co Ty. Brak partnera to nie koniec świata, można wyjść z przyjaciółmi, realizować plany, spełniać marzenia. Jeżeli zamkniesz się w domu i "znielubisz" sama siebie, to nie znajdziesz miłości.
 • w temacie Kłopotliwy użytkownik ~Niemiec znowu w akcji.

  W: Do Admina
  taie Admminka MissSilentMegan,


  Zdajemy sobie sprawę z problemu i robimy, co w naszej mocy, aby się z nim uporać. Niestety, nie zawsze jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać.


  Pozdrawiam,
  AdmminkaProszę się nie ośmieszać -
  wystarczy zablokować niezalogowanych (podobno tak miało być z powodu RODO .
  To co pani napisała to takie dla "ciemnego ludu"
  Gdyby to było możliwe, to już dawno by to na pewno zrobili.. Pewne ma zmienne IP.
 • w temacie Historia miłosna, co polecacie?

  W: Uczucia
  Literatura kobieca a historie o miłości to dwie różne rzeczy..

  Z klasyków, które lubię najbardziej:

  Duma i uprzedzenie
  Anna Karenina
  Romeo I Julia
  Miłość w czasach zarazy
  Madame Bovary