• w temacie Dlaczego tylko zewnętrzne piękno ?

W: Męskie sprawy
    Iwii Dlaczego dla facetów liczy się tylko piękno zewnętrznę a piękno wewnętrzne nie ma znaczenia?
    dlatego bo kobiety tez zwracaja na to uwage jak facet wyglada, liczy sie efekt pirwszego wrazenia
  • w temacie Samców wokół wielu ale prawdziwego mężczyzny BRAK :(

gość Realną przyczyną założenia tego tematu, na męskim forum, o takiej treści jest podświadoma frustracja z braku w bliskim otoczeniu samca o dobrym materiale genetycznym (atrakcyjność, władza, zasobność). Perfidnie kończy swój pierwszy wpis autorka zwrotem (na forum męskim!) sugerującym aprioryczne, arbitralne wykluczenie z dyskusji mężczyzn (co jest podświadomie umotywowanym uderzeniem w samców w ogóle, z powodu instynktownej frustracji). Możesz autorko sobie zastępować na polu świadomości prymitywne instynkty i popędy ładnymi terminami typu związek partnerski, ale nie ma to żadnego przełożenia realnego. Ujawniajaca się w tym damska hipokryzja (często nieuswiadomiona u tej płci) uprawnia mnie do stwierdzenia, że lejesz wodę i zwyczajnie przekręcasz kota ogonem, bo akurat nie są zaspokojone twoje interesy biologiczne (seks,potomstwo,poczucie bezpieczenstwa). Ładnie to tak?
    kolego - po części masz racje - "braku w bliskim otoczeniu samca o dobrym materiale genetycznym (atrakcyjność, władza, zasobność)" - to na pewno jest frustrujące.
    umieściłam ten wpis na forum męskim - bo może przeczyta go jakiś prawdziwy mężczyzna:)

0becny
    ona123 już odpowiadam w porządku zadanych pytań:
    - z moich skromnych 31 letnich doświadczeń wynika - że kobiety i samcy mają humory
    - jeśli chodzi o czas wolny - każdy z nas potrzebuje przestrzeni życiowej dla siebie - wyjścia na impreze lub poprostu pobycia samemu ze sobą - jeśli te decyzje są poparte racjonalnymi argumentami - OK
    - z kobietami łatwiej się dogadać - bo są bardziej ograniete w dzisiejszym świecie - znają swoje potrzeby i swoją wartość - wiedzą czego chcą od życia - prosiłam kobiety o zdanie - ponieważ chce wiedzieć czy mają podobne doświaczdcenie z samcami - czy też mają podobne zdanie że nie ma już prawdziwych mężczyzn.....:(
    Więc różnimy się w pojmowaniu zagadnienia.
    -Po pierwsze ja nie miewam humorów.
    -Nie zamierzam popierać swoich decyzji argumentami ponieważ oznaczałoby to że proszę o pozwolenie a jestem zdania że prosić nie muszę gdyż ślub żadnych praw mi nie odbiera.
    -Nie tylko z kobietami ale w ogóle z większością ludzi trudno się dogadać ponieważ mało kto wie czego chce.
    Ostatnia sprawa: Gdy kogoś zapytasz o to co najbardziej drażni go w innych prawie każdy pośród wielu cech powie że głupota i podobnie gdy zapytasz o związki prawie kazdy odpowie że preferuje partnerstwo. Z twoich słów wynika jasno że interesują cię tylko relacje partnerskie ale do myślenia mi dało od razu to że płci z którą taki związek zamierzałabyś stworzyć odbierasz w temacie prawo głosu. Sądzę więc że tak jak większość odpowiedziałabyś że u innych najbardziej drażni cię głupota.

Przypuszczam że to podsumowanie zrozumiałaś.
    Ciao
    przynajmniej staram sie
    ciao

gość
    hmmmm
    a co można robić na imprezie?
    bawić się - tańczyć pić drinki żartowac:)

A WYCHODZIC Z IMPREZY Z KOLESIEM TEZ?

DAWAC SIE MARAC TEZ CZY TO JUZ NIE

A JAKI BYLBY POZIOM MOZLIWOSCI PRZEDSIEBRANIA ROZNYCH TEGO TYPU INICJATYW U MNIE? TAKI SAM JAK U CIEBIE? JAK BYSMY TO USTALILI - WPROST?no wiesz a czy te pytania dotycza tematu dyskusji?
    nie szukam tu meza.....

gość ona123 gość a bedziesz sie bzykac z innymi i ja tez bede mogl sie bzykac czy tylko ze soba na razie?kosz....no i kosz za co niby? a moze ja bym sie nie bzykal z innymi, a ty bys chciala i co wtedyno ty już głęboko w koszu
    poza tym cała ta dyskusja odbiega od tematu:)

gość
    - jeśli chodzi o czas wolny - każdy z nas potrzebuje przestrzeni życiowej dla siebie - wyjścia na impreze lub poprostu pobycia samemu ze sobą - jeśli te decyzje są poparte racjonalnymi argumentami - OK

I CO NA TYCH IMPREZACH ROBISZ?

CO TO ZNACZY RACJONALNE ARGUMENTY, TAKIE, KTORE SA TAK PODANE, ZE W NIE WIERZYSZ?hmmmm
    a co można robić na imprezie?
    bawić się - tańczyć pić drinki żartowac:)

racjonalne - takie które przekonują obie strony do słusznie podjetej decyzji:)