• w temacie wstydzę się go...

W: Babskie sprawy
    natalila to głupie, wiem, że nie powinno tak być, ale nic nie poradzę, że mam takie odczucia...
    wstydzę się tego jak wygląda mój partner...
    kompletnie do siebie nie pasujemy pod tym względem. coś tam próbuję mu sugerować, ale faceci przecież nie są dobrzy w odgadywaniu... charakter super, ale co z tego. przecież fizycznie, wizualnie też mnie powinien pociągać prawda? jesteśmy krótko razem bo dopiero dwa miesiące, ale jakoś też nie bardzo chcę go brać na spotkania ze znajomymi, ,moja przyjaciółka mi powiedziała, że spodziewali się, że będę mieć super przystojniaka, bo w końcu sama jestem b. ładna. no nie wiem co teraz robić. proszę was o normalne rady, przecież mój problem chyba nie jest z kosmosu prawda
    w 100% Cie rozumiem
    mam podobny problem - facet ma ciekawy charakter myślę ze jest dobrym czlowiekiem (taki dobry materiał na meża) - ale jesli chodzi o wyglad to masakra. tez niechetnie pokazuje sie z nim knajpach
    tez nie wiem co mam dalej czynic w tej sytuacji....
  • w temacie Dlaczego samotnym ojcom jest tak ciężko?

W: Męskie sprawy
    tomis Pół roku temu odeszła ode mnie żona. Poznała innego, a ja i masz dwuroczny synek przestaliśmy się dla niej liczyć... Odkąd odeszła nie odwiedziła go ani razu!

Zostaliśmy zupełnie sami, a ja przez te 6 miesięcy postarzałem się chyba o 10 lat! Z niczym sobie nie radzę. Piotrusia oddaję do przedszkola, po czym idę na cały dzień do pracy. Kiedy wracamy jemy najczęściej fast foody, bo nie mam kiedy i nie umiem gotować. Mieszkanie wygląda jak pobojowisko, próbuję sprzątać nocami ale czasami brakuje mi już sił :( Doba dla mnie jest za krótka :(

Proszę, poradźcie mi jak mogę sobie zorganizować czas żeby było nam łatwiej?
    Dlaczego mężczyznom samotnie wychowującym dzieci jest tak ciężko?
    już mówię - bo przyzwyczailiście się żyć wygodnie u boku kobiet
    żona pewnie też pracowała i jakoś godziła obowiązki domowe i zawodowe
    musisz lepiej organizować sobie czas- a jeśli chodzi o gotowanie - tyle ksiązek, tyle przepisów
    powodzenia:)
  • w temacie na ktorej randce wypada iść z facetem do łóżka?

W: Uczucia
    mrruuu Berni tu kiedyś przedstawił teorię "trzech randek" i niewątpliwie coś w tym jest.
    Znaczy - jak przez trzy randki nie dojdzie "do niczego" to nie warto iść na czwartą.

Mnie się podoba powiedzenie babci jednej mojej znajomej:

"Idziesz do łóżka z facetem, któremu jesteś gotowa urodzić dzieci."
    I - myślę - tego się trzymaj ;-)

M.
    najlepsze to co babcia mówi....

keloimi streetART

Jak jest zły przewodnik to wszyscy zginą .
    Dobry przewodnik może uratować wszystkich .
    A życie to nie tylko to co widać ale też Bóg którego nie widać .
    A może by Jego zapytać o seks poza małżeństwem ? Może pytała a nie dostała odpowiedzi ??
    Zresztą czemu od razu Ja zakwalifikowałeś ,że jest katoliczką .... napisała gdzieś to ?
    Nie możesz za innych decydować ..... trzeba było udzielić odpowiedzi zgodnie ze swoim sumieniem i wiedzą :)))dziekuje kolego - otoz nie rozumiem - dlaczego tu wlaczamy religie. pytalam o Wasze przemyslenia - ja nie kieruje sie tym co mowi kosciol....

keloimi streetART Zapytaj się jakiegoś duchownego .
    Wierzysz w coś ? jesteś poganką ?
    Masz jakiś światopogląd i własne przemyślenia czy ludzie
    za Ciebie myślą ? A czemu Autorka nie może zadawać pytań ?
    Sam zakładasz wątek po to aby inni się wypowiedzieli czy to ma oznaczać ,że nie myślisz samodzielnie ?dziękuje koleżanko!

ameno Strasznie dziwne pytanie i to zadane publicznie, czy poważne.... dla mnie nie bardzo, więc odpowiem równie z humorem - najlepiej po śubie przed nawet nie barać pod rozwagę:)skoro sie zgorszyles pytaniem - wybacz....:P