• w temacie na ktorej randce wypada iść z facetem do łóżka?

W: Uczucia
    keloimi
    ona123 slysze co mowia.....
    no dobra ,sorki żartowałam sobie ale ..... to musi być wspólna decyzja i czasem jest to spontaniczne poczucie takiego wielkiego pożądania ,że seks na pierwszej randce nie będzie niczym strasznym :) Jeżeli to będzie odpowiedni facet nie ma mowy aby "chwalił się " tym przed kolegami .Ale tak zwyczajowo ,przyjęte jest raczej wstrzymać się na pierwszych spotkaniach .To jest czas poznawania się ,zbliżania bardziej uczuciowego ,duchowego a seks ma być uzupełnieniem tej "wspólnoty " :) Nie licz ilości randek tylko zastanów się czy faktycznie chcesz kochać się akurat z tym facetem.
    Oddanie się całkowite komuś tak na początku znajomości sprawi ,że nie będzie potrzeby "gonić króliczka " a to podobno nasz cel :)))
    masz racje kolezanko.....
  • w temacie ile cm ma wasz penis?

W: Seks
    tomwa drogie panie co sadzice o penisie ktory ma 14 cm dl i 13 cm gr prosze o szczere odp pozdrawiam
    bardzo mały....
  • w temacie Kiedy żona może znów uprawiać seks?

W: Babskie sprawy
    może już pod katem medycznym - ale może być tak, że fizycznie nie jest na to gotowa.
    może już jej nie podniecasz - może to ona ma kochanka
    najlepiej zapytac:)
  • w temacie brunetki czy blondynki?

W: Męskie sprawy
    zapytałam na powaznie = myśląc ze mam do czynienia z poważnymi facetami....
    a tu odpowiedzi jak widac powyżej...

do kolegi nr 3 - wydaje mi się to normalne ze marzysz o 50tce - przeciez trzeba byc cool w dzisiejszych czasach - to cie wyroznia sposród tlumow....:)
  • w temacie Czy zgodzić się na wolny zwiazek?

W: Męskie sprawy
    omg Moja dziewczyna jest nowoczesna i tak czasami sobie myślę, że chyba aż za bardzo.
    Wiecie co wczoraj mi zaproponowała? Mówi, że kocha ale chce WOLNEGO ZWIĄZKU! Normalnie szczena opadła mi do podłogi.

Niczego jej nie zabraniam, ale nie chce dzielić się nią z jakimiś obcymi facetami :( Ja nie mógłbym dotykać innej.
    Czy ja jestem jakiś staroświecki?jesli chce wolnego zwiazku - to raczej nie laczy z toba przyszlosci na cale zycie
    raczej zabawa tu i teraz