• w temacie gdzie ci mezczyzni???

W: Męskie sprawy
    gość
    ona123
    gość
    ona123 ostatnio coraz czesciej zadaje sobie to pytanie....
    mam 31 lat, jestem singielka, wydaje się atrakcyjną, niezależną:)
    ciągle jednak nie moge znalexc na swej drodze tej drugiej polowki
    gdzie mozna poznac ciekawego faceta?
    Jak jesteś niezależna to po co Ci facet?

Mężczyzna potrzebuje kogoś, kto pomoże stworzyć mu dom. Piękny, przytulny, pełen miłości. W zamian za to może zaoferować Ci poczucie bezpieczeństwa. Jeśli go do tego zatrudnisz będzie czuł się potrzebny i doceniony. Swoje zaufanie okażesz mu ulegając mu. Pewnie brzmi to dla Ciebie strasznie, ale to oznacza przeniesienie na niego odpowiedzialności za trudne decyzje i prawdziwy facet nigdy nie nadużyje swojej władzy przeciwko tym których kocha. Kobiety są z natury bardziej emocjonalne co często jest wielką zaletą (pomaga stworzyć dom o którym pisałem), ale czasem emocje przysłaniają im rozsądek. My faceci jesteśmy bardziej gruboskórni i nie widzimy często rzeczy dla kobiet oczywistych, ale za to w sytuacjach stresowych łatwiej jest nam zachować zimną krew.

Niezależne panie zazwyczaj rozwinęły w sobie cechy z którymi mężczyźni się rodzą tzn. umiejętność dbania o bezpieczeństwo, ale przez to zaniedbały to do czego kobiety są z natury lepiej uzdolnione tzn. wszystko to co łączy się z pięknem, dobrocią i miłością. Mężczyźnie nie potrzebny jest ktoś kto jest dobry w tym samy co on, ale ktoś kto uzupełni jego braki.

Facet
    hmmm - no to kolego mnie załamałeś - czyli nic mi innego nie pozostaje jak zostać starą panną i kupić sobie kota:)
    Dlaczego? W czym jest problem?

Facet
    nie domyślasz się?
    czytaj uważnie...
  • w temacie Jakich kobiet nie cierpią faceci?

barney kobieta powinna być ciepła, wyrozumiała, oddana swojemu mężczyźnie, a przede wszystkim lubić to do czego została stworzona - czyli opieka nad dziećmi, domem i nie udawać, że została stworzona do pracy zarobkowej lub ambitniejszych zadań! Zresztą co ja będę wam mówił, jeśli chcecie znać prawdę o kobietach to przeczytajcie sobie parę książek (np. "Hieny, modliszki, czarne wdowy. Czyli jak kobiety zabijają" P. Śląskiego - autor zupełnie bez ogródek przedstawił jaka jest większość kobiet - uwaga język książki jest stosunkowo brutalne i niech mamisynki i pantofle lepiej nie czytają), takie coś, jak ambicja, równouprawnienie u nich nie istnieje! Dlatego drogie panie, jeśli chcecie mieć dobrego męża to weźcie sobie do serca to co napisałem!
    meski SZOWINISTA!!!!
  • w temacie dlaczego jak kobbieta zaliczy na 1 randce faceta jest dziwka, a facet casanova???

gość Widzisz, dziecko drogie, rozumienie nie wszystkim jest dane.
    Nawet zrozumienie zrozumianego przez kogoś wcześniej.

Jak kobieta ma za kogoś zapłacić,przeciętna, to równouprawnienie
    bierze w łeb, ale byc kwotowaną na dobrze stanowisko, to tak, nawet
    bez kwalifikacji.

Czyli równouprawnienie działa kiedy chce, lub jak jest wygodniej.
    I podobnie z tym co masz na myśli, czyli z seksem.

Są środowiska, gdzie pierwsze pytanie brzmi, czy jadłeś już dzisiaj,
    ale są i takie, gdzie pytają, czy dymałeś już dzisiaj, bo babeczka,
    już rozebrana, więc nie będzie się musiała ponownie rozbierać.

Zalezy od środowiska, i konkretnej ososby w tym srodowisku,
    i nikt nie ma na czole napisane, jaki ma "program".
    Gdyby mieli, chodzili by w pokrowcach lub futerałach
    na wiolonczele.
    Widzisz, chodza prosto, na dwu nogach, ubrani, używają
    już nawet chusteczek, do nosa, choć nie wszyscy,
    piszą, czytają, ale róznią się od siebie bardzo.

Faceci chętnie dymają, ale wolą też, żeby akurat
    kobieta, którą mają na myśli nie rozkładała nóg,
    na widok każdych portek, cudzych. To pewien paradoks,
    jednak kobiety mają inny uproszczony program,
    stąd lepiej dmuchać na zimne
    hmmm - po pierwsze to nie jestem już dzieckiem - a po drugie jestem za pełnym równouprawnieniem:)

gość ona123 ostatnio coraz czesciej zadaje sobie to pytanie....
    mam 31 lat, jestem singielka, wydaje się atrakcyjną, niezależną:)
    ciągle jednak nie moge znalexc na swej drodze tej drugiej polowki
    gdzie mozna poznac ciekawego faceta?
    Jak jesteś niezależna to po co Ci facet?

Mężczyzna potrzebuje kogoś, kto pomoże stworzyć mu dom. Piękny, przytulny, pełen miłości. W zamian za to może zaoferować Ci poczucie bezpieczeństwa. Jeśli go do tego zatrudnisz będzie czuł się potrzebny i doceniony. Swoje zaufanie okażesz mu ulegając mu. Pewnie brzmi to dla Ciebie strasznie, ale to oznacza przeniesienie na niego odpowiedzialności za trudne decyzje i prawdziwy facet nigdy nie nadużyje swojej władzy przeciwko tym których kocha. Kobiety są z natury bardziej emocjonalne co często jest wielką zaletą (pomaga stworzyć dom o którym pisałem), ale czasem emocje przysłaniają im rozsądek. My faceci jesteśmy bardziej gruboskórni i nie widzimy często rzeczy dla kobiet oczywistych, ale za to w sytuacjach stresowych łatwiej jest nam zachować zimną krew.

Niezależne panie zazwyczaj rozwinęły w sobie cechy z którymi mężczyźni się rodzą tzn. umiejętność dbania o bezpieczeństwo, ale przez to zaniedbały to do czego kobiety są z natury lepiej uzdolnione tzn. wszystko to co łączy się z pięknem, dobrocią i miłością. Mężczyźnie nie potrzebny jest ktoś kto jest dobry w tym samy co on, ale ktoś kto uzupełni jego braki.

Facethmmm - no to kolego mnie załamałeś - czyli nic mi innego nie pozostaje jak zostać starą panną i kupić sobie kota:)
  • w temacie Zdradził Mnie

W: Babskie sprawy
    popieram zdanie - skoro zrdadzil raz będzie robił to kolejny - znam to z autopsji
    powodzenia

gość hej mam fajnego kolego i tez nie moze znalesc drugiej połówki a tez bardzo by cchaił ułozyc sobie zycie?:)
    moze niech napisze do mnie na maila:
    olka407@interia.pl
    :)

gość Każdy facet na swój sposób jest ciekawy. Atrakcyjność i niezależność to cechy przydatne do samotnego życia.to jaka kobiet powinna byc?

gość no tak, to typowe. atrakcyjna- dla kogo ? niezależna i bujająca w obłokach. jak zejdziesz na ziemię to znajdziesz mnóstwo chłopów. i moja rada, zrób to szybko, bo będzie za póżno, nie jesteś już młoda.nie chce się rzucać na byle co.....