• Samców wokół wielu ale prawdziwego mężczyzny BRAK :(

W: Męskie sprawy
    Moje drogie Koleżanki,
    czy macie podobne spostrzeżenia? Celowo napisałam na forum męskim - bo myślę że często zaglądają tu kobiety:).
    Gdzie w dzisiejszych czasach można spotkać prawdziwego mężczyznę, który nie boi się niezależnych kobiet i udźwignie partnerski związek? Ego i samoocena dzisiejszych samców jest mocno obniżona - czy to wina wychowania przez nadopiekuńcze matki? czy może my kobiety powoli zaczynamy rządzić światem?
    hmmmm - w różnych sytuacjach staram się dyskutować w tym temacie i nie doszłam jeszcze do konstruktywnych wniosków.
    o odpowiedzi proszę kobiety....
    samcom dziękuję - domyślam się że od razu mnie zaatakują (najlepszą obroną jest atak)
    pozdrawiam
    Singielka:)
  • lęk przed nowym związkiem

W: Uczucia
    witam,
    może ktoś w Was miał lub ma podobną sytuację do mnie i będzie mógł mi doradzić - na pozór sprawa wydaje się być błaha - jednak mam lęk przed wejściem w nowy związek z mężczyzną. Boję się zaangażować- w pełni zakochać oddać temu uczuciu - gdy poznam kogoś nowego na siłe szukam w nim wad,a gdy czuje że sprawy między nami idą za daleko i moglibyśmy się w sobie zakochać specjalnie robie coś żeby to zepsuć.
    Podłożem mojego zachowania jest 4 letni związek z mężczyną, który mocno nadszrpnął moje zaufanie - zdradził mnie i wykorzystał finansowo. Ja w tej relacji byłam mocno zaangażowana - wierzyłam naiwnie że to on był tym jedynym.
    dziękuje za komentarze wyśmiewające moją naiwność z poprzedniego związku - od 3 lat jestem sama i nie potrafie innemu facetowi zaufac - boje się.nie chcę ponownie trafić na oszusta i naciągacza bawiącego się uczuciami.
    jeśli ktoś miał podobne doświadczenia bardzo proszę o podzielenie się radą
    dziękuję i pozdrawiam:)
  • brunetki czy blondynki?

drodzy Panowie,
    mam pytanie:
    * wolicie brunetki czy blondynki?
    * liczy się piękno zewnętrzne czy wewnętrzne?
    * dlaczego kobiety atrakcyjne fizycznie często nie mogą sobie znaleźć partnera życiowego?
    może to błahe pytania - często zadawane i roztrząsane - jednak ciekawa jestem Waszych opinii....
  • gdzie ci mezczyzni???

ostatnio coraz czesciej zadaje sobie to pytanie....
    mam 31 lat, jestem singielka, wydaje się atrakcyjną, niezależną:)
    ciągle jednak nie moge znalexc na swej drodze tej drugiej polowki
    gdzie mozna poznac ciekawego faceta?