• w temacie czemu żona nie chce się kochać ?

W: Męskie sprawy
    Słyszałem o tych środkach ale nie jestem przekonany. Czy ten sex elixir nie jest aby efektem placebo?
    No i jak to jest z tym libi spray. Bo wiele osób sobie porównuje z żelem z durexa na korzyść włąsnie libi spray. Libi spray jest droższy. Rzeczywiście jest to takie lepsze?
  • w temacie Jaka męska bielizna

Powiem Wam,że sam stawiam na dobre jakościowo rzeczy Już dawno sie nauczyłem,że jak kupi się coś kiepskiego to wcale nie jest to taka oszczędność bo potem szybko trzeba to wymieniać i kupic nowe .A jak kupi sie coś porządnego to będzie to dobrze służyło przez wiele lat. Bardzo dobre jakościowo są na przykład koszulki Nike. T shirty nie są takie tanie ale można nieco zaoszczędzić kupując w sklepach internetowych: http://supers(...)ki/nike - poza tym taka koszulka to zakup spokojnie na kilka lat.
  • w temacie Jak skutecznie podrywać?

W: Uczucia
    No powiem Ci,że dość sobie chwalą te Love & Desire ale jeśli chodzi o mnie to nie przypadły mi do gustu. Wprawdzie wiele osób dało mi komplement,ze ładnie pachnę ale na 1 butelce sie ostało bo po prostu zapach mi nie podpasował ( trzeba go dobrac dla siebie). Obecnie uzywam Phermone essence. Sa to również feromony z tym,żę są bezzapachowe. Wystarczy jedna kropla na kark albo w okolicach nadgarstków. Niby jest to niewielka buteleczka ale są skoncentrowane tak więc wystarczają na długo.
  • w temacie Zegarek na ręke

Jeśli szukasz czegoś sensownego w tej cenie to polecam zerknąć sobie na zegarki marki Seiko:
    http://www.cz(...)12.html - na tej stronie masz dość spory wybór zegarków tej marki. Zegarki mają porządne wykonanie oraz dobre mechanizmy. Polecałbym coś uniwersalnego czyli klasyczny zegarek na skórzanym pasku.Taki będzie Ci pasował zarówno do ubioru codziennego jak i do garnituru. Poza tym pasek dla mnie osobiście jest o wiele wygodniejszy niż bransoleta.
  • w temacie NARTY czy SNOWBOARD?

W: Hydepark
    Na tej stronie masz poradnik o tym czym się kierować wybierając dla siebie deskę. Sama sobie poczytaj:
    http://supers(...)oardowy
    To jaką deskę wybierzesz zależy od bardzo wielu czynników.Od Twojego wzrostu i wagi , od tego jaki styl preferujesz.Czy również od tego ile masz kasy bo róznice cenowe w przypadku desek snowboardowych mogą być bardzo znaczne.
  • w temacie Problemy z erekcją

W: Seks
    jareckii Głupie rady. Taka prawda,że większość mężczyzn w ciągu swojego życia ma większe albo mniejsze problemy z erekcją i taka naturalna kolej rzeczy. Człowiek to nie maszyna i zdarzają mu się lepsze albo trudniejsze dni. Trzeba to wziąć pod uwagę. Sam polecam na początku jakieś ziołowe leki.
    Niezłe są tabletki Goman. Wspomagałem się nimi przez jakiś czas. Są bez recepty a ze wszystkich jakie przetestowałem są najskuteczniejsze.
    No to ja mam chyba obecnie bardzo trudny moment. W pracy mam totalny nawał ale nie sądziłem, że tak to się odbije na seksie. Nie mam jeszcze ukończonej 30 a ostatnio kilka razy nie chciał mi stanąć. Totalny obciach w oczach kobiety. Nawet nie chcę sobie myślec co o mnie pomyślała.
    Te tabletki, które polecasz są na receptę? Bo nie uśmiecha mi się trochę iść do lekarza.
  • w temacie jaki telewizor kupić?

Ja obecnie mam telewizor marki LG.Jestem z niego bardzo zadowolony. Posiada 42 cale a jakość obrazu jest jak najbardziej ok. Do tej pory najczęściej korzystałem z funkcji smart tv bo jednak raz na jakiś czas dobrze coś w taki sposób sobie obejrzeć ( na przykład na you tubie) ale dopiero wczoraj zacząłem doceniać technologię 3d po tym jak obejrzałem film zbuntowana. Efekty są super tak więc warto jest obejrzeć chociażby dla nich.
    W zasadzie to każda technologia ma swoją zaletę. http://www.cy(...)wybrac/ jest dobry podział na to co warto jest kupić. Telewizor led czy lcd czy plazmę.
  • w temacie Problem z erekcją. Dlaczego go mam?

Ja również miałem takie problemy. Na początku oczywiście nie chciałem tego przyjąć do świadomości bo sądziłem,żę takie problemy to jedynie po 50 roku życia a tutaj jeszcze 30 nie skończona a już on nie staje. Dodam równiez,ze moja dziewczyna bardzo się denerwowała, ciągle się wypytywała czy problem jest w niej co mnie bardzo denerwowało bo bardzo mnie pociągała a problem był nie w niej ale we mnie. Od jakiegoś czasu biore przed stosunkiem goman .Przetestowałem kilka tabletek ale te były najlepsze.Niby tylko ziołowe składniki ale jestem w stanie to zrobić.Staram się równiez tak nie stresować pracą.
  • w temacie Krępujący męski problem z tymi sprawami

No własnie ja również ostatnio się nad tym zastanawiałem bo również nie jestem niestety hojnie obdardzony. Jak do tej pory doczytałem ,że ostrzykiwanie penisa kwasem hialurnowym może być skuteczne ale szczerze to jakoś nie wyobrażam soboie kłucia swojego małego.
    Jak jest po penilarge. Czy efekt jest stały ? I z czego dokłądnie się składa?Czy ktos mógłby tutaj podać skład?
  • w temacie Jaki zegarek?

Ja obecnie szukam czegoś tak do max 200 zł. Nie dla mnie ale na prezent dla brata, który konczy 18 lat. Tak więc postanowiłem,ze kupię mu na 18 porządny zegarek. Mam obecnie na oku ten model: Co o nim sądzicie? Czy będzie ok dla młodego chłopaka?
    Czy jednak szukac czegoś na skórzanym pasku? No niby skórzany pasek jest bardziej praktyczny ale z drugiej strony chciałbym kupić coś odpowiedniego dla jego wieku.