• w temacie POWOLI WYKLUWA NAM SIĘ PISOWSKI KACZYZM..

  W: Hydepark
  pawel83 Petrescu
  Przyjedz na dolny śląsk idz do kamieniarza po 10 latach ciągłej nauki fachu też taką stawkę w akordzie będziesz miał. Myślisz że płacąc -dajmy- 4 tyś złotych za kompletny nagrobek z granitu to taka suma z kosmosu się bierze? Ja taki nagrobek obrobię przez 9 godzin na pełnych obrotach i dniówka wychodzi te 280 do 320 złotych.Na magazynie tego nie zrobię bo doby nie "rozciągnę" a w akordzie ile zrobię tyle mam gotówki z tego i z tałzena na tydzień nie schodzę.Więc pękaj sobie ze śmiechu na budowie za 12zł/h opierając się o betoniarkę.
  Zrób coś takiego,zobaczysz dla czego mam taką stawkę a wtedy pogadamy...
 • w temacie POWOLI WYKLUWA NAM SIĘ PISOWSKI KACZYZM..

  W: Hydepark
  Petrescu
  prowincjusz2
  Petrescu
  prowincjusz2
  Petrescu Nikt nigdy żadnej konstytucji w kraju nie przestrzegał a Trybunał który sam o sobie orzeka nie jest trybunałem tylko farsom do likwidacji i to wszystko --hej --
  FARSOM (he, he, he...) nie będzie dopiero jak będzie w 100% pisowski?
  Na podważenie Konstytucji nie poważyli się nawet komuniści. PiS to większa zaraza niż ci rodem z PRL-u. Jeszcze trochę a Polacy w poszukiwaniu demokracji będą uciekać na Białoruś.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------W którym miejscu rząd nie łamał konstytucji /? i który --
  Nic nie wiem o łamaniu Konstytucji przez rząd PO, bo uchwalenie ustawy którą później TK zakwestionował takim złamaniem nie jest pod warunkiem, że wadliwa ustawa zostaje wycofana. Rząd PO każdorazowo godził się z orzeczeniem TK.
  Złamaniem Konstytucji jest niedostosowanie się do orzeczenia TK, tak jak miało to miejsce z wyborem i zaprzysiężeniem sędziów PiS w oparciu o nieprawomocną ustawę.
  Zrozumiałeś, czy znowu odpowiesz że PO to organizacja przestępcza a PiS to patrioci. To już znam na pamięć więc się nie fatyguj.
  -------------------------------------------------------------------------------Brak dostępu do lekarza i przymusowa praca w niedziele to nie jest łamanie konstytucji ? ----Masz pojecie jak powinna wyglądać demokracja czy będziesz coś mi wmawiał na poziomie Białoruskim tam też jest demokracja dla nie których -- jak i do tej pory w Polsce --hej --
  Przymusowa praca w niedziele to według Ciebie brak demokracji,łamanie konstytucji RP???Pokarz mi urząd miasta,gminy czy też inną instytucje państwową gdzie jest przymus pracy w niedziele,nie licząc służby(tj.policja,PSP itp.) hymmmm... Pracują w niedzielę pracownicy sektora prywatnego i to od nich zależy czy się na to godzą czy też nie,mylisz pojęcia, Pracuję w prywatnym zakładzie i nikt mnie nie zmusza do pracy w sobotę czy niedziele,chyba że chcę przyjść. Na godzinę wychodzi mi 28zł. a idąc w sobote mam 50% a niedziele 100% wyższą stawkę więc mi to na rękę.
 • w temacie Do zwolenników PIS-u apel o rozwagę.

  W: Hydepark
  Dobra,dobra Prezydent,premier,sejm,senat i na deser jeszcze TK chce Pis rozpirzyć i swych ""kolesi" posadzić .
  To jest demokracja???
  To zaczyna śmierdzieć Dyktaturą a za wszystkie sznurki z limuzyny zwanej polską pociąga jeden z tych co ukradli księżyc.
 • w temacie Jaka kara za gwałt?

  W: Polityka
  To sobie choć ze śmiecia poużywa ....A niech ma coś z życia
 • w temacie Co dla Polaka ważniejsze?

  W: Hydepark
  Anja
  Wierzę w Boga nie w księży -moim skromnym zdaniem- "praktykujący" katolicy boją się otwarcie krytykować księży bo później mogą mieć problemy z chrztem,ślubem,pochówkiem etc.Więc nie jeżdżę po katolikach tylko po pazernych żyjących w obłudzie i luksusie (oczywiście nie wszyscy są tacy)księżach.Więc ja nie mam zamiaru robić składki na nową furę dla jednego z nich tylko dać Owsiakowi aby zrobił coś pożytecznego z mojej marnej 10.
 • w temacie Co dla Polaka ważniejsze?

  W: Hydepark
  Piotrpiotrz][cytat kogo=pawel83 W pełni zgadzam się z Adą.
  Ba mało tego Kler bierze jeszcze kasę od państwa to dopiero zadufanie. A "gość" wkleja linki z tabloidów-sorki ale to są plotkarskie a nie opiniotwórcze media.


  Może to nieco radykalne,,,ale w Polsce są kopalnie kamieniołomy i 60 tys, darmozjadow oszustów ,,,,,,dla mnie to sprawiedliwe i humanitarne rozwiazanie.Ja może nie pracuję w kopalni czy kamieniołomach ale w podobnej firmie-kamieniarskiej- nagrobki itp. i to nie jest lekka praca a w rok może zarobię na "czysto" tyle co ksiądz w dwa miesiące.Często jestem na różnych cmentarzach więc mam akurat zdanie w temacie jak i za ile żyją księża.
  [
 • w temacie Co dla Polaka ważniejsze?

  W: Hydepark
  W pełni zgadzam się z Adą.
  Ba mało tego Kler bierze jeszcze kasę od państwa to dopiero zadufanie. A "gość" wkleja linki z tabloidów-sorki ale to są plotkarskie a nie opiniotwórcze media.
  Owsiak każdą złotówkę- otrzymaną i wydaną- ma UDOKUMENTOWANĄ! Poczytaj sobie na stronach fundacji nawet możesz sobie porać te rozliczenia są one w 100 jawne. Poza tym wyręcza państwo i NFZ bo oni są nieudolni. Owszem ma pieniądze a z czego? Otóż posiada TV oraz dwie inne firmy które prowadzi razem z żoną od kilkunastu lat. !
  Wikariusz po 3 latach zajeżdza pod plebanie furą za 50 tysi z czego niby na ją ma??? Oszczędzał??? Nie bądz śmieszny "gościu"