• w temacie Księgowość online czy ksiegowa

  W: Hydepark
  Ja od lat korzystam z usług jednego biura u Pani Jadwigi Adamus z Warszawy i powiem wam, że nie zmieniłabym biura na żadne inne bo mam kompleksowo załatwione sprawy i można załatwić swoje sprawy w bardzo miłych warunkach.
 • w temacie Remont lub budowa domu

  W: Polityka
  Mój znajomy ostatnio zakupił dom w samej Hiszpanii ale do końca nie wiedziałem jaki miał w tym interes. Teraz już wiem, że ten dom znajomy będzie wynajmował na wakacje i z pewnością przyniesie mu to sporo zysku. W znalezieniu takiego domu pomogła m firmahttps://www.e(...)ses.pl.
 • w temacie Gdzie zamówić niedrogie wizytówki?

  W: Hydepark
  Ja miałam problem z moim logo na wizytówce al eto moja wina bo takie lgo wybrałam, które dobrze wygląda na dużym banerze a nie na małej wizytówce
 • w temacie Klimatyzacja

  W: Porady
  Ja ze swojej strony polecam skontaktować się z firmą ACShttps://www.a(...)ontakt, która oferuję montaż oraz serwis klimatyzacji. Polecam zapoznać się z ofertą tej firmy i wybrać najlepszą opcję dla siebie.
 • w temacie Żaluzje? Rolety?

  W: Porady
  emilszymere Markizy, do okien pionowych. To moim zdaniem najbardziej elegancki i praktyczny sposób ogarnięcia okien. Fakto ma fajne rozwiązania w tym zakresie.
  Fajne są te markizy. Ładnie wyglądają no i mam wrażenie, że też teraz przy tym chłodzie zatrzymują ciepło w domu.
 • w temacie Jakie studia w Warszawie?

  W: Hydepark
  A co myślicie o podyplomowych? To moim zdaniem dobra okazja, żeby rozwinąć umiejętności i pracować np. za granicą.
 • w temacie Salony sukien ślubnych w Warszawie

  W: Babskie sprawy
  KasiaLisiecka To jak ja rok temu brałam ślub to kupowałam suknie w salonie na Floriańskiej 14. Kupiłam sobie taka suknię: http://www.mi(...)28.html spodobała mi się od pierwszego wejrzenia. Lubię takie właśnie stylizowane na dawne czasy. Zupełnie inna koncepcja niż taka, którą można znaleźć w większości salonów: czytaj – suknie na 1 kopyto.Bardzo mi się podoba ta suknia, bo jest taka lekka i przyjemna, chyba tez stylizowana na dawniejsze czasy? Z tymi sukniami z salonów to faktycznie w większości przypadków jest to samo. Szkoda, bo ślub to przecież wyjątkowy dzień i wypadało by czuć się i wyglądać wyjątkowo.