• Prośba o ocenę auta

  W: Męskie sprawy
  Chcę kupić auto używane i przeglądam różne oferty. Czy możecie ocenić to auto http://allegr(...)93.html
  Jak myślicie, warto się interesować za taką cenę? Auto jest 300 km od mojego domu, więc badam temat czy opłaca się jechać oglądać.
 • szukam opinii o firmie Baum Centrum z Krakowa

  W: Lokalne
  Potrzebuję opinii od osób, które miały do czynienia z firmą baum centrum z krakowa. Teściowa jest już praktycznie zdecydowana na zamówienie u nich kuchni na wymiar i obiecałem jej, że zrobię małe rozeznanie na temat tej firmy w sieci. Niestety opinii o nich prawie nie ma więc jak ktoś miał z nimi styczność niech pisze ;)
 • Gdzie kupić projekt domu pasywnego?

  W: Porady
  interesuje mnie zakup kompleksowego projektu ładnego domu pasywnego. podrzućcie jakieś linki, namiary, bo nie każdy dobry architekt inwestuje w pozycjonowanie... a nie chciał bym przeoczyć czegoś wartościowego.
 • Pomysły na rocznicę związku

  W: Babskie sprawy
  Dziewczyny czy możecie mi pomóc wymyślić coś fajnego na rocznicę dla mojej dziewczyny? Chcę kupić prezent - to na bank ale oprócz tego chciałbyś czymś jeszcze ją zaskoczyć. Tylko obawiam się, że jakaś kolacja czy kino będzie niewypałem..bo często gdzieś wychodzimy razem w takie miejsca więc to nie będzie dla niej żadnym "wow".
 • Jak obchodzicie rocznice ze swoimi dziewczynami?

  W: Męskie sprawy
  No właśnie macie jakieś pomysły? Nie wiem za bardzo czego moja dziewczyna ode mnie oczekuje ale juz zapowiedziała że chce żebyśmy jakoś fajnie spędzili ten dzień. To nasz druga rocznica? Podpowiecie coś?
 • Meble kuchenne Szczecin

  W: Porady
  Witam,

  jestem na etapie planowania przerobienia swojej kuchni. I zastanawiam się nad meblami. Możecie mi coś polecić? I jak myślicie lepiej udać się po prostu do stolarza czy może do jakiegoś sklepu z meblami kuchennymi?