• w temacie "Trzeba skończyć z prezydentem". Zgadnijcie, kto tak powiedział

  W: Polityka
  Popieram takie stwierdzenie .Bo Rafał trzaskowski miał na myśli prezydenta który jest na usługach jednej partii I bez namysłu i bezrozumnie podpisuje wszystko to co mu podsunie i nakaże poseł Kaczyński Po upadku PRL-u od 30 lat to jest pierwszy taki w Polsce prezydent -pacynka..
 • w temacie TRZASKOWSKI NIE MA NIC DO UKRYCIA A CO NA TO MORAWIECKI I JEGO MINISTROWIE ?

  W: Polityka
  sdf No tak cały syf spuścił już do wisły :D


  To twierdzicie PiS-orki ,że jednak nie ujawnią ?? Bo przecież teraz rządzi PiS-lamskie T.K.M ??
  I im wszystko wolno ? Widocznie narobili takiego syfu ,że nie wiedzą co z nim zrobić.I boją się w nim utopić jak się to wszystko ujawni..Tak jak napisał LATO2019 "" Morawiecki już od iks czasu pokazuje co posiada on oraz jego żona "" I jakoś nie może się połapać w tym pisowskim syfie i nie wie jak ujawnić swoje majątki..
 • w temacie "To jest nie do obrony. Tu nie wystarczy Trybunał Stanu"

  W: Polityka
  Ada777 "Nie ma żadnego cudownego odnalezienia. Pakiety znajdują się w magazynach Poczty Polskiej" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin pytany o pakiety wyborcze, które miały zostać wykorzystane w zaplanowanych na 10 maja korespondencyjnych wyborach prezydenckich. "Kto zapłaci? Normalnie tego typu rzeczy reguluje budżet państwa. Opozycja cały czas trąbi i chwali się, że te wybory nie odbyły się i to jest ich wielki sukces, że te wybory zablokowali. Może się podzielą tymi kosztami nieodbytych wyborów?" - zasugerował.Chyba Sasin zwariował , chce aby za niego zapłacił ktoś inny , za jego głupote, idiotyzm, ma ktoś płacić. On za to co zrobił powinien na długie lata trafić za kratki.


  Tak prawdę mówiąc , to za to całe zamieszanie i za te wydane bez potrzeby miliony ,to powinien beknąć Kaczyński . Bo to on rządzi tymi jego pacynkami tzw. "" nierządem "" bo to on im nakazuje co i jak mają rządzić..No ale cwaniak zostając zwykłym posłem wymiga się z tego całego zakłamanego pisowskiego burdelu..
 • w temacie TRZASKOWSKI NIE MA NIC DO UKRYCIA A CO NA TO MORAWIECKI I JEGO MINISTROWIE ?

  W: Polityka
  We wrześniu 2019 r. Sejm uchwalił ustawę o jawności majątków rodzin polityków. Zobowiązuje ona do składania oświadczeń o majątku małżonków i dzieci premiera, ministrów, posłów, senatorów, europosłów, prezesów Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego, Trybunału Konstytucyjnego, wojewodów oraz szefów innych najważniejszych instytucji publicznych. Na razie nie weszła w życie - prezydent Andrzej Duda skierował ją do Trybunału Konstytucyjnego. Czego politycy z PiS-u boją się ,że aż Długopis Kaczyńskiego skierował tą Ustawą do pisowskiego Trybunału Konstytucyjnego ??
 • w temacie TRZASKOWSKI NIE MA NIC DO UKRYCIA A CO NA TO MORAWIECKI I JEGO MINISTROWIE ?

  W: Polityka
  ~Golas
  pintapalec
  ~gość ~Dziadku Więc już go nie ma. PO ponownie wystawi Kidawę.

  Finansował organizacje promującą LGBT, której prezesem był sbek zabójca księdza.Tak PO marnuje publiczne pieniądze. A przedsiębiorcy z Warszawy dalej czekają na przekazanie przez Trzaskowskiego pomocy od rządu.


  To twierdzicie PiS-orki ,że jednak nie ujawnią ?? Bo przecież teraz rządzi PiS-lamskie T.K.M ??
  I im wszystko wolno ?
  Jak ci to wytlumaczyć? Może tak:

  PO kaput.


  Jak ci to wytłumaczyć ? Powiem tak po prostu ,rzeczywiście tylko krętacze i oszuści obawiają się wyjawić jaki mają na prawdę majątek. Bo po ujawnieniu boją się, że i z nimi będzie kaput .I teraz gdy mają swoje T.K.M To korzystają na potęgę i ukrywają swoje oszustwa i przekręty.A uczciwy człowiek pokazuje i nie ukrywa swój majątek uczciwie zarobiony i zdobyty..
 • w temacie TAK W PiS-ie DZIAŁA PROGRAM T.K.M..

  W: Polityka
  ~gość Te publiczne pieniądze to są w większości środki z funduszy UE, która mocno inwestuje w biotechnologię.

  Dziennikarze z OKO.press dotarli do wyników kontroli przeprowadzonej przez ministerstwo nauki w NCBR. Wynika z niej, że Marcin Szumowski, brat ministra zdrowia, zasiadał w komisjach, które decydowały o przyznaniu prawie 43 mln zł na badania naukowe dla spółki OncoArendi. Jej akcjonariuszami są Marcin Szumowski i – pośrednio – Anna Szumowska, żona ministra.
  Wynika z tego że za rządów PiS-u i za przyzwoleniem pisowskich polityków ,sami sobie przyznają granty pieniężne a brat minister czy inny pociotek w rządzie to zatwierdza. Bo teraz panuje PiS--wskie T.K.M..I dlatego z taką zaciekłością i determinacją dążą do całkowitego zawładnięcja TK , SN. i swoim prezydentem..Tylko z Senatem im się nie udało ,ale znając ich zaciekłą determinację to i po trupach mogą spróbować zawładnąć i Senatem lub jakimś oszustwem...
 • w temacie Ćpun łamie prawo wyborcze! Został zarejestrowany 15 maja , a kampanię zaczął 11 maja , a plakaty...

  W: Polityka
  ~Wkład Długopis nadal obiecuje kasę, a tu Unia przestanie się doić bo nie będzie sponsorować plujących pisiorów. Podobno za plucie nie płacą i wreszcie się pisiory wezmą za uczciwą pracę. Długopis obiecywał sprzątać dom i eliminować czarne owce. Nie wiem na czym ma ta eliminacja czarnych owiec, a może strzałem w tył głowy jak Stalin albo Hitler. Może powróci do metod czarnych pastuchów ze średniowiecza .Polowania na oponentów,tortury,wieszanie i palenie na stosach,w imię boga i KRK,za nie wierzenie w kościół i nie chodzenie na msze. I obrażanie i ujawnianie pedofilów i pedałów w koloratkach...
 • w temacie Michał Dzięba podczas wywiadu w Telewizji Republika twierdzi , że brał z Rafałem Trzaskowskim...

  W: Polityka
  FonForman A dziadek marszałek Terlecki nie brał narkotyków? Przecież o tym głośno. Na wszystko trzeba mieć dowody, bo oczernianie pisowskie przed wyborami jest prostu żałosne.

  Jak czytam te tematy rodem z pislamskich trolii ,to coraz bardziej mnie rozweselają. Bo widzę że pislamiści dostają coraz większej sr----ki na dzwięk nazwiska Rafał Trzaskowski .Już nie wiedzą co wymyślić i napisać na tego Trzaskowskiego.Zastanawiam się jakie idiotyzmy jeszcze te pislamskie jełopy wymyślą..
 • w temacie TAK W PiS-ie DZIAŁA PROGRAM T.K.M..

  W: Polityka
  Keramek A gazeta pisze dlaczego nie powinien dostać.
  To taka manipulacja. To może niech opozycja uchwali przepis mówiący, że rodziny, znajomi ministrów w czasie sprawowania przez nich władzy będą pozbawiani majątków i muszą być bezrobotni. Tak powino być. W przeciwnym razie w polityce będą nieudacznicy którzy nigdy nic nie osiągneli a rwą się do rządzenia 38 mln Polaków.
  No właśnie dziennikarze gazety chcieli się dowiedzieć ,dlaczego brat ministra dostał za co i kto te granty przyznawał..
  ""– Nie czuję żadnego dyskomfortu, dlatego, że nie mam nic wspólnego z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju – mówi dziś Faktowi minister Łukasz Szumowski. To nie do końca prawda. NCBiR jako instytucja podlega nadzorowi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a w nim Szumowski od 24 listopada 2016 r. był sekretarzem stanu. Co więcej, jak ustalił Fakt, w 2017 roku formalnie pełnił on nad nią nadzór warunkowy (tj. odpowiadał za nią pod nieobecność innego wiceministra, Piotra Dardzińskiego).""
  Niestety, okazało się, że to tajne. „"" Dane osobowe osób oceniających (…) nie podlegają ujawnieniu i nie stanowią informacji publicznej "” – przekazała nam Katarzyna Zawada, rzeczniczka prasowa Ministerstwa Nauki i Rozwoju. Tak działa PiS-wskie T.K.M . A głosili przed i po dojściu do władzy ,że miało być wszystko przejrzyste i wystarczy nie kraść ..
 • w temacie SENSTOR BORYSEWICZ PODAŁ ILE ZARABIA MAGDALENA OGÓREK

  W: Polityka
  Blandare51 FonForman Shadow15 Po pierwsze Pani Magdalena Ogórek, nigdy nie była w SLD , po drugie zarobki są prywatną sprawą , ciekawe czy pan samolocik zwrócił już kase za loty do psa ! ? Szukaj naiwnych trollu w Mongolii !Trolu pisowski! Ogórek była szefową sztabu Grzegorza Napieralskiego w Lewicy, a potem z ramienia SLD startowała na prezydenta RP. Jesteś tępy, jak stara siekiera. Raczej jak stary sierp i ciężki jak młot......

  PiS-wsko- idiotyczny-Cienias , w skrócie PiC