• w temacie Bydle boskie nienawistne placze z nieba z nienawisci do ludzi.

  W: Religia
  Gdyby wierzący w boga religianci ,czytali tą żydowską mitologiczną księgę, S.T ze zrozumieniem i logicznie pomyśleli, to doszli by do logicznego wniosku, względem grzechu. Kto pierwszy popełnił tzw. grzech??Ano w Żydowskim S.T. ( biblii) stoi jak byk ,że pierwszy i największy grzech popełnił jakiś bóg tzw. Jahwe ,Jehowa ,Adonaj lub Allach. A tym wielkim grzechem jest to ,że ten wszechmocny i wszechmogący bóg stworzył najbardziej wybrakowane zwierze na ziemi "CZŁOWIEKA " I umieścił w nim wszystkie najgorsze cechy charakteru jakie tylko są.. PYCHĘ,PAZERNOŚĆ,MŚCIWOŚĆ,OBŁUDĘ, ZAZDROŚĆ, PEDOFILSTWO i najgorszą cechę charakteru ,SADYZM, zadowolenie z mordowania i torturowania innych ludzi nawet swoich najbliższych członków rodziny..I tłumaczenie tego że to robią w imieniu boga i na jego chwałę..Czyżby te wszystkie zbrodnicze wynaturzenia, były wynaturzeniami boskimi ?? I dlatego umieścił je w stworzeniu które stworzył ,"człowieku ??" Chyba tak, bo przecież w biblii napisane jest że stworzył człowieka na swoje podobieństwo i nic się nie dzieje bez woli boskiej.. „Ze wszystkich bogów, których ludzie czcili, Jahwe, bóg judeo-chrześcijańsko -islamski. jest najbardziej zazdrosny, najbardziej próżny, najbardziej okrutny, najbardziej niesprawiedliwy, najbardziej żądny krwi, najbardziej despotyczny, oraz najbardziej wrogi wobec ludzkiej godności i wolności…”. ---. Albo jest inna najprawdziwsza prawda. To nie bóg stworzył ludzi ,a ludzie szamani plemienni ( tzw. prorocy ) stworzyli boga lub bogów ,na swój wzór i swoje podobieństwo. Zeby mogli rządzić współplemieńcami strasząc ich zemstą i karą boga lub bogów za nieposłuszeństwo im jako przedstawicieli i pośredników do tych bogów..
 • w temacie WEDŁUG SONDAŻU CBSO.

  W: Hydepark
  Ada777 U nich ksiądz to tak jak Bóg.


  No niestety w Polsce kler tak zniewolił i zindoktrynował polaków ,że większość katolików nie zna biblii .Ale za to zna katechizm i nauki księży..I najlepiej to zinterpretował ,pierwszy polski ateista zamordowany przez kler katolicki w Polsce..
  ".Prosty lud oszukiwany jest przez mądrzejszych wymysłem wiary w Boga na swoje uciemiężenie; tego samego uciemiężenia broni jednak lud, w taki sposób, że gdyby mędrcy chcieli prawdą wyzwolić lud z tego uciemiężenia, zostaliby zdławieni przez sam lud." - Kazimierz Łyszczyński 30 marca 1689 - stracony w Warszawie za ateizm.Został żywcem spalony na stosie na polecenie kleszych oprawców ..
  Łyszczyński też argumentował, że "" religia została ustanowiona przez ludzi bez religii, aby ci, co się Boga i śmierci nie boją, mogli rozpowszechnić taki lęk wśród tych, którzy się lękają "".
 • w temacie czy dzieci potrzebują seksu?

  W: Hydepark
  Według pewnego sutannowego klasyka ,to dzieci wprost szaleją i emanują seksem widząc księdza i same im wchodzą do łóżek. A wystraszeni księża nie potrafią im odmówić seksu ,bo są przez dzieci terroryzowani..
 • w temacie CZY MÓWIENIE O PRZESTĘPSTWACH KSIĘŻY TO WALKA Z WIARĄ I KOŚCIOŁEM ? DLACZEGO BOIMY SIĘ T

  W: Religia
  Ksiądz oskarżony o molestowanie 20-latki. Wcześniej pozwolił skazanemu za pedofilię prowadzić rekolekcje.Kiedy wreszcie wymiar sprawiedliwość ,tak naprawdę zabierze się się na poważnie za tych pedofilów i zboków w koloratkach ? I zacznie ich traktować jak na to zasługują ,na równi ze zbokami i pedofilami cywilnymi..https://expre(...)ra.htmlhttps://expre(...)ra.html
 • w temacie CZY MÓWIENIE O PRZESTĘPSTWACH KSIĘŻY TO WALKA Z WIARĄ I KOŚCIOŁEM ? DLACZEGO BOIMY SIĘ T

  W: Religia
  ~Santa Padre
  ~parafianka W miejscowości Santopadre, we Włoszech, w lokalnym kościele pewnego dnia schronienie znalazł bezpański pies, który schował się tam, wystraszony fajerwerkami – Od tego czasu pies stał się ulubieńcem parafian, bowiem zwierze zjawia się na każdej mszy i siada tuż za proboszczem, wysłuchując cierpliwie kazania. Parafianie żartują, że proboszcz zyskał nowego ministranta

  A pis, ani nie przygarnął, ani jednego uciekinieraprzed wojną z Syrii. Owszem byli wyznawcy podobnej Religii islamskiej, ale przecież byli przede wszystkim ludźmi i nie wszyscy chcieli socjalu i byli emigrantami, czy terrorystami. Media Rydzyka grzmiały i ksenofobicznie straszyły Polaków meczetami islamski. A zatem,, byłem głodny, nie nakarmiliście mnie, byłem nagi nie przyodzialiście mnie, byłem spragniony, a nie napoiliście mnie". Oto słowa Jezusa Chrystusa do PiS i polskiego kleru i Rydzyka.


  No przecież PiS-ry mają głęboko w zadkach Jezusa i jego nauki ,Pejsatego Żyda przecież nie będą słuchać ,dla PiS-orów ważniejsze są nauki ojca Rydzyka i to co jest napisane w katechizmie..Żaden Żyd nie będzie rządził w PiS-landzie Toruńskim..
 • w temacie 70 lat Jarosława Kaczyńskiego

  W: Polityka
  Kim są PiS- Wolacy :

  To dla was PiS- Wolacy - największymi polskimi patriotami są kibole i stadionowi bandyci!
  To wy PiS- Wolacy - skłóciliście Polaków ze sobą!
  To wy PiS- Wolacy - emanujecie nienawiścią do obcych - bo jesteście homofobami, antysemitami, nacjonalistami i faszystami
  To wy PiS- Wolacy - za rządów PO modliliście się o katastrofę dla Polski, żeby nasza gospodarka się zawaliła a złotówka była bezwartościowa.
  To wy PiS- Wolacy - po trupach katastrofy smoleńskiej - chcieliście dorwać i dorwaliście się do władzy!
  To wy PiS- Wolacy - chcecie z Polski zrobić kolonię watykanu!
  To wy PiS- Wolacy - chcecie aby lekarze i farmaceuci korzystając z klauzuli sumienia, mieliby decydować za Polaków w sprawach sexu i prokreacji!
  To wy PiS- Wolacy - chcecie rozdawnictwa i socjalizmu!
  To wy PiS- Wolacy - populizmem i demagogią oszukaliście i oszukujecie wyborców!
  To wy PiS- Wolacy - przekupiliście wyborców obietnicą 500 zł na dziecko, żeby na was glosowali!
  To wy PiS- Wolacy - demolujecie Polskę!
  To wy PiS- Wolacy - demolujecie polską armię!
  To wy PiS- Wolacy - napadliście na polskie media!
  To wy PiS- Wolacy - napadliście na polski Trybunał!
  To wy PiS- Wolacy - produkujecie misiewiczów,z poborowego na marszałka
  To wy PiS- Wolacy - demolujecie Polskę ku uciesze ruskich władz!
  To wy PiS-Wolacy chcecie ograbić Polaków Z ciężko zarobionych na obczyżnie pieniędzy i majątków..
  To wy PiS-Wolacy - chcecie doprowadzić do tego żeby pracujący za granicą Polacy nie wracali do Ojczyzny.
  To dla was PiS-Wolacy ,ważniejszy jest klecha -pedofil ,od dziecka ofiary tego kleszego pedofila..
  To dla was PiS-Wolacy - Nie jest ważne, czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy będzie dobrobyt – najważniejsze aby Polska była katolicka (kondominium watykańskie)
 • w temacie Katecheza o Ateistach

  W: Religia
  I ta twoja katecheza pokazuje że ten Jezus i jego tatuś bóg Jahwe ,to są mściwe i wredne typy.Bo mienią się na podobno miłościwe i kochający bóg tzw. trzy w jednym i jeden w trzech kochająca trójca wszystkich ludzi których stworzyli. A jednak stworzyli i piekło dla tych których nie potrafili przekonać w swej boskiej wszechmocy do siebie.I tu pokazują swoją ,już od Adama i Ewy, swoją boską mściwość i krwawy terror .Ale wyobraż sobie że z 8 miliardów ludzi na ziemi ,tylko 1/3 ok.3 miliardów zna bajkę o żydowskim zmartwychwstańcu. I żyją szczęśliwie nie obawiając się piekielnej mściwości tego żydowskiego boskiego sadysty Jahwe..
 • w temacie Kolejny ksiądz pedofil aresztowany.

  W: Polityka
  Hinderas Gościu jesteś plebanem?Chyba jeszcze nie ujawnionym plebanem zbokiem pedofilnym..Bo wiadomo że swój swego broni..
 • w temacie TO PRZEZ LGBT I NIEWIERZĄCYCH KSIĘŻY W KOŚCIELE JEST PEDOFILIA

  W: Polityka
  ~jumar70 pintapalec ~ttfgg Tego bym nie powiedział natomiast lgbt to zło wcielonehttps://www.t(...)-jednop no i co o tym powiesz bucu? czekaj czekaj przecież ty tylko katolików gnębisz . Coraz częściej wychodzą na jaw zboczenstwa jakie serwują dzieciom w związkach jednopłciowych chory lewaku was trzeba zamknąć

  Baranku parafialny, wiara i religia rzymskokatolicka ,to jest najbardziej przestępcza i zboczona sekta religijna.
  W innych kościołach chrześcijańskich i nie chrześcijańskich,nie ma tak obłudnych i zakłamanych dogmatów ( zakazów i nakazów) jak jest to w kościele rzymskokatolickim.
  Wymienię tylko jeden, z tych dziesiątek zakłamanych zakazów.CELIBAT ,najbardziej zakłamany i obłudny,W żadnej innej wierze i kościele ,nie ma takiego zakłamania i fałszu,tylko KRK się tym wyróżnia,kapłani katoliccy mają głęboko w zadkach ten zakaz.W innych religiach kapłani z własnej woli podejmują celibat, lub biorą ślub i mają rodziny jak przykazał biblijny bóg.I nauczają o nim ,żyjąc w zgodzie z naturą.Tylko KRK i jego kapłani są wynaturzeni obłudni i zboczeni...I dlatego katolicyzm watykański nie jest chrześcijański,ale odstępczy od pierwotnego chrześcijaństwa..I właśnie dlatego ta watykańska mafia klesza przez ponad 1000 lat zabraniała czytania i drukowania biblii dla szerszych rzesz ludzi..I nawet potrafili mordować lub torturować tych co czytali i tłumaczyli biblię,na narodowe języki.I dlatego pedofilia wśród księży i hierarchów w KK była taka bezkarna i sadystyczna,bo byli poza prawem i nikt ich nie mógł o to oskarżyć i ukarać.. Ale już się to kończy i dlatego te zboki w sutannach i ich broniący i ukrywający kumple po fachu, tak się wściekają . Nie wspomnę o ciemnych owcach i baranach parafialnych,gotowych włazić zbokom w sutannach właśnie pod sutanny i spełniać ich zachcianki.
  Tym wpisem ukazujesz swoją niechęć do wierzących co ma wspólnego ksiądz z tą tragedią tym złem w wykonaniu wypranych mózgów ideologii lgbt czy ty wiesz, że te dwie kobiety chciały zrobić z chłopczyka dziewczynkę? , a ty mi tu wypisujesz swoją nienawiść do KK sorry, ale masz wyprany mózg . Gdybyś był normalnym człowiekiem potepiłbyś ten czyn chorych ideologicznie kobiet . Ciiebie obchodzi tylko walka z KK nic więcej, a pedofilia gdyby dotyczyła innej grupy społecznej to już w ogóle a co mnie to g... obchodzi prawda pinta? ze ciebie nie nudzi ciągle wklejać ten sam tekst . Widać, że mózg masz wielkości orzeszka.

  I jeszcze jedno jumar70 ,wielbicielu kleszych pedofilów,podam ci jeszcze jeden przykład z wielu, tej zboczonej obłudy kleru watykańskiego..

  Wypowiedzi kardynałów do Papieża
  I właśnie cała ta watykańska zakłamana klika klesza na tym bazuje. Na ciemnocie i głupocie zabobonnych oszołomów parafialnych. nieczytających biblii .I nie porównujących ich zachowań z tym co jest w biblii.
  Nie przez przypadek , przez setki lat klechy zabraniali pospólstwu czytania biblii i tłumaczenia na języki narodowe.. Krótko mówiąc wielu duchownym katolickim towarzyszy i dziś, ta sama obawa, która niegdyś kazała kardynałom napisać następujący list do nowo wybranego papieża Juliusza III (1550- 1555 r):::: "Ze wszystkich rad,jakie możemy udzielić Waszej Świątobliwości ,uważaliśmy wreszcie poniższą za najważniejszą: Czytanie Ewangelii powinno być , na ile to możliwe ,jak najmniej dozwolone ,szczególnie w nowoczesnych językach i w krajach, które podlegają Twej władzy.. Tak długo, jak naród zadowala się małym,Twoim interesom będzie się powodzić, lecz z chwilą gdy naród zapragnie czytać więcej , zaczną Twoje interesy cierpieć ....Zaprawdę, gdy kto naukę Biblii pilnie bada i porówna z ,-- co się dzieje w naszych kościołach,znajdzie wkrótce sprzeczności i ujrzy ,że nasza nauka częściej jest z nią w wielkiej sprzeczności....Jest to przeto konieczne aby Pismo Święte od oczu narodu zostało usunięte, jednakze z wielką ostrożnością ażeby nie wywołać wrzawy...( Tekst ten zachowany jest w Bibliotece Narodowej w Paryżu ).
  Takie właśnie zdanie mieli i mają wasi pasterze o was stadnych baranach i owcach parafialnych..

 • w temacie DLACZEGO BÓG STWORZYŁ SZATANA I PO CO ??

  W: Religia
  ~gos ~rety ~gos pintapalec religijnaaa stiffnecked ~nie zaginiony Ludzie spotykając po śmierci w zaświatach Boga, obdarowują Go tym, czym w życiu ziemskim się napełnili. Jedni tęsknotą za niebem, inni nadzieją życia z Bogiem albo radością spotkania .
  A ty pinto co powiesz w zaświatach na spotkaniu ze światłością?
  Czy rzucisz Mu w twarz wszystkie te tematy i zarzuty, które tu wrzucasz? Zazdrosny i dumny z tej zazdrości; małostkowy, niesprawiedliwy, nie znający przebaczenia pedant; roszczeniowy, krwiopijczy zwolennik czystek etnicznych; mizoginiczny, homofobiczny, rasistowski, mordujący dzieci, ludzi w ogóle, czy też synów w szczególności, zsyłający plagi, megalomański, sadomasochistyczny, kapryśnie manifestujący brak zrozumienia despoto.
  A ty co powiesz? Ze nie przeczytales ksiazki bo gruba, nudna i straszna? Wypisałeś swoje wady?, a gdzie zalety? nie bądź dla siebie taki okrutny i jakie plagi zesłałeś oprócz tych bzdur, które głosisz na forum ? hahaha małostkowy ciebie dobrze określa .Każdy katolik powinien obejrzeć i przeczytać sobie mitologie sumeryjskie mezopotamskie i babilońskie ,starsze o 3-4 tysiąclecia od mitologii żydowskiej. Tam są też pokazane bogi i bożki, ze skrzydłami ,aureolami i różnej wielkości świętymi krzyżami..Żydowscy kapłani mieli z czego kopiować i plagiatować swoich bogów i bożków i spisać dla ciemnego luda, tzw. świętą księgę " Torę" by ich trzymać w ryzach i posłuszeństwie. Nie inaczej postąpili szamani rzymskokatoliccy,skopiowali Torę dopisali swoje dogmaty i nazwali tą swoją księgę "Biblią " żeby narzucić swoją religię trzymać ciemnych i zabobonnych lodzi w posłuszeństwie i strachu..
  A więc nawet inne religie potwierdzają że chrześcijanie mają rację...ręce opadają ,te inne były tysiące lat przed chrześcijaństwem ,PRZED kumasz kto z kogo małpował?Rozumiem, rozumiem... ale to nie zmienia sensu mojej wypowiedzi. Faktem jest że potwierdzają to co mówi i Kościół.A co właściwie mówi kościół na ten temat ??