• w temacie Ludzie nie boją się Boga

  W: Religia
  Kajetana
  ~Gość
  Kajetana
  ~Gość
  Kajetana O tak! Jestem jednym z nich!
  Co to za bóg który oczekuje strachu? Czym się różni od dyktatora?
  Jesteś bez grzechu?
  Jeżeli tak,to czemu masz się bać?
  Jeżeli grzeszysz ,to nie masz prawa do życia ,ofiary ze zwierząt zakrywały grzech ludzi prawych,obleczeni w skóry zwierząt nie otrzymywali ludzie usprawiedliwienie.
  Ludzie muszą być obleczeni w Jezusa.
  Bóg jest dawcą wszystkiego,a dyktator zabiera to,co nie jest jego własnością.
  Jesteś słaba przed Bogiem,ale wypieracie to ze swojej świadomości.
  Kupa nic ci nie da,bo to tylko nawóz.
  A dlaczego mam się bać jeśli nawet popełniam błędy. Błędy są rzeczą naturalną.
  Gdyby nie te strach przed piekłem to nie starałbyś się być dobrym człowiekiem? Nie masz empatii?
  Jeżeli piszesz o błędach to wskazujesz,że żyjesz korzystając z wiedzy poznania dobra i zła,tym samym należysz do buntowników.

  Grzech jest nieposłuszeństwem względem Boga.
  Piszesz że błędy są naturalne?,to tak samo jak można by uznać,że morderstwa,kradzieże ,itd są normą.
  Moja miłość do Boga polega na tym ,że podziwiam Boga za to co uczynił i tak tego nie zrozumiesz.
  A ty masz empatię?
  Ktoś tutaj napisał tak,chyba chciał wykazać,że jest lepszy od Boga,że zabił by Boga za choroby i chamstwo.
  Te elementy są skutkiem czerpania z drzewa poznania dobra i zła,a tego Bóg człowiekowi nie dał w prezencie.
  Ludzie nie tylko równają się z Bogiem ,ale w swojej głupocie piszą ,że chcą Boga zabić.Piszesz o strachu przed piekłem, a ja dzisiaj ze łzami w oczach myślałem o sobie,że nie jestem nic wart,że może ludzie mają rację,bo kim ja jestem?
  Oprócz tej mojej miłości do Jahwe nie mam nic.
  Mówię o zwyczajnych błędach, nie wykraczających poza prawo moralne co najwyżej ale nie będące czynami karalnymi. Nie wiem że trzeba takie rzeczy tłumaczyć. Jest to oczywiste.
  Nie potrzebny mi bóg żeby wiedzieć czym jest dobro a czym zlo. Wiercy zatem są tak do krzty zdemoralizowani że gdyby nie bóg i jego przykazania, gdyby nie kodeks karny nie wiedzieliby co im wolno a czego nie, co przystoi a co nie, co krzywdzi a co nie.
  Co do bojażni do boga ,najlepiej i religii.To najtrafniejszy jest ten cytat..
  Z religią czy bez religii są i zawsze będą dobrzy ludzie, którzy spełniają dobre uczynki i ludzie źli, którzy popełniają złe uczynki.
  Do tego jednak, żeby dobrzy ludzie zaczęli popełniać złe uczynki, niezbędna jest religia.

  Steven Weinberg, amerykański fizyk teoretyczny, noblista


 • w temacie Nie chcą oglądać zdegenerowanych księży. To rozumiem, ale dlaczego też i reżysera? Przecież jest...

  W: Polityka
  Ja to cały czas już od dzieciństwa, ( jak tylko nauczyłem się czytać i pisać) nie mogę się nadziwić, tej czarnej i purpurowej emanacji epidiaskopowej. Ich obłudy ,fałszu i pazerności,cały czas mówią o miłosierdziu ,dobroci i pomocy biednym i bezdomnym..Apelują do społeczeństwa o pomoc dla potrzebujących,ale przejedzcie się tylko po Polsce i zobaczcie jak mieszkają i żyją te obłudne i fałszywe darmozjady i nieroby..Bez przerwy powołują się na biblię, na Jezusa i jego nauki,ale o swoim naśladowaniu Jezusa, już nic nie mówią. Klika klesza kościoła katolickiego jest zdemoralizowanym pasożytem żyjącym kosztem społeczeństwa na którym pasożytuje. Co się zmieniło w chrześcijaństwie( a szczególnie w katolicyzmie) ?
  KIEDYŚ ŁOTRY WISIAŁY NA KRZYŻACH TERAZ KRZYŻE WISZĄ NA NIEKTÓRYCH ŁOTRACH .Motto KK .. 7 x "B": Kościół jest Bezkarny, Bezczelny, Bezideowy, Bezduszny, Bogaty, Bezbożny ,
 • w temacie Nie chcą oglądać zdegenerowanych księży. To rozumiem, ale dlaczego też i reżysera? Przecież jest...

  W: Polityka
  To w mafii watykańskiej rezydującej w Polsce i wśród watykańskich baranków i owieczek (
  około 30%) parafialnych jest normalne ,oni cały czas , nie mogą zrozumieć już od 100 lat, dlaczego wyciąga się całą prawdę o nich, ich brudy,zboczenia i przekręty.Bo oni (prawie święte ojce??) przecież są tacy święci i bogobojni,te wszystkie mordy ,grabieże ,oszustwa ,zboczenia ,to robili i robią w imieniu swojego boga. A on przecież im na to pozwala, bo jeszcze żadnego sadystę, bandytę z ich sekciarskiej kliki nie ukarał.. A wprost przeciwnie im większy zbrodniarz i zboczeniec to szybciej idzie do katolickiego nieba.I Alleluja i do przodu..I teraz jak się ujawnia coraz więcej prawdy o tej mafii kleszej ,klika klesza i ich niewolnicy tzw. oszołomy parafialne coraz częściej wpadają we wściekłość i furię. I pokazują swoje prawdziwe wartości rzymskokatolickie.

  .
  I jak długo prawdziwi wierzący katolicy, nie zrobią z księżmi pedofilami w swoim kościele porządku, tak długo ten mój wpis będzie aktualny..

 • w temacie Znak od Boga!

  W: Religia
  A to zależy w jakiego boga wierzysz i jakiego boga uważasz za tego prawdziwego,? Bo tak naprawdę to każda wiara uważa że ich bóg jest ten właściwy..
  Bo jak się czyta i słucha,to przeciętny katolik myśli o islamiście a islamista o katoliku..- "on wierzy, tak naprawdę, w mojego Boga (jedynego prawdziwego!), tylko go inaczej nazywa". I też, o innych religiantach, jako też wiernych, a tylko semantycznie innych. Do ateistów takiej wolty zastosować nie można, więc trzeba ich nienawidzić.Lub wmawiać sobie paranoicznie ,że ateizm to też religia.I Nie mogą sobie (katolicy i muzułmanie ) wyobrazić ,jak można nie wierzyć w jakieś dobre lub złe mzimu.?
 • w temacie Dowody na istnienie Boga oraz plusy wiary

  W: Religia
  ~robbo1 gość Cóż ha ha okazało się, że jadę do Krynicy górskiej . Szczęśliwie jestem tylko pasażerem.Jeżeli nie interesuje was temat,może wymieńcie się numerami telefonu i sobie pogadajcie o "pogodzie".
  Ależ to jest jeden i ten sam barani oszołom parafialny.Nawet pod mojego nicka się podszywa..
  Jak przystało na wierzącego parafianina katolickiego.
 • w temacie Dowody na istnienie Boga oraz plusy wiary

  W: Religia
  ~Feniks pintapalec ~Feniks pintapalec ~richad pintapalec ~Andrzej Czy Bóg istnieje ? Który Bóg ? A co z ludźmi, którzy nie wierzą w tego Boga, o którym Ty myślisz ? Słowo Bóg jest tak ogólnym pojęciem, że każdy człowiek wierzący w cokolwiek może się pod nie podpiąć. Zastanówmy się co to słowo oznacza ale nie teraz w naszym zrozumieniu tylko źródłowo. Jego znaczenie to: ktoś przybyły z góry z nieba, z kosmosu. I tu zaczyna się sens tego słowa tylko musimy jeszcze dociec kto przybył z kosmosu. Polecam materiały o przekazach sumeryjskich, akadyjskich i babilońskich to wówczas rozwieją się wszelkie wątpliwości. “Czy bóg chce powstrzymać zło lecz nie może? Nie jest więc wszechmocny.
  Czy może, ale nie chce? Jest więc wrogi/złośliwy.
  Czy równocześnie może i chce? Skąd zatem bierze się zło?
  Czy równocześnie nie może i nie chce? Dlaczego w takim przypadku nazywać go Bogiem?“
  – Epikur

  I tu bym dodał jeszcze jedno.
  Dlaczego jako bóg wszechmogący ,stworzył tyle zła ?
  Jeśli to nie on bóg ,a człowiek stworzył tyle zła..
  To dlaczego bóg stworzył tak złego człowieka ?
  Czyżby nie był bogiem wszechmogącym ?
  Bo nie wiedział co będzie dalej z człowiekiem.Człowiek ma wolną wolę...a nie Bóg swtorzył tyle zła tylko człowiek dzięki diabłowi

  A kto stworzył tego diabła, który podobno tyle zła czyni ?? Nie bóg ? Czy ty jak źle czynisz to jest to wina Boga ? Lenistwo , obmawianie , wygodnictwo , obgadywanie ... to też wina Boga ?Ależ oczywiście wszystkie te przywary i nieszczęścia, które spadły na całą ludzkość są winą boga stwórcy .Bo to on nas takimi stworzył i w biblii też pisze ,że to wszystko co się na Ziemi dzieje to jest z woli boga. ""Bo NIC SIĘ NIE DZIEJE BEZ WOLI BOSKIEJ "" i "TAKA JEST WOLA BOSKA" Czy może zaprzeczysz ,że to wszystko stworzył ten wasz ""bóg stwórca ?"To ciekawe dlaczego tak wielu ludzi w zaświatach odrzucają Boga i niebo , skoro nie może być wolą bożą coś, co przez Boga jest zabronione . To jest jedyna rzecz , która na pewno nie dzieje się z woli Boga gdyż piekła Bóg nie budował dla ludzi . Dla ludzi przeznaczył czyściec i niebo. Czy ty w zapale pogardy do Boga nie zagubiłeś gdzieś swej logiki myślenia ?To ciekawe ,mówisz o logice ,to podaj mi gdzie w biblii pisze o czyśćcu i gdzie Jezus mówił o czyśćcu ?
 • w temacie OTO SŁOWO NA NIEDZIELĘ: O RYDZYK NICZEGO NIE CZYNI ZA DARMO

  W: Polityka
  zbigniew1933 pintapalec Głównym fundamentem sekty religijnej Rzymsko katolickiej, jest fałsz,obłuda, zboczenie,sadyzm i pazerność.. Co różni chrześcijaństwo od katolicyzmu ? KIEDYŚ ŁOTRY WISIAŁY NA KRZYŻACH TERAZ KRZYŻE WISZĄ NA ŁOTRACH .Motto KK .. 6 x "B": Kościół jest Bezkarny, Bezczelny, Bezideowy, Bezduszny, Bogaty, Bezwzględny. O tym mówi w zawoalowany sposób Franciszek o katolicyzmie ,który odszedł od pierwotnego chrześcijaństwa..Jednym z takich przykładów pazerności na mamonę, jest niejaki ojciec ? Tadeusz Rydzyk.
  Zaraz Cię oszołomy oplują z zarzutem że nienawidzisz katolików i ich unikalnych wartości...cokolwiek przez to rozumieć, poczem poczują się religijnie obrażeni pisząc masowe donosy do prokuratury zastępującej ich Boga w tym przypadku.To w mafii watykańskiej rezydującej w Polsce i wśród watykańskich owieczek parafialnych jest normalne ,oni cały czas , nie mogą zrozumieć już od 100 lat, dlaczego wyciąga się całą prawdę o nich, (świętych klechach ?? ) ich brudy,zboczenia i przekręty.Bo oni (prawie święte ojce??) przecież są tacy ( święci i bogobojni ?),te wszystkie mordy ,grabieże ,oszustwa ,zboczenia ,to robili i robią w imieniu swojego boga. A on przecież im na to pozwala, bo jeszcze żadnego sadystę, bandytę z ich sekciarskiej kliki nie ukarał.. A wprost przeciwnie im większy zbrodniarz i zboczeniec to szybciej idzie do katolickiego nieba.I Alleluja i do przodu..I teraz jak się ujawnia coraz więcej prawdy o tej mafii kleszej ,klika klesza i ich niewolnicy tzw. oszołomy parafialne coraz częściej wpadają we wściekłość i furię. I pokazują swoje prawdziwe wartości rzymskokatolickie..
 • w temacie OTO SŁOWO NA NIEDZIELĘ: O RYDZYK NICZEGO NIE CZYNI ZA DARMO

  W: Polityka
  zbigniew1933 buc1 zbigniew1933 To nie jest żadna mowa nienawiści, jak wiesz nienawiść sieją jedynie lewacy a Rydzyk nim chyba nie jest.

  To tzw. chrześcijańskie wartości w wykonaniu Polaka katolika i patrioty zgodnie z wolą narodu głoszone po świecie.

  To niestety prawda, ale pozostaje mieć nadzieję, że są jeszcze normalni Polacy. Zatem nie ma się, co dziwić, że prezydent Duda podpisuje porozumienia na stoląco. Tak będą traktować nas wszystkich przez takich ludzi. Nie ma normalnych Polaków zgromadzonych przy toruńskim komturze, są zacietrzewienie, ziejący "chrześcijańskimi wartościami" dookoła fanatyczni wyznawcy gotowi zabić wskazanego wroga z modlitwą na ustach do najświętszej panienki.

  Te cechy onegdaj były czymś nieznanym wśród prostodusznych Słowian, kradzież, skrytobójstwo, rzucanie oszczerstw na bliźnich, wewnętrzny fałsz i obłuda to "wartości" przyniesione do Polski na krzyżach.
  No rzeczywiście .Już w XI w. Słowianie pomorscy (Szczecinianie) poznali się na tych czarnych obłudnych i pazernych niegodziwcach od krzyża, oświadczają biskupowi Ottonowi Mistelbachowi: "U was, chrześcijan, pełno jest łotrów i złodziei; u was ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach; u nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii! U was księża dziesięciny biorą, nasi kapłani zaś utrzymują się, jak my wszyscy, pracą własnych rąk" (Żywot świętego Ottona)


 • w temacie NARESZCIE POLACY „ruszyli” PO PIENIĄDZE!!!

  W: Polityka
  ~gość pintapalec ~gość pintapalec ~gość Spadaj trollu..Spadaj pisdzielcu parafialny..👹Psychiczne forumJak ty i tobie podobni wypadniecie z stąd, to od razu będzie normalne..Bo żaden normalny forumowicz ,nie produkuje takich idiotycznych postów. rogaty.🐑


  Jesteś psychiczny, lecz się No widzisz psycholu, jednak potrafisz pisać jak inni normalni, będą z ciebie ludzie. Tak trzymaj..
 • w temacie Nienawiść do własnej ojczyzny ?????

  W: Polityka
  ~gość ~gość ~gość rafal333 Na prezesa nie ma co już zwracać uwagi bo to człowiek poważnie chory.Spadaj lewacki kołtunie.PIS - owski wyborca, nic nie pojmuje, ale chamstwem pluje.Po czym poznajesz wełniany druhu owieczki, że to wyborca PiS - u ?Bo beczy w takt melodii pisowsko parafialnych baranków i owiec,pod dyktando głównego dyrygenta..🎃🕍