• w temacie Dziś święto Wielkiej Rewolucji Francuskiej

  W: Polityka
  Maja1410
  KarolP12 Dziś smutny dzień dla całej ludzkości, zwłaszcza postępowej. Rocznica jednej z największych tragedii w dziejach świata. Porównywalnej z katastrofami takimi jak rewolucja lutra czy rewolucja komunistyczna. Synonim ciemnoty, zacofania, grabieży i ludobójstwa. Nigdy po 1789 francja się nie podniosła, obecny jej rozkład to konsekwencja staczania się po równi pochyłej. Oby zdechła pod naporem bisurmanów. Śmierć republice.
  To dlaczego śpiewasz "dał nam przykład Bonaparte"
  I to pokazuje tępotę ,kretynizm i idiotyzm religijny tych stadnych baranków parafialnych.Śpiewają że Bonaparte dał im przykład jak zwyciężać mają sadystyczną zdradziecką mafię kleszą i obcych okupantów.Jednocześnie potępiają Rewolucję Francuską ,a przecież dzięki tej Rewolucji Bonaparte stał się tym kim był..Bohaterem Polskiego Hymnu Narodowego..To pokazuje tępotę dzisiejszych stadnych parafialnych baranków i owiec ,ćwiczonych przez watykańskich pastuchów..
 • w temacie BISKUP W SZKOLE I PRZEDSZKOLU ,ROZUM NA WAKACJACH..

  W: Hydepark
  KarolP12
  pintapalec
  KarolP12
  pintapalec
  KarolP12 Jesteś oburzony Stanisław tak samo jak ja? Uważam, że na tę specjalną okazję powinno być przewidziane jeszcze złapanie jakiegoś ateisty i wystawienie go na widok publiczny celem chłosty, aby uczcić dostojnego gościa :D
  Głównym fundamentem sekty religijnej Rzymsko katolickiej, jest fałsz,obłuda, zboczenie,sadyzm i pazerność.. Co różni chrześcijaństwo od katolicyzmu ? KIEDYŚ ŁOTRY WISIAŁY NA KRZYŻACH TERAZ KRZYŻE WISZĄ NA ŁOTRACH .Motto KK .. 6 x "B": Kościół jest Bezkarny, Bezczelny, Bezideowy, Bezduszny, Bogaty, Bezwzględny. O tym mówi w zawoalowany sposób Franciszek o katolicyzmie ,który odszedł od pierwotnego chrześcijaństwa..

  Najlepszym na to przykładem jest św. Tomasz z Akwinu, który w swej Summie teologicznej zastosował „przekonujące" rozumowanie „logiczne", którego konkluzja między innymi brzmiała: „O ileż bardziej godzi się i należy heretyków nie tylko obłożyć klątwą, lecz także ukarać śmiercią /../ jasne jest więc, że Kościół słusznie czyni, gdy mając na względzie zarówno ukaranie heretyka, jak zbawienie pobożnych, mocą klątwy usuwa go ze społeczności wiernych /../ gdyż jest on od tej chwili /../ tym, który musi być śmiercią usunięty ze świata".
  Już wtedy wiedzieli że tylko idiotów, można omamić takimi bajeczkami mitologicznymi o jakimś panu bozi. I ty jesteś sadystycznym tego przykładem .Co ty na to sadystyczny , parafialny baranku boży ??
  Widzę, że bardzo chciałbyś wziąć udział w przywitaniu księdza biskupa Stanisław w roli złapanego ateisty. Uważam, że miałbyś szansę na wybicie z czerepu kretynizmów, które defekujesz po forum :))
  Czyżbyś Katolku miał na myśli to czarno -purpurowe zboczone i pedofilskie łajno , co się wszędzie szwenda i zatruwa życie normalnym obywatelom. I wszędzie wsadza swoje obłudne i nienażarte ryje ??
  Tak jest Stasiu - mam na myśli ciebie :))
  Zrobię ci przykrość ,bo niestety nie należę do tej czarnej mafii kleszej ..Jestem Polakiem śłowianinem a nie watykanistą ..
 • w temacie ONR REKLAMUJE W EUROPIE PISOWSKO KATOLICKI NAZIZM

  W: Polityka
  taie Dla mnie jest szokiem że ktoś kto czci hitlerowskich faszystów którzy planowali eksterminować wszystkie narody słowiańskie może uważać się za "Polaka patriotę" .
  Należy im wystawić skierowanie do szpitala - chyba nie muszę pisać jakiego.
  A czemu się tu dziwić ?Mają przecież z kogo brać przykład z czczenia Hitlera..

  Oto kilka złotych myśli wielkiego prymasa Tysiąclecia, kardynała Wyszyńskiego, w latach 1938/39, w redagowanym przez niego "Ateneum kapłaństwa";

  1. „Rasizm kryje w sobie pewne zdrowe myśli,
  które dotychczas znane były tylko w szczupłym
  gronie lekarzy i biologów. Dziś przyszedł czas na
  ich rehabilitację”.

  2. „Trudno nie przyznać słuszności
  twierdzeniom Hitlera, że Żyd pozostał obcym ciałem
  w organizmie narodów europejskich (...) Żyd
  zwalcza obcą jego psychice kulturę, wyrosłą na
  podłożu chrześcijaństwa. Jego przeobrażenie może
  się dokonać tylko na drodze religijnej –
  przez szczere, bezinteresowne przyjęcie
  chrześcijaństwa”.

  3. „Hitler jest doskonałym znawcą
  psychologii tłumu i twórcą nowej, genialnej
  taktyki”.

  4. : „Dzisiejsza III Rzesza podjęła
  tytaniczną próbę realizacji wielkiej idei, która
  ma przynieść odrodzenie ludzkości. Niemcy stały
  się obok Włoch rzecznikiem ideologii o zasięgu
  ogólnoludzkim”

  5. „Zasady wychowawcze nacjonalizmu
  niemieckiego są WZORCEM dla innych narodów. W
  nacjonalizmie odbija się dusza Niemiec”.

  6. „Dzisiejsza Trzecia Rzesza reprezentuje
  nie tylko określony system polityczny. Podejmuje
  ona tytaniczną próbę urzeczywistnienia wielkich
  idei, mających przynieść odrodzenie ludzkości...

  7. „III Rzesza podjęła tytaniczną próbę
  realizacji wielkich idei, które mają przynieść
  odrodzenie ludzkości (...) Trudno nie przyznać
  słuszności twierdzeniom Hitlera (...) jest twórcą
  nowej, genialnej taktyki”
  cyt "Dla obrony wiary Kościół poświęci nawet wolność,ale dla zachowania wolności nie poświęci nigdy wiary"
  Stefan Wyszyński...Prymas Polski

  Podobno patriota tylko którego państwa ??
 • w temacie Dziś święto Wielkiej Rewolucji Francuskiej

  W: Polityka
  TR300 Maja1410 ~Gość Wyszły masońskie demony socjalizm faszyzm
  bolszewizm te dzieci kabały zabiły więcej ludzi
  niż wszystkie poprzednie wojny.
  Ciekaw jestem jakby wyglądało huczne świętowanie
  rocznicy żydowskiego holokaustu w bełkocie
  o postępie ludzkości.
  Dodajmy że ojcem chrzestnym tej krwawej łaźni
  był nasz Tadzio Kościuszko jeszcze jeden
  stereotyp jakoby byliśmy zawsze przedmurzem
  Chrześcijaństwa. A oto historyczna odsłona katolickiego miłosierdzia[image]0007H7QHYCS0L2FY[/image]akurat te wszystkie tortury, które przedstawiłaś na obrazkach, były powszechnie stosowane w Europie i regionie Morza Śródziemnego nawet 500 lat przed narodzeniem Chrystusa - pogratulować "znajomości" historiiNo i to pokazuje, że ten cały rzymski katolicyzm, jest po prostu plagiatem różnych tradycji, nie tylko religijnych.Ale i cywilizacyjnych plemion wielu nacji narodowych zamieszkujących ówczesną Europę..A nawet je jeszcze urozmaicili ,wymyślając bardziej sadystyczne tortury i mordy (jak stosy i łamanie kołem.
  Już w XI w. Słowianie pomorscy (Szczecinianie) poznali się na tych czarnych bandytach od krzyża, oświadczają biskupowi Ottonowi Mistelbachowi: "U was, chrześcijan, pełno jest łotrów i złodziei; u was ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach; u nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii! U was księża dziesięciny biorą, nasi kapłani zaś utrzymują się, jak my wszyscy, pracą własnych rąk" (Żywot świętego Ottona) Nawet katoliccy kronikarze odnotowywali ,dlaczego plemiona słowiańskie nie chcieli przyjąć tej bandyckiej kliki kleszej i tego żydowskiego boga ..
 • w temacie Jak przemówić do głupców

  W: Hydepark
  Największym absurdem religijnym, są trzy największe w obecnym czasie sekty religijne, Judaistyczna ,Chrześcijańska i Islamska..I w tych religiach jest najwięcej na świecie GŁUPCÓW . Wierzą w tego samego boga, w pierwszego założyciela i ojca narodu żydowskiego Abrahama i prawodawcę Mojżesza. To tak w skrócie. I te trzy religie (GŁUPCÓW),wierzące w tego samego boga, zwalczały się i zwalczają jak wściekłe( OGŁUPIONE) wilki żądne krwi..Czy gdyby ten bóg żydowski (podobno miłosierny) naprawdę istniał, to jako bóg miłosierny i wszechmogący,dopuścił by, żeby jego wyznawcy i czciciele,nawzajem przez tyle wieków się mordowali i mordują w jego imieniu?? To jest ta największa paranoiczna GŁUPOTA ,wyznawców religijnych..
 • w temacie ONR REKLAMUJE W EUROPIE PISOWSKO KATOLICKI NAZIZM

  W: Polityka
  Kajetana pintapalec Kajetana ~qwerty Kajetana zbigniew1933 Kajetana Dziś w moim mieście odkryłam sklep z odzieżą patriotyczną. Nawet nie wiedziałam że taki istnieje. Co najgorsze klienci tego sklepu mieli twarze myślą nieskalane.
  Wiem że nie na temat ale tak mi się przypomniało.Ta "patriotyczna odzież a w tym i majtki patriotyczne są w 100% produkowane w Chinach.

  Ponieważ regułą jest że patrioci biedni i nie stać ich na polskie wyroby.A potem zaciągną te chińskie gacie na tyłek, jadą niemieckim BMW na Jasną Górę, żeby modlić się do Maryi Żydówki a pozniej krzyczeć hasła "Polska tylko dla Polaków" :DAle propaganda żydowska zryła ci beret. Na leczenie za późno, możesz się
  wybrać od razu na cmentarz.Ja się do Maryi Żydówki nie modlę :DMnie to niezmiernie bawią i rozśmieszają te religijne , parafialne oszołomy .Modlą się do żydowskiego boga,czczą żyda Joszue ,który mianował się synem boga .Cytują żydowskich apostołów ,i zrobili z nich swoich świętych.A jednocześnie gdyby mogli (oszołomy parafialne) to wszystkich żydów wycieli by w pień co do jednego.Z tzw. katolickiej miłości do bliżniego..Nie wymagaj od nich zbyt wiele ;)A niby co można wymagać, od z indoktrynowanych i zahukanych od niemowlęctwa zabobonnych oszołomów parafialnych.??
 • w temacie PIERWSZY MARSZ RÓWNOŚCI NA WSCHODNIEJ ŚCIANIE! BRAWO RZESZOWIANIE !!.

  W: Hydepark
  KarolP12 pintapalec KarolP12 pintapalec KarolP12 Chyba nie masz na myśli tego jak z całej Polski zwieziono dewiantów do Rzeszowa a milicja pałowała normalnych ludzi w imieniu zboków? Musimy mieć jasność Stasiu czy postrzegasz upadek i zepsucie jako sukces :))Katolku a jak postrzegasz zboczone zepsucie pastuchów katolickich ,zwanych ojcami ?? Musimy mieć jasność Karolku ,czy postrzegasz upadek i zepsucie tej zboczonej mafii tzw. ojców jako sukces :-) )) w imieniu katolickiego boga. Czyli jednak uroiłeś sobie że spęd ateistycznych dewiantów seksualnych to sukces :))
  Przyznaj się, pedałowałeś w Rzeszowie :D Czyli jednak uroiłeś sobie ,że spędy pedofilskich dewiantów seksualnych tzw." świętych ojców "to sukces ?Przyznaj się pedałowałeś razem z nimi w jakimś świętym sanktuarium :D :)) A fuj Karolku !!Na zjeździe świrów będziesz stroną czynną czy bierną Stanisław? Bo jak bierną to nie wiem jak wytrzymasz pedałowanie. Że też jeszcze ci się chce tak na stare lata schylać :DD To ty na zjeżdzie baranków parafialnych, już cały czas chodzisz schylony na czworakach ?A rogi to ci się już wyprostowały od tego popychania cię ?
 • w temacie W Europie ubywa ateistów.

  W: Hydepark
  Największym absurdem religijnym, są trzy największe w obecnym czasie sekty religijne, Judaistyczna ,Chrześcijańska i Islamska..Wierzą w tego samego boga, w pierwszego założyciela i ojca narodu żydowskiego Abrahama i prawodawcę Mojżesza. To tak w skrócie. I te trzy religie,wierzące w tego samego boga, zwalczały się i zwalczają jak wściekłe wilki żądne krwi..Czy gdyby ten bóg żydowski naprawdę istniał, to jako bóg miłosierny i wszechmogący,dopuścił by, żeby jego wyznawcy i czciciele,nawzajem przez tyle wieków się mordowali i mordują w jego imieniu??
  Uważam także, że religie są prawdziwym złem tego świata. Większość wojen wybucha i jest prowadzonych właśnie z powodów religijnych. Każda monoteistyczna wiara bezpodstawnie nadaje sobie miano jedynej prawdziwej oraz prawo do mordowania z zimną krwią innowierców. Jeżeli rozpatrywać świat w kategoriach religijnych to właśnie religie są dziełem samego diabła. Religie zabraniają myśleć, zabraniają rozumieć, zabraniają czuć. Religie żądają bezkompromisowego posłuszeństwa i wiary nawet wbrew myślom, rozumieniu i uczuciom. Niemoralnym jest też ogólnoświatowe wykorzystywanie religii w celach zupełnie niezwiązanych ze sprawami boskimi. Kapłani wojskowi błogosławią żołnierzy idących zabijać, mordować, i gwałcić innych ludzi co oznacza, że czynią to w imię boga i za jego samego pozwoleniem. No tak, za przyzwoleniem samego pana boga udzielonym za pośrednictwem lepszego od zwykłych ludzi kapłana chyba lżej jest wycelować z karabinu w głowę innego człowieka, spojrzeć mu w oczy i nacisnąć spust. Poprzez kapłana sam pan bóg na to pozwolił.
  Sam fakt istnienia kapłanów wojskowych jest moim zdaniem obłudą i zaprzeczeniem wszystkich idei, na które powołuje się religia. Jak to jest, że piąte przykazanie nie zabijaj nie przeszkadza pobłogosławić żołnierzy, karabinów, czołgów przed walką? Kolejne kłamstwo i absurd,religii podobno wiary w miłosiernego boga..
 • w temacie BISKUP W SZKOLE I PRZEDSZKOLU ,ROZUM NA WAKACJACH..

  W: Hydepark
  ~HEPO Katoliccy pedofile mają po prostu raj na ziemi. Matki same im dzieci do zakrystii pchają.To są skutki indoktrynacji dzieci od przedszkola przez tą mafię zboków.
  Masz rację ,gdyby nie ateiści , to ta zboczona klesza swołocz, do tej pory by molestowała i gwałciła bezkarnie niewinne i nieletnie dzieci..I ta zboczona klesza swołocz ,swoje zboczenia w dalszym ciągu,zamiatała by za kościelne ołtarze..Tak jak to robili i jeszcze robią od ponad 1000 lat..