• w temacie PIERWSZY MARSZ RÓWNOŚCI NA WSCHODNIEJ ŚCIANIE! BRAWO RZESZOWIANIE !!.

  W: Hydepark
  KarolP12
  pintapalec
  KarolP12 Chyba nie masz na myśli tego jak z całej Polski zwieziono dewiantów do Rzeszowa a milicja pałowała normalnych ludzi w imieniu zboków? Musimy mieć jasność Stasiu czy postrzegasz upadek i zepsucie jako sukces :))
  Katolku a jak postrzegasz zboczone zepsucie pastuchów katolickich ,zwanych ojcami ?? Musimy mieć jasność Karolku ,czy postrzegasz upadek i zepsucie tej zboczonej mafii tzw. ojców jako sukces :-) )) w imieniu katolickiego boga.
  Czyli jednak uroiłeś sobie że spęd ateistycznych dewiantów seksualnych to sukces :))
  Przyznaj się, pedałowałeś w Rzeszowie :D
  Czyli jednak uroiłeś sobie ,że spędy pedofilskich dewiantów seksualnych tzw." świętych ojców "to sukces ?Przyznaj się pedałowałeś razem z nimi w jakimś świętym sanktuarium :D :)) A fuj Karolku !!
 • w temacie ZAPROSZENIE NA VIII ZLOT ATEISTÓW ..

  W: Hydepark
  ~gość Walą tłumy ? w zeszłym roku było ich 60 osób, bardzo dużo jak na 38 mln, przeważnie pacjenci Kocborowa i Tworek po wstępnym leczeniu. Zabierz pinta trochę wazeliny bo ci stary tyłek nie wytrzyma imprezy.
  To uważasz że w Polsce jest 38 mln ateistów? I tylko 60 osób udało się na ten zeszłoroczny zlot ? To znaczy że reszta to są katoliccy ateiści ?
 • w temacie PISOWSKIE WOT JUŻ ĆWICZY JAK ZASTRASZAĆ NIEPOSŁUSZNYCH OBYWATELI.

  W: Polityka
  KarolP12 pintapalec KarolP12 pintapalec KarolP12 Czyli to,że się stale fajdasz to efekt tego że się boisz wotu. Teraz wszystko jasne Stanisław :))A ty się fajdasz tylko na widok swojego plebana ? Tak się go boisz ,że nie jest zadowolony z twoich usług ?? Teraz wszystko jasne Katolku :-) :-))Widzę, że ty z kolei w tematach fekalnych się lubujesz :)) Czy pochodną ateizmu jest również twoja pederastia? To już i pederastia panuje wielebny w twojej parafii ??Tak, myślałem. Długo już praktykujesz pedałowanie? Pamiętaj, że jako choroba nabyta da się to wyleczyć.
  Wdzę że się na pedałowaniu znasz ,długo już tak pedałujesz ?? A z kim zaczynałeś pedałować z współbratem ??
 • w temacie PIERWSZY MARSZ RÓWNOŚCI NA WSCHODNIEJ ŚCIANIE! BRAWO RZESZOWIANIE !!.

  W: Hydepark
  KarolP12 Chyba nie masz na myśli tego jak z całej Polski zwieziono dewiantów do Rzeszowa a milicja pałowała normalnych ludzi w imieniu zboków? Musimy mieć jasność Stasiu czy postrzegasz upadek i zepsucie jako sukces :))Katolku a jak postrzegasz zboczone zepsucie pastuchów katolickich ,zwanych ojcami ?? Musimy mieć jasność Karolku ,czy postrzegasz upadek i zepsucie tej zboczonej mafii tzw. ojców jako sukces :-) )) w imieniu katolickiego boga.
 • w temacie PIERWSZY MARSZ RÓWNOŚCI NA WSCHODNIEJ ŚCIANIE! BRAWO RZESZOWIANIE !!.

  W: Hydepark
  Viper1964 Co to znaczy rownosc???Może ludzie np. w Hucie Stalowa Wola powinni zarabiać tyle co politycy???Może ludzie z podkarpacia powinni dymac się nawzajem bez względu na plec???Ty cieszysz się z tego ze szezy się zaraza, czy ze to paliwo dla PO???PO już w grobie i raczej jak wroca to benda zombii.PiSowska tetrodetotoksyna działa.W Rzeszowie nawet dwóch chomasow może dymac się pod słynnym pomnikiem ale on tak czy siak to psitka:):):):)Wiec podsumowując co to za partia co szuka poparcia u zlodzieji w wiezianiach zboczencow wszelkiej masci w teczowych barwach???I ty Homo...pomine Sapiens się z tego cieszysz i produkujesz tu na forum???PO z człowieka HOMO odbiera SAPIENS a ty jesteś najleprzym przykładem.Nie ma i nigdy nie będzie tzw rownosci.Nie ma czegos co nazywa się wolnoscia i nie pisze tu o POLSCE.Pisze o Ziemi.Ale z góry ci zaznaczam ze nie zamierzam dyskutować.Masz swoje zdanie ale stać cie na więcej:):):):)Na koniec napisze ze chodzby zboczki całego swiata zebrali się w kupe nawet dosłownie:):):)To na podkarpaciu raczej PO nie wygra bo tam zyja normalni ludzie NORMALNI:):):)Nie dymajacy się nawzajem faceci czy laski.Wiem cos o tym bo z tamtad pochodze chodz od lat jestem słoikiem.Tam zyja jeszcze normalni ludzie i naprawdę nie wiem z czego tu się cieszyc ze zaraza wyłazi?????????????A jaki jest sens istnienia ludzkości ? Jest jeden uniwersalny ,Zycie wszystkich ze wszystkimi w zgodzie i nie narzucanie innym swoich wierzeń, zabobonów.Nie narzucanie swoich norm i nakazów seksualnych. Niech każda grupa ludzi wierzących w swoich bogów ,kultywuje te wierzenia w swoim gronie, i swoje doktryny seksualne jeśli nie robią innym krzywdy.i nie zwalczając innych wierzeń.Tak było w starożytności przed narodzeniem się sekty chrześcijańskiej (katolicyzmu) i islamu..
 • w temacie 10-latka oddana księdzu przez ojca

  W: Hydepark
  Głównym fundamentem sekty religijnej Rzymsko katolickiej, jest fałsz,obłuda, zboczenie,sadyzm i pazerność.. Co różni chrześcijaństwo od katolicyzmu ? KIEDYŚ ŁOTRY WISIAŁY NA KRZYŻACH TERAZ KRZYŻE WISZĄ NA ŁOTRACH .Motto KK .. 6 x "B": Kościół jest Bezkarny, Bezczelny, Bezideowy, Bezduszny, Bogaty, Bezwzględny. O tym mówi w zawoalowany sposób Franciszek o katolicyzmie ,który odszedł od pierwotnego chrześcijaństwa..
 • w temacie Jasnogórski akt zawierzenia "dobrej zmiany"

  W: Polityka
  Na terenie naszego kraju działa groźna organizacja podszywająca się pod działalność religijną.

  UWAGA SEKTA !! GROŻNA SEKTA !!
  I Ty na pewno musiałeś się z nią zetknąć!

  1. Struktura władzy w sekcie jest niedemokratyczna.
  Z jej struktur hierarchicznych wykluczone są wszystkie kobiety oraz żonaci mężczyźni. Na życie sekty wpływ mają jedynie specjalnie dobrani i przeszkoleni nieżonaci
  mężczyźni, którzy ślubują swoim zwierzchnikom ślepe posłuszeństwo. Główny przywódca sekty, jej dyktator, który każe uważać się za nieomylnego, zarządza
  niepoliczonymi bogactwami i mieszka w luksusowym pałacu na południu Europy.

  2. Ludzie uzależnieni od sekty, zwani także wiernymi, nie mają żadnego wpływu na ważne decyzje swojej organizacji. Nawet na zarządzanie pieniędzmi sekty, które
  posłusznie jej przekazują.

  3. Mimo że mężczyźni kierujący sektą słyną z rozwiązłego trybu życia, odpozostałych członków organizacji żądają przestrzegania bardzo rygorystycznych zasad. Zabraniają używać środków antykoncepcyjnych, potępiają seks pozamałżeński, zabraniają rozwodów i powtórnych małżeństw. Wszystkim, którzy nie akceptują
  tych zasad, sekta grozi wiecznym potępieniem i już tu na ziemi piętnuje ich oraz uprzykrza życie.

  4. Wśród mężczyzn kierujących sektą na wszelkich szczeblach jej struktury występuje zadziwiająco często skłonność do wykorzystywania seksualnego dzieci.
  Sekta wymyśliła sprawny system chronienia przestępców seksualnych w swoich szeregach. Przenosi ich z jednej placówki na inną, a gdy trzeba, ukrywa ich także
  w odległych krajach.

  5. Sekta zmusza swoich członków do regularnego samooskarżania się przed duchownymi. W placówkach sekty ustawione są specjalne meble, w których przeprowadza się rozmowy na temat intymnych spraw ludzi uzależnionych od
  wpływów sekty. Ta poniżająca i uwłaczająca ludzkiej godności praktyka pomaga sekcie manipulować swoimi ofiarami i trzymać je w ciągłym poczuciu winy.

  6. Groźna organizacja, o której mowa, bardzo lubi ingerować w życie polityczne.
  Poprzez usłużnych polityków próbuje stanowić takie zasady życia w kraju (w Polsce i gdzie indziej), aby były zgodne z wierzeniami sekty. Obecnie na przykład sekta prowadzi wielką kampanię, aby zdelegalizować zapłodnienie in vitro w Polsce.

  7. W Polsce sekta dysponuje ogromnymi wpływami w mediach publicznych, posiada swoje stacje telewizyjne, radiowe oraz czasopisma. Jedna z tych stacji, szczególnie popularna, słynie z wyłudzania pieniędzy od starszych kobiet. Dyrektor stacji jest uwikłany w różne podejrzane interesy, które nigdy nie zostały wyjaśnione ani osądzone. Strach przed sektą paraliżuje nawet wymiar sprawiedliwości.

  8. W naszym kraju sekta wraz z władzami państwowymi stworzyła specjalną strukturę, która pomaga jej przejmować nieruchomości służące dotąd całemu
  społeczeństwu. Od decyzji struktury nie ma odwołania, a przejmuje ona od państwa majątek wielomiliardowej wartości.

  9. Sekta twierdzi, że działa jakoby z nakazu i upoważnienia Boga. Ma nawet specjalną księgę, o której mówi, że jest natchnionym Słowem Boga. Jednak zasady
  i obyczaje panujące w sekcie niewiele mają wspólnego z treścią tej księgi. Wszyscy, którzy próbują zwrócić na to uwagę, są nazywani heretykami, uciszani lub wyrzucani
  z sekty, a kiedyś, gdy organizacja miała wpływy polityczne większe niż obecnie, byli także masowo mordowani (paleni na stosach) i torturowani.

  10. Aby odwrócić uwagę od swojej zbrodniczej przeszłości, sekta sama lubi się przedstawiać jako ofiara spisków i prześladowań. Tymczasem prawda jest taka, że kiedy tylko miała okazję, to sama mordowała tych, których uznała za swoich wrogów: prześladowała uczonych, wolnomyślicieli, kobiety. Te ostatnie mordowała masowo jako rzekome czarownice. W pierwszej połowie XX wieku sekta współpracowała niemal w całej Europie z faszystami. Do dziś wspiera chętnie dyktatury, także bardzo krwawe, o ile ma z tego jakieś korzyści.