• w temacie Jak wypędzić diabła?

  W: Religia
  To co tak mocno zagnieżdził się w ich organizacji, że sami nie mogą dać sobie z nim rady??
  Taką ma nad nimi władzę i takie haki ?
 • w temacie Lobby pedofilskie klerykalne i świeckie chcą storpedować dobieranie się do ich...

  W: Polityka
  ~gość
  pintapalec Zauważyłem od jakiegoś czasu, że jeden tutaj oszołom parafialny stale z lubością ,używa słów rzygowiny,pierdy defekacja.Zastanawiam się czy to jakiś szambo-nurek ,czy jakiś żuczek gnojarz ,lub ich potomek.. Lub wypierdek ze stada baranków parafialnych..
  Pierdy to akurat ulubione słowo staruszka Ireneusza. Być może ten oszolom parafialny (choć nie ma dowodów, że właśnie taki, a oszołomstwa są różne gatunki, tak samo jak i fanatyzmu) brał z niego przykład i się nieco rozwinął bardziej w tym kierunku?


  Być może ,ale to znaczy że wiesz o którego oszołoma mi chodzi ??
 • w temacie jeśli księża są ateistami to mają (jako branża) największy udział w przestępstwach pedofilii

  W: Polityka
  ~gość
  pintapalec A co w tym dziwnego ? W kościele rzymskokatolickim to jest tradycja i norma. Przecież swego czasu nawet święte papieże ,płodzili swoje córka . A jak trochę podrosły to je też gwałcili i z córką płodzili następne dziecko. To jest święta tradycja watykańska..Wystarczy poczytać ,seksualne życie papieży.Na Lateranie to była syf kiła i mogiła ,nawet kilkumiesięcznego trupa wykopywali z grobu i sadzali na tronie papieskim ,żeby go sądzić.Taka katolicka mściwa miłość do bliżniego..Dlatego zboki i sadyści tak garną się do seminarium. Bo tam mogą sobie do woli pofiglować pod opieką katolickiego boga..
  Co ty pieprzysz oszołomie parafialny? Idź się pomódl.
  Ja nie należę do twojego parafialnego stada baranów,więc sam się pomódl.🐏🐑
 • w temacie jeśli księża są ateistami to mają (jako branża) największy udział w przestępstwach pedofilii

  W: Polityka
  ~gość Artur Dokładnie tak jest! A poza tym nigdzie pedofilia niejest tak tuszowana jak wśród kleru....Jeszcze gorsi są tęczowi pedofile bo ci to chodzą po ulicach i dzieci zaczepiają
  a w przypadku czarnych wystarczy nie wysyłać dziecka do proboszcza.No i właśnie czarni usprawnili i uskutecznili swoje pedofilstwo. Wymusili naukę religii w szkołach,więc zamiast po ulicach łażą po szkołach i tam wypatrują swoje ofiary.Bez stresu i w ciepełku..
 • w temacie Towarzysz I sekretarz KC PIS spadł na 37 miejsce.

  W: Polityka
  ~gość Niemiecka fundacja i jej notowania są tyle warte co twoje codzienne pisanie urojeń chory człowieku.Od 1930 roku kraje Europy też lekceważyli ,najpierw włoskiego Duce a od 36 niemieckiego Führera. A w Polsce to nawet gościli jego przydupasów na polowaniu w Białowieży..Jak to się skończyło wiadomo..
 • w temacie NIEBYWAŁE POLSCY KATOLICY SPRAGNIENI SĄ PRAWDY O POLSKIM KLERZE KATOLICKIM..

  W: Hydepark
  ~gość pintapalec ~gość Trzy pytania:
  - Oglądałeś film?
  - Czy film fabularny zawiera całą prawdę i tylko prawdę, czy może część prawdy zinterpretowaną przez twórcę, wyolbrzymioną i przejaskrawioną, by przyciągnąć coraz mniej wrażliwą na bodźce widownię?
  - Czy ktokolwiek jeszcze o filmie nie wie, że jeszcze głosisz i dostajesz ekstazy z podniecenia? A ty oglądałeś ten film,że się tak wściekasz i dostajesz ekstazy z wściekłości ? Że wreszcie ktoś pokazał małą tylko prawdę o tej mafii pedofilów i oszustów.tzw. "" świętych ojców.""Oczywiście, że tak.
  Nie ma żadnej wściekłości, ponieważ nie ma powodu ku niej. Film jest dobry.

  Oglądałeś? Pytam po raz któryś i nie mogę się dowiedzieć. Nie oglądałem, ale czytałem wywiad reżysera o czym w skrócie jest ten film i z skąd były brane sceny w tym filmie. I powiem ci że ja o tym wcześniej czytałem.Ale na 100 % go obejrzę bo jestem ciekaw jak to zagrali..Na razie nie mam możliwości go obejrzeć,ale co się odwlecze to nie uciecze.
 • w temacie NIEBYWAŁE POLSCY KATOLICY SPRAGNIENI SĄ PRAWDY O POLSKIM KLERZE KATOLICKIM..

  W: Hydepark
  A najbardziej niesamowite jest to, że każdą ujawnioną prawdę, o zboczeniach księży
  i hierarchów ,hierarchia kościelna,twierdzi ,że to atak na kościół i na boga..To nie jest atak na kościół, tylko na zboczoną i zbrodniczą klikę kleszą,która jest obłudna ,pazerna i w 80 % zboczona.Ta klika klesza to nie jest cały kościół .Kościół, to są wszyscy wierni do niego należący,I to jest właśnie żałosne,że wierni nie widzą w swej niewiedzy, lub nie chcą wierzyć i widzieć jacy degeneraci rządzą ich kościołem.Ale to jest właśnie ta tysiącletnia indoktrynacja narodu polskiego przez tą czarną mafię..Większość katolików nie wierzy w boga i w to co jest napisane w biblii,ale wierzy w większości obłudnym i pazernym klechom. I w tradycję stworzoną przez tą klikę na swoje potrzeby i wygodę..Nie na darmo ta watykańska sitwa klesza zabraniała przez setki lat, pod karą śmierci i tortur czytania i drukowania tej biblii,żeby ludzie nie dowiedzieli się całej prawdy o ich przestępczej sekcie ,obłudzie i oszustwach ,którymi karmili prostych i uczciwych ludzi.I to jest żałosne w tej czarnej mafii a nie w kościele.I to jest cała prawda o tej rzymsko-watykańskiej mafii kleszej