• w temacie CHCESZ WYGRAĆ WOJNĘ ZABIJ ŻOŁNIERZY CHCESZ ZABIĆ NARÓD ZABIJ BOGA!!!

  W: Polityka
  Piszesz bzdety parafialny baranku nieboży Poczytaj sobie prawdę o historii Polski ,to się dowiesz że ::
  Wystarczy poczytać sobie prawdziwą historię Polski Polska rosła terytorialnie i była potęgą wojskową tak długo jak wszystkie religie i kościoły miały w radzie królewskiej i sejmie swoich przedstawicieli.I wszystkie wiary miały równe prawa. Ale z chwilą gdy w Polsce do władzy doszła
  podstępem i zdradą, tylko jedna religia katolicyzm,Polska jako mocarstwo zaczęła się staczać po równi pochyłej. Aż doszło do Targowicy i rozbiorów za sprawą w głównej mierze biskupów katolickich,i zdradzieckiego Watykanu i z katoliczonych królów, nawet w większości nie Polaków,dbających nie o dobro Polski w o dobro Watykanu..
  Nawet i współcześnie watykańskojęzyczni katopolacy bardziej dbali i dbają o dobro Watykanu
  niż Polski i chcą znów doprowadzić Polskę do zguby jak w latach 1700 - 1800 i Rozbiorów..
  O to jeden z nich..
  „Nie jest ważne, czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy będzie dobrobyt – najważniejsze aby była katolicka""-- Henryk Goryszewski,poseł na Sejm II kadencji
 • w temacie "Kazirodztwo jest super ... a kto sądzi inaczej ten jest zacofany !" ...czy dożyję takich czasów ?

  W: Polityka
  zmianynaziemi
  pintapalec No przecież pierwsze kazirodztwo zainicjował pan bozia ,tworząc tylko jedną parę ludzi i umieszczając ich w raju.Więc taka była boska wola i bóg tak chciał. I nic się nie dzieje na tej naszej Ziemi ,bez woli pana bozi..
  rozumiem , że na podstawie tej starożytnej legendy i na prymitywnym determizmie wyznaniowym , gotowy jesteś legalizować kazirodztwo ?
  Jesteś świadkiem Jehowy ?


  A co świadkowie Jehowy ,nie uznają Adama i Ewy za pierwszych ludzi jak katolicy ??
 • w temacie Lobby pedofilskie klerykalne i świeckie chcą storpedować dobieranie się do ich...

  W: Polityka
  aliada
  ~gość
  Napisz o tych, o których nikt nie wie, że molestują.
  To już kompletny nonsens. :)
  Właśnie taki idiotyczny nonsens panuje u tych parafialnych owieczek i baranków..To jest ich sztandarowa retoryka z braku logicznej odpowiedzi..""" a bo inni ,poprzednicy,przeciwnicy też tak robili lub robią..Kler mordowaniem innowierców też się tak tłumaczył ,przy narzucaniu im swojego boga i wiary..
 • w temacie Biskup Pieronek SKRYTYKOWAŁ „KLER”!!!

  W: Polityka
  Z katolickimi biskupami w Polsce na temat pedofilii w ich organizacji jest tak jak w ich zdradzieckiej działalności w średniowieczu.
  Wystarczy poczytać sobie prawdziwą historię Polski.Polska rosła terytorialnie i była potęgą wojskową tak długo jak wszystkie religie i kościoły miały w radzie królewskiej i sejmie swoich przedstawicieli.I wszystkie wiary miały równe prawa. Ale z chwilą gdy w Polsce do władzy doszła tylko jedna religia katolicyzm,Polska jako mocarstwo zaczęła się staczać po równi pochyłej. Aż doszło do Targowicy i rozbiorów za sprawą w głównej mierze biskupów katolickich i zdradzieckiego Watykanu..I też jako cała organizacja nie brali i nie biorą za to odpowiedzialności.
  Ale mamonę i majątki to brali i biorą ,nie za swoje zasługi..
 • w temacie Bóg czy nauka? Kogo wybrałbyś?

  W: Polityka
  gość Bóg? A kto to taki? Ma ktoś może do niego numer telefonu?

  Gdyby istniał jakiś bóg (na przykład katolicki) i był rzeczywiście sprawiedliwy i wszechmogący to już po 100 latach istnienia kleru rzymskokatolickiego zlikwidował by tą czarną mafię kleszą..
  Na przestrzeni wieków w imię papieskiego urzędu popełniono tak wiele przestępstw, że nie sposób wskazać inne środowisko, w którym byłoby - historycznie rzecz biorąc - tak duże stężenie kryminalności jak w Kościele katolickim. Historia papiestwa pełna jest skandali, okrucieństw, rozpusty, terroru, wojen i deprawacji.I to wszystko było robione w imię boga i ku jego chwale ..Jak się czyta historię powstania i działalności tej Papieskiej Stolnicy Apostolskiej to włosy dęba stają. A pan bozia nie tylko nie reagował a wręcz odwrotnie ,część tych opryszków i morderców do swojego nieba przyjmował . Bo tak decydowali oprychy tzw, "",święci ojcowie ??
 • w temacie NIEBYWAŁE POLSCY KATOLICY SPRAGNIENI SĄ PRAWDY O POLSKIM KLERZE KATOLICKIM..

  W: Hydepark
  abce Keramek :)) I tą prawdą niby jest film fabularny. Nie obrażaj Polaków trochę szacunku.

  :)) To ze Jurassic World' obejrzało przeszło 3 ml ludzi nie oznacza że oni wierzą w istnienie dinozaurów. Ogar Nie obrażaj Polaków , że nie rozróżniają czasu terażniejszego od przeszłego . Wytłumaczę - czas terażniejszy - jest do sprawdzenia ;
  - czas przeszły - trudno udowodnić To u oszołomów parafialnych już tak jest i tak już mają od kołyski, jak nie potrafią powiedzieć coś mądrego to bredzą same bzdety tak jak ich tzw. święte pastuchy ..
 • w temacie Czy katolicy stana sie kiedys chrzescijanami?

  W: Religia
  Dlaczego Kościół Katolicki nie jest chrześcijański? Powstał w IV wieku jako Kościół Rzymsko-Katolicki, a nie jak niektórzy przekłamują, że w I wieku. I jego istnienie jako jako kościoła Rzymskiego ,ustanowił cesarz rzymski Konstantyn I . Kościół Judeochrześcijański powstał w I wieku w Jerozolimie jako kościół Jerozolimski; (a nie w Rzymie) i był kościołem złożonym tylko z Żydów i nie był to kościół powszechny zbudowany na "Piotrze". Nawet kościół opisany w "Liście do Rzymian" nie ma nic wspólnego z Kościołem Rzymsko-Katolickim powstałym III wieki później, z centrum w Rzymie.
  Zatem Kościół Rzymsko-Katolicki jest odstępczą sektą, względem Jerozolimskiego Kościoła Jezusa Chrystusa z I wieku.
  Głównym fundamentem kościoła Rzymsko katolickiego, jest fałsz,obłuda, zboczenie,sadyzm i pazerność.. Co różni chrześcijaństwo od katolicyzmu ? KIEDYŚ ŁOTRY WISIAŁY NA KRZYŻACH TERAZ KRZYŻE WISZĄ NA ŁOTRACH .Motto KK .. 6 x "B": Kościół jest Bezkarny, Bezczelny, Bezideowy, Bezduszny, Bogaty, Bezwzględny. O tym mówi w zawoalowany sposób Franciszek o katolicyzmie ,który odszedł od pierwotnego chrześcijaństwa..