• w temacie PISOWSKIE WOT JUŻ ĆWICZY JAK ZASTRASZAĆ NIEPOSŁUSZNYCH OBYWATELI.

  W: Polityka
  KarolP12
  pintapalec
  KarolP12 Czyli to,że się stale fajdasz to efekt tego że się boisz wotu. Teraz wszystko jasne Stanisław :))
  A ty się fajdasz tylko na widok swojego plebana ? Tak się go boisz ,że nie jest zadowolony z twoich usług ?? Teraz wszystko jasne Katolku :-) :-))
  Widzę, że ty z kolei w tematach fekalnych się lubujesz :)) Czy pochodną ateizmu jest również twoja pederastia?
  To już i pederastia panuje wielebny w twojej parafii ??
 • w temacie LEKARZE WRACAJĄ DO PROTESTÓW.

  W: Polityka
  MieszkaNiec18
  pintapalec
  WaldekKecki A dlaczego autorzy tego forum nie piszą ile Fundacja dostała od poprzedniego rządu PO-PSL ? Czemu nie podają że za poprzedniego rządu były kwoty dotacji podobne ? Zachęcam do poszukania danych w necie. Mało tego za czasów SLD to nawet dotacje były większe. Czyli jaki wniosek ? Ano taki że każdy rząd jaki by nie był daje dotacje dla tej Fundacji, bo jest ona instytucja jak każda inna i pieniądze idą na to na co są przeznaczone, bo jakby znikały w niejasnych okolicznościach to nikt by im kolejnych dotacji nie dawał. Wystarczy tylko logicznie pomyśleć.
  A czy to jest temat o jakiejś fundacji i jej dotacjach od rządu?Temat jest o lekarzach i ich protestach.
  a umiesz Pan czytać ze zrozumieniem ? W temacie forum jest napisane że rząd woli dać dla Rydzyka niż lekarzom. I Pan Kęcki pisze o Fundacji kierowanej przez Rydzyka. Tak więc podszkol się Pan z czytania ze zrozumieniem wpierw a potem pisz Pan cokolwiek, bo tak piszesz Pan na razie tylko głupoty.
  A umiesz Pan czytać ze zrozumieniem ? To ja napisałem o tej Fundacji dla przykładu ,na co idą pieniądze zamiast na służbę zdrowia z lekarzami na czele.Więc podszkol się Pan bo jak na razie to piszesz Pan same głupoty, nie na temat..
 • w temacie KIEDY NA ZIEMI ZJAWILI SIĘ PIERWSI BOGOWIE??

  W: Religia
  ~robbo1 pintapalec zbigniew1933 ~robbo1

  ZDECYDOWANIE WIĘKSI OD CIEBIE WIDZĄ POTRZEBĘ ODWOŁANIA SIĘ DO STWÓRCY.
  i CHOCIAŻ JAKO "ŚWIADEK" PRZYWOŁAM TU M.IN KS. PROF. MICHAŁA HELLERA
  To mam ich czcić za to że są "więksi" a ja "mniejszy"?

  Skoro więksi mają jakąś potrzebę, dysponują wolną wolą , lecz nie zapominaj że je też nią dysponuję i nie interesują mnie wybory i potrzeby tych większych.

  Jako świadek nie przywołuj jakiegoś księdza bo świadczy to że uznajesz jego większość nad swoją mniejszością.Te religijne oszołomy ,niezależnie z jakiej sekty ,jak nie potrafią logicznie odpowiedzieć to wymyślają jakieś religijne bzdety w rodzaju insza-inszość w rodzaju "mniejsza większość" lub ,"większa mniejszość" inaczej mówiąc ,religijne "pituluntus -duptus"Widzę,że w ogóle nie zależy ci na zrozumieniu tematu,czy na nie sobie odpowiedzenia.

  I nie pisz mi,ze nie mam prawa powołać się na wielkiego uczonego Michała Hellera.
  Mam w domu ok.10 jego książek.
  tak jak i jego znajomego ks.J.Życińskiego.
  Jednego uznaję za warty docenienia autorytet w kilku naukach.

  A ty zamiast wypominać mi pisanie niedorzeczności przyjrzyj się swojemu uargumentowaniu wywodów i mojemu.
  Odpowiadałem rzeczowo z powołaniem na pewne publikacje,które zapewne gdybyś znał,nie pytałbyś o to o co pytasz.


  To w tych książkach które masz pisze kiedy na ziemi zjawili się pierwsi bogowie i ich imiona ?
  Mógłbyś się z nami podzielić tymi wiadomościami ??
 • w temacie LEKARZE WRACAJĄ DO PROTESTÓW.

  W: Polityka
  WaldekKecki A dlaczego autorzy tego forum nie piszą ile Fundacja dostała od poprzedniego rządu PO-PSL ? Czemu nie podają że za poprzedniego rządu były kwoty dotacji podobne ? Zachęcam do poszukania danych w necie. Mało tego za czasów SLD to nawet dotacje były większe. Czyli jaki wniosek ? Ano taki że każdy rząd jaki by nie był daje dotacje dla tej Fundacji, bo jest ona instytucja jak każda inna i pieniądze idą na to na co są przeznaczone, bo jakby znikały w niejasnych okolicznościach to nikt by im kolejnych dotacji nie dawał. Wystarczy tylko logicznie pomyśleć.A czy to jest temat o jakiejś fundacji i jej dotacjach od rządu?Temat jest o lekarzach i ich protestach.
 • w temacie PISOWSKIE WOT JUŻ ĆWICZY JAK ZASTRASZAĆ NIEPOSŁUSZNYCH OBYWATELI.

  W: Polityka
  taie Widziałem !
  A wyglądało mi to jak pacyfikacja wsi i ewentualna walka z partyzantami
  - widzę ze nasz Generalissimus mądrzejszy jak Jaruzelski a jego ROMO lepsze jak to Kiszczaka.No właśnie nawet tu w moim temacie, też te pislamskie ROMO chce szczury walczą o swojego Generalissimusa jak tylko mogą..I odwracają kota ogonem do przodu( tego kota )
 • w temacie LEKARZE WRACAJĄ DO PROTESTÓW.

  W: Polityka
  MieszkaNiec18 A ci rezydenci to urodzili się wczoraj ? W służbie zdrowia sytuacja jaka jest jest już od bardzo dawna. Jak studiowali to już taka była. Wiedzieli na co się pchają. Nikt im nie kazał studiować medycyny. Ale jak już wybrali świadomie medycynę, wiedząc jak jest to nie mają teraz żadnych moralnych podstaw do żądania czegokolwiek !!! Mogą prowadzić dyskusję, proponować coś, ale nie mogą niczego żądać. A co do pensji to na zachodzie pensje są wyższe, ale za studia się płaci i to duże pieniądze, a w Polsce pensje są mniejsze, ale za to studia są za darmo. Więc jak chcą większych pensji to niech oddadzą koszty za studia !!!To samo można powiedzieć o tych co idą do seminariów na księdza czyż nie wiedzą i nie czytali co w biblii pisze ?"" Darmo dostałeś darmo dawaj "" posługę religijno - kościelną, (chrzty, pogrzeby,komunię ) ,Czy Jezus za chrzest, pogrzeb i komunię kazał brać mamonę.
 • w temacie A KIEDY PiS WPROWADZI W SEJMIE STANOWISKA CKM-y ?

  W: Polityka
  pintapalec Czyżby PiS-lam planował ogłoszenie Stanu Wojennego na przyszłoroczne wybory samorządowe ?? Swoje wojsko już mają WOT na wzór PRL-kiego ZOMO ,bo już przyjmują chętnych na szkolenie przyszłych podoficerów...Planują- Zwiększenie uprawnień Straży Marszałkowskiej i wzrost zatrudnienia w niej o 130 osób przewiduje ustawa, którą podpisał prezydent Andrzej Duda. Funkcjonariusze Straży będą mogli m.in. legitymować, dokonywać kontroli osobistej, a także używać środków przymusu bezpośredniego i broni palnej.
 • w temacie A KIEDY PiS WPROWADZI W SEJMIE STANOWISKA CKM-y ?

  W: Polityka
  Czyżby PiS-lam planował ogłoszenie Stanu Wojennego na przyszłoroczne wybory samorządowe ?? Swoje wojsko już mają WOT na wzór PRL-kiego ZOMO ,bo już przyjmują chętnych na szkolenie przyszłych podoficerów...