• w temacie Tradycja katolicka w rodzinie, wedle Gądeckiego

  W: Polityka

  Moralność kleru watykańskiego w sprawie rodziny i kobiet. nic się nie zmieniło..
  Kościół rzymskokatolicki jak był tak jest rasistowski względem kobiet..

  Kobieta w chrześcijaństwie "Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów." (św. Tomasz z Akwinu)

  "Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn." (Jan Chryzostom, 349-407, gr.)

  "Kobieta jest istotą pośrednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyznie." (św. Augustyn 354-430 - jeden z najznakomitszych ojców Kościoła)


  "Kobieta winna zasłaniać oblicze, bowiem nie zostało ono stworzone na obraz Boga." (Ambroży, mędrzec Kościoła, 339-397)

  "Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj, to diabeł! Ona jest swoistym piekłem!" (Papież Pius II, 1405-1464)

  "Kobiety ze swej natury są przeznaczone do wspólnych uciech." (Kapokrates, założyciel klasztoru)

  "Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna." (św. Tomasz z Akwinu)

  "Dziewczęta noszące spódniczki mini, pójdą do piekła." (Wild, SJ, XX w.)

  "Kobiecie przystoi jedynie szata żałobna. Skoro tylko przekroczy próg wieku dojrzałego, winna zasłonić swe gorszące oblicze, by nie utracić szczęśliwości wiecznej." (Tertulian, pisarz chrześcijański)

  "W miejscu, w którym zatrzyma się ksiądz, nie powinna przebywać żadna kobieta" (Synod Paryski, 846)

  "Kobiecie nie wolno mieszkać w pobliżu kościoła." (Synod w Coyaca, 1050)

  "Księża, którzy udzielają noclegu kobietom i doznają przy tym z podniety, muszą zostać ukarani. Kobiety natomiast mają zostać sprzedane przez biskupa jako niewolnice." (2. Synod w Toledo)

  "U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywoływać wstyd." (Clemens Alexandrinus, 215)

  "Kobietom nie wolno we własnym imieniu pisać ni otrzymywać listów" (Synod w Ewirze, IV w. n.e.)

  "Cała płeć żeńska jest słaba i lekkomyślna. Uświęcona zostaje jedynie poprzez macierzyństwo." (św. Jan Chryzostom, 349-407)

  "Kobietom nie wolno śpiewać w kościele." (św. Bonifacy, misjonarz benedyktyński, 657-754)


 • w temacie CZY POLSKA JEST JESZCZE PAŃSTWEM ŚWIECKIM???

  W: Polityka
  Nie Polska jest już katolickim Kondominium państwa Watykańskiego..

  Wyobraźcie sobie taką sytuacje..

  Polska podpisuje z Rosja układ, na podstawie którego Polska będzie utrzymywać na swój koszt wszystkie ambasady Rosji i rosyjskie uczelnie wyższe na terenie kraju.

  Polska zgodzi się, aby Rosja posiadała na terytorium kraju siatkę jawnych funkcjonariuszy, zarówno obcego pochodzenia jak i rekrutowanych miejscowo.

  Funkcjonariusze ci będą mieli gwarantowany wstęp do szkół, szpitali, wiezień, jednostek wojskowych, w celu gromadzenia informacji i prowadzenia działań propagandowych i manipulacyjnych na rzecz Rosji i jej interesów.

  W stosownych przypadkach będą mieli tez pensje i przywileje takie same jak pracownicy tych ośrodków, ale pod wieloma względami nie będą podlegać takim samym przepisom np. ci w szkołach nie będą podlegali kuratorium i ministerstwu, ponadto Polska przyzna im bezpłatna opiekę medyczna i emerytury.

  W przypadku łamania prawa przez tych funkcjonariuszy, o ile nie zostali złapani na uczynku, Moskwa zastrzega sobie prawo do nie informowania polskich władz i podejmowania kroków zgodnie ze swoimi interesami - np. tuszowania sprawy, zastraszania ofiar, przenoszenia winnych na inna placówkę, kłamania, oskarżania innych etc.

  Rosja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania swoich funkcjonariuszy do otwartego krytykowania i wpływania na polska politykę wewnętrzna i zewnętrzna, prawa obywatelskie, kierunki badan naukowych i inny dowolny aspekt życia społecznego i politycznego - Rosja zastrzega tez, ze jest niezależnym państwem i Polska nie ma tam prawa krytyki a manipulacje są niedopuszczalne.

  Polska ma też oddać Rosji wszystkie ziemie i nieruchomości jakie kiedykolwiek należały do władz Imperium Rosyjskiego lub Związku Radzieckiego albo obywateli któregoś z tych krajów.

  Podoba się? Nie? A co jeżeli to były by Niemcy? Też nie? A gdyby to był Izrael? Na pewno nie! O, wiec dlaczego zgodziliśmy się na coś takiego w stosunku do WATYKANU -który zawsze trzymał z zaborcami i potępiał nasze wszystkie powstania narodowe? Wychwalając jednocześnie wrogie działania zaborców..
 • w temacie CZY POLSKA JEST JESZCZE PAŃSTWEM ŚWIECKIM???

  W: Polityka
  ~talonnaGłupotę
  KarolP12 Co znaczy państwem świeckim?

  PS. postęp technologiczny zależy głównie od wolności naukowej a nie od religii. oczywiście są religie które są motorem postępu jak katolicyzm i są też religie które są hamulcem postępu jak ateizm.
  Kościół ma relikwie w postaci pióra ze skrzydła Archanioła, jakie wypadło mu podczas zwiastowania.
  Po drugie wygląd aniołów bardzo obrazowo przedstawia prorok Ezechiel (1.4-28 oraz 10.1-22) podaje, że: jest to istota o ludzkiej postaci, o czterech twarzach i czterech skrzydłach, dwóch rozpostartych ku górze a dwóch osłaniających, przykrywających ciało.

  Całość pokryta oczami. Nogi proste (chyba dwie) ze stopą-kopytem jak u cielęcia lśniący jak polerowany brąz. Pod skrzydłami z czterech stron ludzkie ręce.

  Jedna z twarzy, ta z przodu ludzka, z prawej twarz lwa, z lewej wołu a z tyłu orła.

  Cztery takie widział prorok na własne oczy (na jawie) w trzydziestym roku, w czwartym miesiącu, piątego dnia tego miesiąca, gdy był wśród wygnańców nad rzeką Kebar.

  Jak byś czytał Biblię dokładnie to byś wiedział że to taka Bajeczka dla Ciemnych Owieczek ...

  W średniowieczu byli Panowie Szlachta i Ciemne Chłopstwo , Panowie Szlachta żyli z pracy Chłopstwa , dlatego Chłopstwo było utrzymywane w Ciemnocie i zabobonie aby się nie buntowało i pracowało na swoich panów ..

  Do dzisiaj Kościół próbuje taki stan rzeczy utrzymywać ucząc na Religi Bajek Guseł i zabobonu ...
  Co do postępu naukowego krk to uzupełnię twój wpis..
  ŚWIĘTE RELIKWIE KATOLICKIE..
  Gwozdzi ktorymi rzekomo przybito Jezusa do krzyza w kosciolach na calym swiecie jest kilka wiader.Do tego dochodza wszystkie "swiete drzazgi" , ciernie z korony,Trzynascie kosciolow szczyci sie posiadaniem sw.napletka,sa wlosy Marii,swieta tunika i wiele wiele innych tzw. relikwi ktorym katolicy bezkrytycznie oddaja czesc.Calun jest jednym z nich.[/cytat]

  Absurd absurdowi nierówny…Tylko w KRK może być głoszonych i czczonych tyle idiotyzmów i bałwochwalstwa..

  W Hiszpanii do dziś przechowywane jest pióro, które spadło ze skrzydła archanioła Gabriela podczas zwiastowania.

  Katedra w Magdeburgu posiada drabinę, na której kogut piał, kiedy Piotr zaparł się Chrystusa.

  W Santiago de Compostela, przy grobie św. Jakuba Apostoła, jest ogon osła, na którym Chrystus wjeżdżał do Jeruzalem.

  Na Lateranie przechowywana jest złota urna, pełna manny, zebranej na pustyni.

  Dwa odciski stóp, pozostawione ponoć przez Jezusa w bazaltowym kamieniu z Via Appia, znajdują się w kaplicy bazyliki św. Wawrzyńca za Murami w Rzymie.

  Matka Boska, z kolei, ślad swojej stopy zostawiła w skale, w miejscowości Bardo Śląskie, w Polsce.

  Kościół św. Krzyża Jerozolimskiego w Rzymie ma mały palec niewiernego Tomasza, którym ów niedowiarek dotknął ran Chrystusa.

  Relikwie wcale nie musza być skromnych rozmiarów. Mogą być całkiem okazałe. Dwie największe to:
  święty domek (bazylika Santuario della Santa Casa) w Loreto

  i święte schody w bazylice św. Jana na Lateranie. Domek Loretański miał być, według legendy, mieszkaniem Matki Boskiej, przeniesionym w 1295 roku z Nazaretu, przez czterech aniołów.

  Scala Sancta, czyli 28 stopniowe marmurowe schody, po których szedł Chrystus na spotkanie z Piłatem, w sposób nie mniej cudowny, zostały przywiezione z Jerozolimy.

  I w te wszystkie brednie naukowe ,krk , wierzą całe stada baranków i owiec parafialnych..
 • w temacie CZY EPISKOPAT POLSKI MA PRAWO ZMUSZAĆ KOBIETY DO RODZENIA CIĘŻKO USZKODZONYCH DZIECI???

  W: Polityka
  KarolP12
  abce
  KarolP12 Oczywiście. Zresztą ktokolwiek ma prawo to robić. Skoro nie potrafią zrozumieć, że taki jest ich matczyny obowiązek to trzeba zmuszać. Uchylające się czyli dzieciobójczynie karać za zbrodnie.
  Kiedy ciąża jest np.z gwałtu to kobieta musi rodzić !!! A co z gwałcicielem ??? Bezkarny ???
  Na taki czyn powinna być ustawa - "Gwałciciela należy kastrować ".
  Niestety na razie nie musi według ułomnego kodeksu karnego. I według tego samego kodeksu karnego gwałciciele dostają wczasy a nie karę jak np w Opolu jakiś pederasta dostał 2 lata za pedofilski gwałt na 12 latce. Rozumiem że to ateista ale żeby okazywać w tak bezceremonialny sposób jest przesadą.
  Tak jak według ułomnego i obłudnego polskiego episkopatu ??
  Ksiądz z Podlasia zgwałcił nieletnią. Po wypuszczeniu z aresztu ukryto go w klasztorze.Rozumiem że to klecha ,ale żeby okazywać w tak bezceremonialny sposób jest przesadą Zgwałcił nieletnią a od obłudnego episkopatu dostał wczasy a nie karę. Czyżby swój swego chroni (pedofil) ??
 • w temacie PISOWSKI RZĄD REALIZUJE SWOJE ""TKM

  W: Polityka
  I do tego te PiS-kie TKM ,było robione tak że sami sobie przyznawali te nagrody.
  Z raportu wyłania się także obraz procedury przyznawania nagród. O nagrodach dla ministrów, wiceministrów, wojewodów i wicewojewodów decydował premier. Informacja o kwocie nagrody wędrowała do nagrodzonych, z dopiskiem, że pieniądze mają zostać wypłacone ze środków własnych danego ministerstwa.
  "W konsekwencji prawie 90 proc. środków na nagrody, o których przyznaniu decydował premier, wypłacano ze środków budżetowych poszczególnych ministerstw i urzędów" - czytamy w raporcie NIK-u
  Jak podkreśla NIK, doprowadziło to do sytuacji, w której ministrowie decydowali o wypłaceniu nagrody samym sobie. Tak samo, ze względu na brak jednoznacznych przepisów," to premier decydował o przyznaniu sobie nagrody"[b][/b] - analizuje NIK.

  Znacząca większość nagród przyznawana była bez wskazania uzasadnienia - podaje Najwyższa Izba Kontroli. Bo im się to NALEŻAŁO TKM !!


 • w temacie DLACZEGO WIERZĄCY W BOGA SĄ TACY FAŁSZYWI I OBŁUDNI ??

  W: Religia
  [cytat kogo=KarolP12][cytat kogo=pintapalec][cytat kogo=KarolP12][cytat kogo=pintapalec][cytat kogo=stasiek]ateiści -=-lewacy --jesteście tacy odważni poniżać katolików -=-=ciekaw jestem czy taką samą odwagą potrafilibyście wypisywać obraźliwe teksty o wyznawcach islamu =-=tchórze -=-nie spotkałem waszych wpisów na ich temat -=-umiecie tylko z katolików szydzić --bo ta wiara jest miłosierna -=-żaden z was nie miał by odwagi szydzić z islamisty ---oni wam by pokazali jak trzeba szanować -=-=-ważniacy =-=[/cytat]

  Wiara i religia islamska też jest miłosierna jak twierdzą wierzący w nią i jej kapłani.I jest o 500 lat młodsza od chrześcijaństwa. I też rozwija się i działa jak starsze chrześcijaństwo,W chrześcijaństwie jeszcze 100-200 lat temu za mówienie prawdy o religii rzymskokatolickiej i nie tylko ,mówienie o nie wierze w boga (ateizmie ) było karane torturami, szubienicą i spalenie żywcem na stosie..Islamiści jako bardziej zacofani w rozwoju ,też przez religię ,powtarzają błędy chrześcijaństwa.i wzorują się na chrześcijaństwie (krucjaty ) u nich to (dzihad ) Więc rewanżują się chrześcijanom tym samym..
  Najważniejsi potentaci tego religijnego zbrodniczego biznesu, podzielili świat na sfery komercjalnych wpływów. Ich główne “biura podroży” (w JEDNA STRONĘ) znajdują się w Teharanie, Mekce, Watykanie i Jerozolimie. Do dziś jesteśmy świadkami walki o zmonopolizowanie światowego rynku religijnego: W Irlandii Pln., na Bałkanach, na Bliskim Wschodzie, Afganistanie , Kaszmirze...gdzie zainteresowane strony w jednym reku, trzymają swoje jedynie słuszne i podyktowane przez (oczywiście) tego ich prawdziwego boga świętą księgę” a w drugiej kałasznikowa lub bombę atomową [image]0007G97K4MR0OHFM[/image]http://www.ei(...)nce.jpghttp://www.ei(...)nce.jpg[/cytat]
  Bredzisz Stanisław. Gdybyś wypowiedział podobne pierdoły na egzaminie z historii dostałbyś 2 i kampanię wrześniową. No chyba, że egzamin byłby na WUMLu, wtedy to 5. Ale że to tylko forum to w nagrodę dostajesz tylko łatkę głupka :))[/cytat]

  Katolku parafialny .. Głównym fundamentem twojej sekty religijnej Rzymsko katolickiej, jest fałsz,obłuda, zboczenie,sadyzm i pazerność.. Co różni chrześcijaństwo od katolicyzmu ? KIEDYŚ ŁOTRY WISIAŁY NA KRZYŻACH TERAZ KRZYŻE WISZĄ NA ŁOTRACH .Motto twojego KK to jest .. 6 x "B": Kościół jest Bezkarny, Bezczelny, Bezideowy, Bezduszny, Bogaty, Bezwzględny. O tym mówi w zawoalowany sposób Franciszek o katolicyzmie ,który odszedł od pierwotnego chrześcijaństwa..A ty Katolku jesteś też tego dowodem..
  [/cytat]
  Fałsz i obłuda to pochodne ateistycznego antykatolickiego zidiocenia. Co różni ateizm od normalności? Wszystko, bo ateizm sam w sobie jest wynaturzeniem, anomalią. Kiedyś łotry chowali się po norach, teraz rozsiewają ateistyczne brednie publicznie czego jesteś przykładem Stanisław. [/cytat]


  Katolku parafialny ,fałsz ,obłuda i zboczenie pedofilskie ,to jest domeną twojej sekty rzymskokatolickiej.Ze taka jest prawda potwierdzali i potwierdzają wypowiedzi szamanów rzymskokatolickich.

  "Nieuctwo jest matką prawdziwej pobożności" - Grzegorz I

  "Kościół Rzymski nigdy nie pobłądził i po wszystkie czasy w żaden błąd nie popadnie." -papież Grzegorz VII

  "Patrzcie, co bajka o Jezusie Chrystusie dla nas zrobiła" - (kontrowersyjny cytat przypisywany Leonowi X)
  "Świat chce być oszukiwany, oszukujmy go więc!" - Juliusz III

  "Co do tłumu, nie ma on innych obowiązków, jak dać się prowadzić i jak trzoda posłuszna, iść za swymi pasterzami" - Pius X

  "Przeklęty jest ten, kto chroni swój miecz przed splamieniem go krwią' - Grzegorz VII

  A twoje wypowiedzi i ty sam potwierdzają że jesteś wytworem i skutkiem tej zboczonej, pazernej ,fałszywej i obłudnej sekty.

  To w mafii watykańskiej rezydującej w Polsce i wśród watykańskich owieczek parafialnych jest normalne ,oni cały czas , nie mogą zrozumieć już od 100 lat, dlaczego wyciąga się całą prawdę o nich, ich brudy,zboczenia i przekręty.Bo oni (prawie święte ojce??) przecież są tacy święci i bogobojni,te wszystkie mordy ,grabieże ,oszustwa ,zboczenia ,to robili i robią w imieniu swojego boga. A on przecież im na to pozwala, bo jeszcze żadnego sadystę, bandytę z ich sekciarskiej kliki nie ukarał.. A wprost przeciwnie im większy zbrodniarz i zboczeniec to szybciej idzie do katolickiego nieba.I Alleluja i do przodu..I teraz jak się ujawnia coraz więcej prawdy o tej mafii kleszej ,klika klesza i ich niewolnicy tzw. oszołomy parafialne coraz częściej wpadają we wściekłość i furię. I pokazują swoje prawdziwe wartości rzymskokatolickie..

 • w temacie DLACZEGO WIERZĄCY W BOGA SĄ TACY FAŁSZYWI I OBŁUDNI ??

  W: Religia
  KarolP12 pintapalec stasiek ateiści -=-lewacy --jesteście tacy odważni poniżać katolików -=-=ciekaw jestem czy taką samą odwagą potrafilibyście wypisywać obraźliwe teksty o wyznawcach islamu =-=tchórze -=-nie spotkałem waszych wpisów na ich temat -=-umiecie tylko z katolików szydzić --bo ta wiara jest miłosierna -=-żaden z was nie miał by odwagi szydzić z islamisty ---oni wam by pokazali jak trzeba szanować -=-=-ważniacy =-=Wiara i religia islamska też jest miłosierna jak twierdzą wierzący w nią i jej kapłani.I jest o 500 lat młodsza od chrześcijaństwa. I też rozwija się i działa jak starsze chrześcijaństwo,W chrześcijaństwie jeszcze 100-200 lat temu za mówienie prawdy o religii rzymskokatolickiej i nie tylko ,mówienie o nie wierze w boga (ateizmie ) było karane torturami, szubienicą i spalenie żywcem na stosie..Islamiści jako bardziej zacofani w rozwoju ,też przez religię ,powtarzają błędy chrześcijaństwa.i wzorują się na chrześcijaństwie (krucjaty ) u nich to (dzihad ) Więc rewanżują się chrześcijanom tym samym..
  Najważniejsi potentaci tego religijnego zbrodniczego biznesu, podzielili świat na sfery komercjalnych wpływów. Ich główne “biura podroży” (w JEDNA STRONĘ) znajdują się w Teharanie, Mekce, Watykanie i Jerozolimie. Do dziś jesteśmy świadkami walki o zmonopolizowanie światowego rynku religijnego: W Irlandii Pln., na Bałkanach, na Bliskim Wschodzie, Afganistanie , Kaszmirze...gdzie zainteresowane strony w jednym reku, trzymają swoje jedynie słuszne i podyktowane przez (oczywiście) tego ich prawdziwego boga świętą księgę” a w drugiej kałasznikowa lub bombę atomową [image]0007G97K4MR0OHFM[/image]http://www.ei(...)nce.jpghttp://www.ei(...)nce.jpgBredzisz Stanisław. Gdybyś wypowiedział podobne pierdoły na egzaminie z historii dostałbyś 2 i kampanię wrześniową. No chyba, że egzamin byłby na WUMLu, wtedy to 5. Ale że to tylko forum to w nagrodę dostajesz tylko łatkę głupka :))Katolku parafialny .. Głównym fundamentem twojej sekty religijnej Rzymsko katolickiej, jest fałsz,obłuda, zboczenie,sadyzm i pazerność.. Co różni chrześcijaństwo od katolicyzmu ? KIEDYŚ ŁOTRY WISIAŁY NA KRZYŻACH TERAZ KRZYŻE WISZĄ NA ŁOTRACH .Motto twojego KK to jest .. 6 x "B": Kościół jest Bezkarny, Bezczelny, Bezideowy, Bezduszny, Bogaty, Bezwzględny. O tym mówi w zawoalowany sposób Franciszek o katolicyzmie ,który odszedł od pierwotnego chrześcijaństwa..A ty Katolku jesteś też tego dowodem..
 • w temacie CZY OSOBNIKÓW W SUTANNACH GWAŁCĄCYCH NIELETNIE DZIECI POWINNO SIĘ TYTUŁOWAĆ per KSIĄDZ CZY...

  W: Religia
  pintapalec Przemysław .Gdy by w Watykanie były zainstalowane kamery i podsłuchy dosłownie w karzdym pomieszczeniu oraz w kościołach dzwonnicach piwnicach i tak dalej to społeczeństwo po ujżenu i usłyszenu prawdziwej niepodwarzalnej działalności "czarnego"zakonu doznało by szoku religijnego.Gdyby prawo Polskie i zagraniczne było naprawde surowe to wielu księży trafiło by albo na krzesło elektryczne albo dorzywocie.Niestety nawet prawo zagraniczne szprzyja religiom.,A najbardziej niesamowite jest to, że każdą ujawnioną prawdę, o zboczeniach księży,hierarchia kościelna,twierdzi ,że to atak na kościół i na boga..To nie jest atak na kościół, tylko na zboczoną i zbrodniczą klikę kleszą,która jest obłudna ,pazerna i w 80 % zboczona.Ta klika klesza to nie jest cały kościół .Kościół, to są wszyscy wierni do niego należący,I to jest właśnie żałosne,że wierni nie widzą w swej niewiedzy, lub nie chcą wierzyć i widzieć jacy degeneraci rządzą ich kościołem.Ale to jest właśnie ta tysiącletnia indoktrynacja narodu polskiego przez tą czarną mafię..Większość katolików nie wierzy w boga i w to co jest napisane w biblii,ale wierzy w większości obłudnym i pazernym klechom. I w tradycję stworzoną przez tą klikę na swoje potrzeby i wygodę..Nie na darmo ta watykańska sitwa klesza zabraniała przez setki lat, pod karą śmierci i tortur czytania i drukowania tej biblii,żeby ludzie nie dowiedzieli się całej prawdy o ich przestępczej sekcie ,obłudzie i oszustwach ,którymi karmili prostych i uczciwych ludzi.I to jest żałosne w tej czarnej mafii a nie w kościele.I to jest cała prawda o tej rzymsko-watykańskiej mafii kleszej
  Głównym fundamentem sekty religijnej Rzymsko katolickiej, jest fałsz,obłuda, zboczenie,sadyzm i pazerność.. Co różni chrześcijaństwo od katolicyzmu ? KIEDYŚ ŁOTRY WISIAŁY NA KRZYŻACH TERAZ KRZYŻE WISZĄ NA ŁOTRACH .Motto KK .. 6 x "B": Kościół jest Bezkarny, Bezczelny, Bezideowy, Bezduszny, Bogaty, Bezwzględny. O tym mówi w zawoalowany sposób Franciszek o katolicyzmie ,który odszedł od pierwotnego chrześcijaństwa..
 • w temacie CZY OSOBNIKÓW W SUTANNACH GWAŁCĄCYCH NIELETNIE DZIECI POWINNO SIĘ TYTUŁOWAĆ per KSIĄDZ CZY...

  W: Religia
  Przemysław .Gdy by w Watykanie były zainstalowane kamery i podsłuchy dosłownie w karzdym pomieszczeniu oraz w kościołach dzwonnicach piwnicach i tak dalej to społeczeństwo po ujżenu i usłyszenu prawdziwej niepodwarzalnej działalności "czarnego"zakonu doznało by szoku religijnego.Gdyby prawo Polskie i zagraniczne było naprawde surowe to wielu księży trafiło by albo na krzesło elektryczne albo dorzywocie.Niestety nawet prawo zagraniczne szprzyja religiom.,A najbardziej niesamowite jest to, że każdą ujawnioną prawdę, o zboczeniach księży,hierarchia kościelna,twierdzi ,że to atak na kościół i na boga..To nie jest atak na kościół, tylko na zboczoną i zbrodniczą klikę kleszą,która jest obłudna ,pazerna i w 80 % zboczona.Ta klika klesza to nie jest cały kościół .Kościół, to są wszyscy wierni do niego należący,I to jest właśnie żałosne,że wierni nie widzą w swej niewiedzy, lub nie chcą wierzyć i widzieć jacy degeneraci rządzą ich kościołem.Ale to jest właśnie ta tysiącletnia indoktrynacja narodu polskiego przez tą czarną mafię..Większość katolików nie wierzy w boga i w to co jest napisane w biblii,ale wierzy w większości obłudnym i pazernym klechom. I w tradycję stworzoną przez tą klikę na swoje potrzeby i wygodę..Nie na darmo ta watykańska sitwa klesza zabraniała przez setki lat, pod karą śmierci i tortur czytania i drukowania tej biblii,żeby ludzie nie dowiedzieli się całej prawdy o ich przestępczej sekcie ,obłudzie i oszustwach ,którymi karmili prostych i uczciwych ludzi.I to jest żałosne w tej czarnej mafii a nie w kościele.I to jest cała prawda o tej rzymsko-watykańskiej mafii kleszej
 • w temacie DLACZEGO WIERZĄCY W BOGA SĄ TACY FAŁSZYWI I OBŁUDNI ??

  W: Religia
  stasiek ateiści -=-lewacy --jesteście tacy odważni poniżać katolików -=-=ciekaw jestem czy taką samą odwagą potrafilibyście wypisywać obraźliwe teksty o wyznawcach islamu =-=tchórze -=-nie spotkałem waszych wpisów na ich temat -=-umiecie tylko z katolików szydzić --bo ta wiara jest miłosierna -=-żaden z was nie miał by odwagi szydzić z islamisty ---oni wam by pokazali jak trzeba szanować -=-=-ważniacy =-=Wiara i religia islamska też jest miłosierna jak twierdzą wierzący w nią i jej kapłani.I jest o 500 lat młodsza od chrześcijaństwa. I też rozwija się i działa jak starsze chrześcijaństwo,W chrześcijaństwie jeszcze 100-200 lat temu za mówienie prawdy o religii rzymskokatolickiej i nie tylko ,mówienie o nie wierze w boga (ateizmie ) było karane torturami, szubienicą i spalenie żywcem na stosie..Islamiści jako bardziej zacofani w rozwoju ,też przez religię ,powtarzają błędy chrześcijaństwa.i wzorują się na chrześcijaństwie (krucjaty ) u nich to (dzihad ) Więc rewanżują się chrześcijanom tym samym..
  Najważniejsi potentaci tego religijnego zbrodniczego biznesu, podzielili świat na sfery komercjalnych wpływów. Ich główne “biura podroży” (w JEDNA STRONĘ) znajdują się w Teharanie, Mekce, Watykanie i Jerozolimie. Do dziś jesteśmy świadkami walki o zmonopolizowanie światowego rynku religijnego: W Irlandii Pln., na Bałkanach, na Bliskim Wschodzie, Afganistanie , Kaszmirze...gdzie zainteresowane strony w jednym reku, trzymają swoje jedynie słuszne i podyktowane przez (oczywiście) tego ich prawdziwego boga świętą księgę” a w drugiej kałasznikowa lub bombę atomową http://www.ei(...)nce.jpghttp://www.ei(...)nce.jpg