• w temacie Polacy Miłujący Polskę swoją Ojczyznę!!

W: Religia
    ~gosc
    pintapalec
    ~gosc Trudny wybór. Na żydów nie głosować, na katolików nie głosować, na ateistów nie głosować ... to na kogo?
    Spytaj się plebana
    Skoro nawet założyciel tematu nie wie to chyba trzeba będzie tak zrobić. Może poprosić go by na mszy powiedział wszystkim? :)
    To gdzie odprawiasz mszę ,w której parafii ??

prowincjusz2
    pintapalec
    prowincjusz2 pintapalec ~gosc prowincjusz2 ~gosc prowincjusz2
    W znanej mi i kronikom miejskim od XVII w (dalej się nie dogrzebałem) historii mojego rodu nie było żadnego Żyda. Jestem jednak przekonany że gdybym stał się postacią liczącą się w polityce zaraz znalazłby się mój żydowski rodowód i "prawi" katolicy gotowi byliby zaprzysiąc przed Matką Boska jego prawdziwość. Tutaj raczej ateiści próbują ze wszystkich zrobić żydów...Ateistom zwisa czy ktoś jest Żydem, Katolikiem czy Świadkiem Jehowy byle by ich nie atakowano. Na Żydów tylko katolicy najbardziej nalatują.Powiedz to pintapalcowi. On tutaj wszędzie widzi żydów. Nie widziałeś listy którą dał? On ma jakąś manię jeśli chodzi o religię. I to on nalatuje na wierzących a nie oni na jego. Zobacz tylko jakie tematy zakłada. "Pochwalony" oszołomie parafialny ,coś bardzo cię boli prawda o mafijnej klice kleszej.Ty chyba jesteś jednym z nich. Zgadłem??? A ja sądzę. Pintapalec, że podobnie jak Hitler masz sporą domieszkę żydowskiej krwi i stąd te Twoje dopatrywanie się wszędzie Żydów. Prawdziwemu aryjczykowi jest to obojętne.
    Ha Ha Ha -- HEIL PRAWDZIWEMU ARYJCZYKOWI !!
    Widzisz że trafiłem w 10-tkę. Nic dodać nic ująć.
    Też to wyczułem że z ciebie prawdziwy aryjczyk, tylko z jakiej strony jesteś aryjczykiem z germańskiej czy syjonistycznej.??

prowincjusz2 pintapalec ~gosc prowincjusz2 ~gosc prowincjusz2
    W znanej mi i kronikom miejskim od XVII w (dalej się nie dogrzebałem) historii mojego rodu nie było żadnego Żyda. Jestem jednak przekonany że gdybym stał się postacią liczącą się w polityce zaraz znalazłby się mój żydowski rodowód i "prawi" katolicy gotowi byliby zaprzysiąc przed Matką Boska jego prawdziwość. Tutaj raczej ateiści próbują ze wszystkich zrobić żydów...Ateistom zwisa czy ktoś jest Żydem, Katolikiem czy Świadkiem Jehowy byle by ich nie atakowano. Na Żydów tylko katolicy najbardziej nalatują.Powiedz to pintapalcowi. On tutaj wszędzie widzi żydów. Nie widziałeś listy którą dał? On ma jakąś manię jeśli chodzi o religię. I to on nalatuje na wierzących a nie oni na jego. Zobacz tylko jakie tematy zakłada. "Pochwalony" oszołomie parafialny ,coś bardzo cię boli prawda o mafijnej klice kleszej.Ty chyba jesteś jednym z nich. Zgadłem??? A ja sądzę. Pintapalec, że podobnie jak Hitler masz sporą domieszkę żydowskiej krwi i stąd te Twoje dopatrywanie się wszędzie Żydów. Prawdziwemu aryjczykowi jest to obojętne. Ha Ha Ha -- HEIL PRAWDZIWEMU ARYJCZYKOWI !!

~gosc prowincjusz2 ~gosc prowincjusz2
    W znanej mi i kronikom miejskim od XVII w (dalej się nie dogrzebałem) historii mojego rodu nie było żadnego Żyda. Jestem jednak przekonany że gdybym stał się postacią liczącą się w polityce zaraz znalazłby się mój żydowski rodowód i "prawi" katolicy gotowi byliby zaprzysiąc przed Matką Boska jego prawdziwość. Tutaj raczej ateiści próbują ze wszystkich zrobić żydów...Ateistom zwisa czy ktoś jest Żydem, Katolikiem czy Świadkiem Jehowy byle by ich nie atakowano. Na Żydów tylko katolicy najbardziej nalatują.Powiedz to pintapalcowi. On tutaj wszędzie widzi żydów. Nie widziałeś listy którą dał? On ma jakąś manię jeśli chodzi o religię. I to on nalatuje na wierzących a nie oni na jego. Zobacz tylko jakie tematy zakłada. "Pochwalony" oszołomie parafialny ,coś bardzo cię boli prawda o mafijnej klice kleszej.Ty chyba jesteś jednym z nich. Zgadłem???
  • w temacie Polacy Miłujący Swoją Ojczyznę POLSKĘ..

Już w XI w. Słowianie pomorscy (Szczecinianie) poznali się na tych czarnych bandytach od krzyża, oświadczają biskupowi Ottonowi Mistelbachowi: "U was, chrześcijan, pełno jest łotrów i złodziei; u was ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach; u nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii! U was księża dziesięciny biorą, nasi kapłani zaś utrzymują się, jak my wszyscy, pracą własnych rąk" (Żywot świętego Ottona) . Fragment poematu - „PRAWDA”
    “Czymże jest więc naprawdę ta zjawa potworna,
    Bóg – niedojda i dureń, istota upiorna,
    Której myśl nie pojmuje ni oko nie widzi.
    Której głupiec się boi, mędrzec zaś z niej szydzi,
    Której w zmysłach odbicia nikt nigdy nie miewał,
    Której kult tak okrutny od wieków rozlewał
    .... autor - markiz Donatien Alphonse Francois de Sade

Ogień i miecz już były

Kiedy cesarz Konstantyn “lulki paląc”
    Biskupowi Rzymu ziemię i tytuły nadał
    Jak przekazuje nam Piers Plowman
    Anioł gorzko zapłakał

Bo zrozumiał w swym sercu bez granic
    że następcy Apostołów połknęli truciznę
    W swej wizji ujrzał kamienie - niekoniecznie na szaniec
    Gdy ogień i miecz uderzył w Ojczyznę

Wówczas jeszcze ze strukturą plemienną
    Utrzymując pogańską tradycję
    Nikomu nie przszkadzała
    Lecz ogień i miecz miał inne ambicje

I nastąpił pamiętny dzień chrztu
    Gdy ze strachu przed Germanami
    Ogień i miecz przyjęto od Czechów
    Wraz z ułożonymi małżeństwami

Potem była już tylko sukcesja
    Wypraw ognia i miecza
    Gdy w sąsiednie strzechy uderzał
    By postrach tam rozniecać

Bóg był dobry gdy łupy zapewniał
    Z ognia i miecza wypraw
    Kler się robił coraz bardziej pazerny
    O zbawieniu Duszy nie myślał

Palił księgi i ludzi na stosie
    Przedtem ich torturował
    Bo nie podzielali wizji
    Którą ogień i miecz im zgotował

Ach diabelska to była potrawa
    Oparta na strachu i winie
    Nazwano ją naszą katolicką tradycją
    Do dziś z niej Polska słynie ...
  • w temacie Polacy Miłujący Swoją Ojczyznę POLSKĘ..

Blandare51 Nie jestem wierzący, ale nie rozumiem jaki jest związek tematu: "Polacy Miłujący Swoją Ojczyznę Polskę.." z kościołem, konkordatem? Być nie wierzącym, nie oznacza być wrogiem kościoła. Jeżeli jesteśmy zgodni, że ustrojem Polski jest demokracja to oznacza, że każdy ma prawa identyczne, czyli wolność. I obowiązek - przestrzegać prawo! Możemy dyskutować o prawach by je tak poprawić, by wymogom ustrojowym sprzyjało i jak najmniej tej wolności ograniczało. Zarówno mnie i wierzącemu najmniej utrudniało życie - bo każde utrudnienie to gwóźdź do trumny..... To co wytłumaczycie mi jak to jest z tym kościołem i tytułem? Tylko oszołom parafialny może nie rozumieć, że za pomoca konkordatu i politycznej katoprawicy Polska jest okradana przez mafię kleszą.Podaj mi przykłady że kler ma identyczne w polskiej tzw. demokracji obowiązki jak każdy obywatel i spełnia je..Jak ty jesteś niewierzący io ja jestem zapasowy Jezus..
  • w temacie Czy Kościół Katolicki jest początkiem Królestwa Bożego. Ankieta.

Czy KRK jest początkiem królestwa bożego?? Czy tak ma wyglądać królewstwo boże w wykonaniu tej zbrodniczej sekty klesej?? Jasenovac – bałkański Auschwitz
    W Katolandzie, stało się modne roztrząsanie historii... Z naciskiem na zbrodnie II wojny światowej.
    No to przypomnijmy jedną z nich:
    Jasenovac – bałkański Oświęcim.
    Jasenovac – bałkański Oświęcim.www.jasenovac-info.com/biblioteka/LuxVeritatisJasenovac.pdf