• KLERYKALIZACJI CIĄG DALSZY.

  W: Polityka
  Sejm Polski zafundował Polakom nowe narodowe święto ""kapłanów wyklętych w dniu. 19 Pażdziernika .Poparło go 356 posłów 3/4 sejmu.
  ""Narodowy Dzień Pamięci Kapłanów Wyklętych "".,Czy chodzi o tych wyklętych kapłanów walczących z nieletnimi i niepełnosprawnymi dziećmi ,czy też i z tymi z Targowicy..
  Tu jest wstępna lista tych najnowszych "" Wyklętych Kapłonów ""https://pikio(...)ckiego/
 • CO TEN RASIZM RELIGIJNY ROBI Z LUDZI ?

  W: Religia
  http://www.lu(...)djecia/

  ""Z religią czy bez religii są i zawsze będą dobrzy ludzie, którzy spełniają dobre uczynki i ludzie źli, którzy popełniają złe uczynki. Do tego jednak, żeby dobrzy ludzie zaczęli popełniać złe uczynki, niezbędna jest religia.""
  Steven Weinberg, amerykański fizyk teoretyczny, noblista

  „ "" Człowiek nigdy nie czyni zła tak starannie i tak chętnie, jak wtedy, gdy działa z pobudek religijnych
  """ -
  stwierdził niegdyś Blaise Pascal.https://oko.p(...)-press/
 • TERAZ JUŻ WIADOMO KTO JEST ZA OBRONĄ DZIECI PRZED PEDOFILAMI...

  W: Polityka
  Joanna Scheuring-Wielgus, posłanka Liberalno-Społecznych, zorganizowała w Sejmie spotkanie pod hasłem „Stańmy po stronie dzieci. Kościół, państwo a ofiary pedofilii”. Odbyło się na posiedzeniu założonego przez nią zespołu ds. przeciwdziałania mowie nienawiści i ochrony praw człowieka. Zaprosiła na nie przedstawicieli Episkopatu, partii parlamentarnych i pozaparlamentarnych, przedstawicieli resortów sprawiedliwości oraz rodziny i polityki społecznej, Rzecznika Praw Obywatelskich i Rzecznika Praw Dziecka, adwokatów, psychologów i aktywistów działających na rzecz ochrony ofiar pedofilii w Kościele.
  Miało być też o pedofilii w kościele wśród księży... Nieobecni: ci najbardziej kochający dzieci ---- PO, PiS, Kukiz’15, PSL oraz – solidarnie – Kościół i rząd. Teraz widać jak ci obłudnicy i kłamcy robią w portki przed klerem ,tuż przed wyborami..
 • NIEBYWAŁE POLSCY KATOLICY SPRAGNIENI SĄ PRAWDY O POLSKIM KLERZE KATOLICKIM..

  W: Hydepark
  Już prawie 2 miliony widzów widziało w polskich kinach "Kler". Z pewnością taki wynik zostanie przekroczony po tym weekendzie. Od ubiegłego tygodnia, gdy produkcja zaczęła być wyświetlana na wielkim ekranie, z kinowych foteli widziało ją już bowiem 1, 72 miliona Polaków. Najbliższe seanse w całym kraju są na bieżąco rezerwowane, co oznacza sukces, jakiego jeszcze nie odnotowano.
  Film bije rekordy popularności . Od dawna żaden film nie cieszył się aż taką popularnością ..
 • I WŁAŚNIE DLATEGO KLER NIE CHCE ,,

  W: Polityka
  Wprowadzenia w szkołach lekcji o wychowaniu seksualnym i o sposobach nielegalnego dotyku i molestowania..
  Sprawa księdza Mariusza W. wyszła na jaw przypadkiem. W szkole podczas lekcji wychowawczej była rozmowa o pedofilii. Pod koniec 2016 roku jedna z nauczycielek zorganizowała rozmowę z dziećmi z V klasy o nieodpowiednich zachowaniach ze strony dorosłych. Mówiła o dotykaniu w intymne miejsca, czy pocałunkach. Wtedy kilka dziewczynek opowiedziały o księdzu Marku. Uczennice przyznały, że duchowny molestował je na wycieczkach na basen i w góry. Nagle zgłosiło się kilka dziewczynek. Nauczyciele powiadomili prokuraturę, która właśnie wysłała do sądu w Nowym Targu akt oskarżenia.https://wiado(...)404225ahttps://wiado(...)404225a
  Najpewniej czarne zboki chcieli by osobiście prowadzić lekcje o seksie,,z młodymi chłopcami i dziewczymkami..
 • KLER ROZBIŁ BANK HIT PIERWSZEGO SEZONU WEEKENDOWEGO..

  W: Religia
  idzowie tłumnie ruszyli na „Kler” Wojciecha Smarzowskiego. Ostateczne wyniki z weekendu otwarcia (27-29 września 2018) to 935 tysięcy 367 widzów. „Klerowi” udało się zbliżyć do magicznej, nieosiągalnej jak dotąd dla żadnego filmu w Polsce, bariery miliona widzów w premierowy weekend..Widać że obywatele Polski chcą wreszcie poznać trochę prawdy o księżach w polskim kościele..Katolicy tłumnie ruszyli do kin..https://kultu(...)utm_v=2https://kultu(...)utm_v=2
 • CIEKAWE CZY POLACY ZACZNĄ WRACAĆ Z SAKS ZAROBKOWYCH Z EU DO KRAJU ??

  W: Polityka
  Nie tylko Holandia. Polacy są wypychani na bezrobocie w europejskich "państwach dobrobytu""
  "Mechanizm jest dokładnie taki sam, Pracujesz u nich przez 9 miesięcy, po czym cię zwalniają na ok. 4 tygodnie. Po tym czasie, o ile się chce, można wrócić" – napisał pan Robert. Jeśli pracownik przed przyjazdem do Niemiec był zatrudniony w Polsce przynajmniej przez 3 miesiące... może otrzymać niemiecki zasiłek dla bezrobotnych. W przypadku jednej osoby to nawet 416 euro.
  Będą woleli być na bezrobociu przez kilka tygodni ,czy wrócić do dobrobytu w Polsce ??
  https://www.m(...)54.htmlhttps://www.m(...)54.html
 • NASTĘPNA NIEPRAWDA MATEUSZKA -KŁAMCZUSZKA..

  W: Polityka
  Przemawiając w centrum Świnoujścia na uroczystości z okazji podpisania umów na budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin 16 września premier powiedział („jako ciekawostkę”):
  cytat] """ Byliśmy gotowi rok temu, w przypadku, gdyby okazało się, że z jakichś względów przekonanie Unii Europejskiej co do włączenia części środków do budowy tego tunelu jest niemożliwe, mieliśmy również i mamy cały czas zabezpieczone środki z budżetu centralnego. Bo państwo polskie wierzy w konieczność integralności całego państwa”""

  Tymczasem w kosztach budowy tunelu środki unijne stanowią aż 85 % .Wartość inwestycji to 913 mln zł, a dofinansowanie unijne z Programu Infrastruktury i Środowiska na lata 2014-2020 wynosi 776 mln zł. A pozostałe 15 proc. inwestycji pokryło miasto Świnoujście.,ze swojego budżetu..
  I znów łże -Kłamczuszek mówi nieprawdę !! I to jest premier Polski ?? Czy Wolski ??https://www.m(...)06.htmlhttps://www.m(...)06.html
 • A CO TO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, JAK PiS PRZEJMIE SĄDY

  W: Polityka
  "Superwizjer" TVN 24: "Układ radomski". Politycy PiS i nieruchomości.
  Droga S12 jest planowana od lat. Chodzi o to, by połączyć centrum kraju z Lublinem oraz dalej na wschód z Ukrainą. Pierwotnie inwestycja miała przebiegać przez nieużytki, ale kilka miesięcy temu mieszkańcy gminy Kowala dowiedzieli się, że urzędnicy mają inne plany. Ludzie protestują i mówią o powiązaniach świata biznesu i polityki.https://natemat.pl/250477,superwizjer-tvn-zmiany-w-przebiegu-s12-zyskali-ludzie-pishttps://natem(...)zie-pis
  Tak zaczyna działać ""dobra zmiana "" PiS-u