• w temacie Kosciół Rydzyka przekreśla wolę Bożą...

  W: Religia
  ~gos
  polanka3 Chrzest można przyjąć wtedy, gdy się zro9zumie wiarę, gdy człowiek uwierz. Przecież Jezus wyraźnie powiedział - idźcie i nauczajcie, a kto uwierzy, niech się ochrzci.
  A niemowlę nie jest w stanie zrozumieć i wyrazić zgodę na chrzest.
  "Z ust niemowląt i ssących zgotowałeś sobie chwałę"
  A czy ty przyjmujesz chrzest tak jak to zrobił Jezus? Trzeba mieć 30 lat, nie znać Ewangelii i wejść do Jordanu. Tak wyglądał chrzest Jezusa. Czy ty tak zrobiłaś?
  Nie interesuje cię chrzest Jezusa...natomiast ciekawość cię zżera, jak ochrzczona została moja osoba. Wbij to sobie , że to nie ty będziesz mnie sądził...to Jezus przyjdzie ponownie w chwale Bożej i wyda wyrok na mnie i na ciebie też.
  "A kto uwierzy, niech się ochrzci"...niech te słowa Jezusa zagoszczą w twoich mądrościach.
 • w temacie Co to jest grzech?

  W: Religia
  Biskupi mówią, że nie można unieważnić małżeństwa skonsumowanego. Mówią, a robią co innego. Kościelny rozwód Kurskiego jest tego najbardziej dowodem.
  Kurski przeżył ze swoją żoną 24 lata i ma z nią troje dzieci.
  Czyżby do świadomości biskupa, który dał rozwód Kurskiemu, to nie docierało? To nie jest grzech zwykłego człowieka...to jest grzech tego biskupa.
 • w temacie Kosciół Rydzyka przekreśla wolę Bożą...

  W: Religia
  Chrzest można przyjąć wtedy, gdy się zro9zumie wiarę, gdy człowiek uwierz. Przecież Jezus wyraźnie powiedział - idźcie i nauczajcie, a kto uwierzy, niech się ochrzci.
  A niemowlę nie jest w stanie zrozumieć i wyrazić zgodę na chrzest.
 • w temacie Czy to prawda, že PiS to wczesne średniowiecze?

  W: Polityka
  olacda "Czy to prawda, že PiS to wczesne średniowiecze"- co za głupoty. Jak można pisać taką ciemnotę. 51% społeczeństwa chce, żeby dalej ta polityka była kontynuowana.
  To polityka Kaczyńskiego i PIS doprowadziła do wzrostu gospodarczego, niskiego bezrobocia, uniezależnienia od rosyjskiego gazu (Tusk i Pawlak podpisali umowę na najdroższy gaz w Europie), obniżył wiek emerytalny, 500+, 300+, 13 emerytura, utworzył wojska terytorialne, zbudował bazy amerykańskie w Polsce, projekt Vijabaltika, brak dziury budżetowej, buduje super lotnisko, przekop Mierzei Wiślanej, oddaje hołd polskim bohaterom i żołnierzom wyklętym ...
  PIS zniewala Polaków, niszczy prawo...a w tym bardzo jest pomocny KK, który to sam dopuszcza się korupcji - korupcja z J. Kurskim jest tego przykładem.
  A bezrobocie rośnie, bieda jeszcze w większym tempie. Po 13 emeryturze, 500+ nie zostanie śladu - ceny rosną w górę, a wiec wszystko zostanie zjedzone.
  To PIS wprowadza nam niewolę, chcą wypowiedzieć konwencje stambulską, chcą odrzucić wszystko, co dobre...tylko młodzież potrafi to jeszcze ocenić, ponad 80% nie zgadza się na zapędy zniszczenia wolności przez PIS.
  Odrzuca się zaufanie do człowieka, w każdym człowieku widzą wroga, a jeśli nie widzą, to wciąż szukają wrogów. I żyją tylko propagandą, na którą przyznali m.in. 2 miliardy zł.
 • w temacie Kosciół Rydzyka przekreśla wolę Bożą...

  W: Religia
  Jezus dał wzór jak należy przyjmować chrzest. KK ten wzór Jezusa odrzucił.
  Chrzest niemowląt w KK nie jest chrztem wziętym z nauk Jezusa. Chrzest w KK to jest po prostu obyczaj.
  A zapisywanie przy chrzcie do instytucji KK jest zniewoleniem. I to właśnie rodzice katoliccy godzą się na niewolę własnego dziecka. To chrzest katolicki jest zmuszaniem przystąpienia do KK.
 • w temacie Tradycyjne wartości: tak, ale...

  W: Religia
  Wiara powinna być oparta na nauce Jezusa.
  Jezus prze swój chrzest pokazał jak należy przystępować do chrześcijaństwa. Natomiast w KK wartości chrześcijańskie są zsuwane na margines, a promowane są obyczaje i tradycje pogańskie.
  Obecna korupcja w KK a Kurskim pokazała, że w KK nie ma Boga. Bogami są kapłani, którzy do tej korupcji dopuścili.
 • w temacie Kosciół Rydzyka przekreśla wolę Bożą...

  W: Religia
  Jezus przyjął chrzest jako dorosły człowiek. Kazał głosić Ewangelię - a kto uwierzy, niech się ochrzci.
  I nie ma nad tymi słowami dyskusji...no chyba, że ktoś odrzuca nauki Jezusa i nie wierzy w prawdziwy chrzest, który to przyjął sam Jezus.
 • w temacie Kosciół Rydzyka przekreśla wolę Bożą...

  W: Religia
  ~gos polanka3 Chrzest Jezusa został tu opisany...a jaki chrzest jest w KK?
  Ksiądz skąpo pokropi, słono to kosztuje i do instytucji kościelnej niemowlę zapisuje. Niemowlęciu nie jest głoszona Ewangelia, tak jak wskazuje Jezus...a więc KK to nie jest kościół Jezusa.A Jezusowi była głoszona Ewangelia przed chrztem? Niby jak skoro została napisana później? A W KK nie kropi się głowy wbrew propagandzie antychrześcijańskiej tylko polewa.Polewa kroplami, nie polewa strumieniami.
  Przede wszystkim Jezus w momencie chrztu nie był niemowlęciem i sam nauczał wiary.
 • w temacie Kosciół Rydzyka przekreśla wolę Bożą...

  W: Religia
  Chrzest Jezusa został tu opisany...a jaki chrzest jest w KK?
  Ksiądz skąpo pokropi, słono to kosztuje i do instytucji kościelnej niemowlę zapisuje. Niemowlęciu nie jest głoszona Ewangelia, tak jak wskazuje Jezus...a więc KK to nie jest kościół Jezusa.
 • w temacie Kosciół Rydzyka przekreśla wolę Bożą...

  W: Religia
  Jezus przyjął chrzest i pokazał, jak należy przyjmować chrzest.
  To jest prawda, prawda opisana w PŚ. Również Jezus powiedział - idźcie w świat, głoście ewangelię, a kto uwierzy, niech się ochrzci.
  I taka jest prawda.