• w temacie A gdzie cherubinek Grzeszko?

  W: Polityka
  ~Chałka Zgadzam się w 100 %.
  Przegrała Polska.
  Znów będziemy stać w kącie, na zapleczu Europy.
  Nikt z nami nie będzie się liczył.
  Po drugie, jeżeli starzy ludzie melduję młodym mieszkanie, to ich problem.
  Nie płakać potem, gdy będziecie mieli zderzenie z państwem pis.
  Wiesz co? Może zmień sobie nicka na Angela. Każdy wtedy będzie z góry wiedział - jakie masz poglądy na Polskę.
 • w temacie A gdzie cherubinek Grzeszko?

  W: Polityka
  Wygrała demokracja, ale takie WYNIOSŁE ameby, jak Grzeszko nie przyjmują przegranej do wiadomości i nie potrafią uznać wygranej rywala, składając gratulacje zwycięzcy.
 • w temacie A gdzie cherubinek Grzeszko?

  W: Polityka
  Ananke Na razie smakuje gorzką porażkę, minimalną.
  Pojawi się pewnie późnym popołudniem i ogłosi światu sukces... Trzaskowskiego.
  A to na pewno, oni żyją w innej rzeczywistości.
  Biedny, przez kolejne 3 lata musi hejtowac PIS:))
 • w temacie Wygląda na to że Duda wygrał kurduplowato

  W: Polityka
  Po prostu macie cholernego pecha, znowu od lat:)

  już tak blisko, już, już, a tu bęc i rozczarowanie bardziej bolesne, rozbudzone nadzieje:)
  ale bysscie hejtowali, a tu nic
 • w temacie TRZASKOWSKI RZUCA JOKERA NA STÓŁ!

  W: Polityka
  Grzeszko
  Logos Grzeszko ~Gość Kompromitacja ws. WOT

  W programie wyborczym Trzaskowskiego znalazł się także zapis mówiący o utrzymaniu Wojsk Obrony Terytorialnej. Służby miałyby jednak – zgodnie z propozycją kandydata KO – podporządkowane Dowódcy Wojsk Lądowych.

  Problem w tym, że wspomniane stanowisko zostało zlikwidowane za czasów rządów PO-PSL, ustawą z czerwca 2013 r. Sprawę skomentował minister obrony Mariusz Błaszczak.https://www.t(...)wskiego

  Tym jokerem jak walnoł to peowski stół manipulacj rozsypał się w drobny pył.Ależ ja się cieszę, ze tak się boicie, wy pisowskie przygłupy! :-) :-D
  Dobrze - bójcie się, bójcie!
  Trzaskowski, będąc Prezydentem RP nie pozwoli na to, aby wasz kurdupel podskakiwał bezkarnie jak do tej pory. Te krótkie łapki jeszcze bardziej mu przytnie i kurdupel wreszcie zamknie sie w czterech scianach z kotami, gdzie zajmie się juz tylko ich chędożeniem.
  A Polska wreszcie zacznie stawać na nogi! :-)
  Czuć w całej POlsce że pisiory mają nerwową sraczkę od dłuższego czasu, koryto pomału wymyka się z lepkich pisowskich łap a i miecz Demoklesa wisi nad pisowskimi łbami, mam nadzieję że nowy rząd sumiennie rozliczy szubrawców.

  Obecna sytuacja to być albo nie być dla PiSu, miotają się bezładnie, stare wypróbowane numery z kaczymi hakami na dowolnie wybraną osobę już tak nie działają.

  I jeszcze jedno - zauważ jak straszliwie ujadają w tym temacie!
  To juz zakrawa na ryk rannego niedźwiedzia w leśnej głuszy

  Nie są w stanie poradzić sobie wz tym bólem pod czaszkami, ze oto imperium kaczystowskie sypie sie nieodwracalnie! Że cały ten gang przestanie istnieć przede wszystkim dlatego, zę główni figuranci tego gangu pójdą, po prostu, do więzienia!
  I kurdupel juz nie przebuduje historii Polski na swoją modlę!

  TO JEST KONIEC DUDY
  TO JEST KONIEC PIS-U!
  TO JEST KONIEC KACZYŃSKIEGO!

  A co najważniejsze:
  TO JEST KONIEC IDIOTÓW W POLSCE!

  No i jaki koniec ha ha
 • w temacie I co i co?:))))))))

  W: Polityka
  Balfe Typowo posko-prostacka radość z czyjegoś niepowodzenia. Wystarczy popatrzeć na wasze nienawistne wpisy ... nie jestescie Polakami.
 • w temacie TRZASKOWSKI RZUCA JOKERA NA STÓŁ!

  W: Polityka
  ~Gość A tego jokera pamiętacie?

  Co z małżeństwami homoseksualnymi?

  Sprawy ideologiczne - szczególnie w przypadku wyboru prezydenta - mają dla wyborców duże znaczenie. Tych jednak Rafał Trzaskowski unika jak ognia, bo wie, że mogłyby bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Sprawa ta ma znaczenie tym większe, że jedną z pierwszych inicjatyw Rafała Trzaskowskiego po objęciu urzędu prezydenta Warszawy, było podpisanie Karty LGBT+.

  On sam deklarował także, że jest zwolennikiem małżeństw homoseksualnych. - Bardzo bym chciał być pierwszym prezydentem Warszawy, który mógłby takiego ślubu udzielić. Takie są moje osobiste przekonania - mówił w 2018 roku.

  Teraz jednak, kiedy padają pytania dziennikarskie w tej sprawie, Rafał Trzaskowski bawi się "w kotka i myszkę", używając okrągłych zdań i nie podając żadnych konkretów, zbywając pytających stwierdzeniami, że "wielokrotnie wypowiadał się już w tej sprawie".https://polsk(...)pulacjeCześć Joker:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • w temacie TRZASKOWSKI RZUCA JOKERA NA STÓŁ!

  W: Polityka
  Grzeszko promyczeksliczny Grzeszko ~Gość


  Czy ktoś jeszcze temu oszustowi wierzyZ ostatnich czterech sondaży wynika, żeA Kosiniak miał być w drugiej turze:))))))))))))Miał być...
  Miał byc także Holownia, Bosak i jeszcze paru innych.
  A najbardziej, to pis-dzielce żałują, że ta kukła Jakubiak nie wszedł do drugiej tury, albo ten rydzykowy pomazaniec Piotrowski, bo wtedy to juz na pewno podnóżek Kaczyńskiego - Duda - wygrałby reelekcję.
  Ale tak się złożyło, ze Gowin pokrzyżował szyki kurduplowi, wybory 10 maja się nie odbyły i do gry wszedł Trzaskowski, który złamał długopisa niczym zapałkę!Zobaczymy w niedziele, wrócę do tego wpisu:_)))