• w temacie O ostatnim orgazmie Bosaka 😂😋😁

  W: Polityka
  Przeciez wiadomo, ze glosował na Trzaskoskiego, dlatego Logosik zrobił mu sie tutaj taki przychylny. Chłopaczek, jest pyszny, cwany, przebiegły i ma ochotę na władze, a PIS będzie Konfederacje w koalicji traktował, jak sieroty, w opozycji moze więcej ugrać.

  Jacy patrioci, nie rozmieszaj mnie:(((
  Wola Ukrów od Polkaków.
 • w temacie Gdy skończył ją katować, zrobił zdjęcia i film które rozesłał swoim kolegom, by pochwalić się tym...

  W: Hydepark
  Islamscy „uchodźcy” zaatakowali w Niemczech chrześcijan. Pobili kobietę w ciąży
  25-letni azylant z Erytrei został zaatakowany przez islamskich „uchodźców” z Algierii. W starciu ucierpiała także jego żona w zaawansowanej ciąży. Poszkodowani trafili do szpitala. Niemiecka policja wszczęła śledztwo.  Chrześcijańskie małżeństwo zostało zaatakowane przez grupę około dziesięciu muzułmanów w miejscowości Hemer w Nadrenii Północnej-Westfalii. Przyczyną sporu stał się najprawdopodobniej drewniany krzyż, który chrześcijanin nosił na szyi.  Gdy muzułmanie dostrzegli u Erytrejczyka symbol męki Chrystusowej, najpierw zaczepili go słownie. Wkrótce doszło do bójki, w której ciężko raniono nie tylko zaatakowanego mężczyznę, ale także jego żonę w zaawansowanej ciąży. Napastnicy użyli między innymi szklanych butelek. Dodatkowo zerwali Erytrejczykowi z szyi krzyż oraz ukradli mu telefon komórkowy i gotówkę.

  Źródła: kath.net, idea.net

 • w temacie A gdzie cherubinek Grzeszko?

  W: Polityka
  ~Chałka Zgadzam się w 100 %.
  Przegrała Polska.
  Znów będziemy stać w kącie, na zapleczu Europy.
  Nikt z nami nie będzie się liczył.
  Po drugie, jeżeli starzy ludzie melduję młodym mieszkanie, to ich problem.
  Nie płakać potem, gdy będziecie mieli zderzenie z państwem pis.Wiesz co? Może zmień sobie nicka na Angela. Każdy wtedy będzie z góry wiedział - jakie masz poglądy na Polskę.
 • w temacie A gdzie cherubinek Grzeszko?

  W: Polityka
  Wygrała demokracja, ale takie WYNIOSŁE ameby, jak Grzeszko nie przyjmują przegranej do wiadomości i nie potrafią uznać wygranej rywala, składając gratulacje zwycięzcy.