• w temacie WŁADYSŁAW FRASYNIUK - ZNOWU STAŁ SIĘ SYMBOLEM WALKI O DEMORACJĘ

  W: Polityka
  inka111 Kaczorowi nic nie kręcili, bo nie ma tego co tamci kręcili.Gdy innych wsadzali kaczor siedział pod stołem u matki.
  Podobnie z innymi niby- bojownikami walki o wolność skupionymi wokół Kaczyńskiego. Wcześniej, przed stanem wojennym ani w czasie stanu nikt o nich nie słyszał. Stali się weteranami walki dopiero u boku Kaczyńskiego.
  A może Prezes miał własną Solidarność o której nawet bezpieka nic nie wiedziała? Oni działali w Wolsce?
 • w temacie WŁADYSŁAW FRASYNIUK - ZNOWU STAŁ SIĘ SYMBOLEM WALKI O DEMORACJĘ

  W: Polityka
  A swoją drogą, dlaczego obok Kaczyńskiego nie ma żadnego z głównych bohaterów walki Solidarności o wolność? Są tylko postaci trzeciorzędne , tacy co o swojej działalności w opozycji dowiedzieli się po wstąpieniu do PiS oraz działacze ze strony wroga, peerelowskiej władzy.
  Czy to nie zastanawiające?
 • w temacie W Polsce zagrożone zostały wpływy ludzi, którzy do tej pory żyli kosztem naszego państwa

  W: Polityka
  ~Polska Patrząc na to co robi i próbuje robić PiS , ma człowiek nadzieję że wraca praworządność.
  Że przestaną być marnowane nasze pieniądze.
  Jest jeszcze wiele do zrobienia , co nie jest dziwne po 8 latach totalnego upadku i rozkradania państwa przez PO i PSL.
  Jest nadzieja...ale czy zostanie do końca zrealizowana ? Czas pokaże.
  Który polityk z PiS lub członek Rady Nadzorczej, Zarządu czy prezes SSP bierze niższe wynagrodzenie od poprzednika z PO? Znajdź takiego.
 • w temacie Jednak agent! W Berlinie odkryto dokumenty o kulisach stanu wojennego i TW Bolku

  W: Polityka
  Nie ma nawet cienia dowodu na to, że Wałęsa uległ tym naciskom i podjął współpracę z SB po 1976-tym roku. Można wybaczyć peerelowskim sędziom i prokuratorom, którzy teraz w PiS-ie odkupują grzechy swojej działalności dla PRL-u, ale odpuścić młodzieńczej słabości człowiekowi, który w latach późniejszych w pełni się zrehabilitował swoją działalnością na rzecz wolnej Polski nie można nigdy. Nie jest przecież przyjacielem Prezesa, nie wstąpił do PiS-u, więc na zawsze pozostanie kapusiem.
 • w temacie No to Armagedon

  W: Polityka
  Lilith1 stevn W islamie miłosierdzie jest powszechnie uważane za słabość ludzką, więc ci rzekomo najszczęśliwsi wyznawcy spośród innych religii świata żyją z tego powodu w ciągłym strachu i dlatego łatwo jest im okazywać wrogość do obcych, bo tak robią u nich wszyscy zawłaszczeni, bez prawa głosu i zastraszeni od dziecka i nie mają te kozaki za chrzty odwagi aby się takiemu prawu koranicznemu przeciwstawić, bo wiedzą doskonale z czym to się wiąże i co im grozi!

  Z obawy o swoje życie muszą do końća życia wdrażać niechciane zachowania, które degradują ich psychikę i poczucie własnej wartości.
  Stevnie, w islamie szczytem szczytowania jest zabicie niewiernych w maksymalnej ilości i śmierć z okrzykiem Allahu Akbar na ustach. Europejczycy nie potrafią zrozumieć tej swoistej filozofii islamu i dopóki jej nie zrozumieją, są na przegranej pozycji.
  Islam wielokrotnie czynił zakusy na Europę z lepszym i gorszym skutkiem. Polacy raz i bardzo skutecznie zatrzymali muzułmańską nawałę, ale powtórki nie będzie... nikt chyba nie odsunie od władzy zidiociałych polityków, którzy całemu światu zachodniej cywilizacji stawiają szafot.
  Jeżeli sami, w sposób radykalny nie weźmiemy losu we własne ręce, będzie koniec epoki. Życie w czasach schyłkowych w oczekiwaniu na unicestwienie.
  Ten przekaz jest jasny...Co Wy wiecie o Islamie. Na podstawie ekstremalnych odłamów i ugrupowań, które nie stanowią nawet 5% muzułmanów oceniacie całość. Inną rzeczą jest, że ta umiarkowana większość jak dotąd nie potrafi się przeciwstawić i wyeliminować jednostek o terrorystycznych zapędach ale jest to tylko kwestia czasu. Przypomnijmy sobie historię chrześcijaństwa, jaką ewolucję przeszło na przestrzeni wieków. Chrześcijanie też organizowali krucjaty, zbrojne wyprawy w celu nawracania niewiernych, ginęły całe cywilizacje i narody. Czy świat się skończył? Czy chrześcijaństwo zawładnęło światem? Nie. Taka jest kolej rzeczy w dziejach ludzkości.
 • w temacie Poseł Kaczyński planuje wyprowadzić Polskę z UE kuchennymi drzwiami

  W: Polityka
  madox66 ~gość prowincjusz2 ~gość prowincjusz2 Posłowi Kaczyńskiemu chodzi tylko o pozbycie się kontroli UE. Chce całkowicie zapanować nad Polską i nie istotne jest jaka ta Polska będzie, byle jego i katolicka, zaś po całkowitym wyzwoleniu się od obcych opinii on rozprawi się z opozycją i będziemy żyć zgodnie i szczęśliwie jak w Korei Płn u najjaśniejszego Kim Dzunga. o witam głównego UBeka forum widzę że nadal nie możesz pozbyć się starych nawyków i nieswojo się czujesz bez kontroli i nadzoru starszego brata kimkolwiek by on nie był niestety dla ciebie i innych tobie podobnych czasy kontroli powoli mijają co do opozycji to nie musisz się o nich kłopotać sami się likwidują wystarczy dać niemotom mikrofon i pozwolić mówić
  Biedaku, musiałeś się wylogować aby znowu rzygnąć pomyjami. Pod własnym nickiem, jak przystało na honorowego pisowca napisać nie mogłeś.

  perwersjuszu od lat cię okładam nigdy z nicka a dlatego że się byle gdzie nie loguje ale uczciwie z gościa i nie jestem pisowcem choć na nich głosowałem i teraz dla pokrzepienia serc rząd PISu ma już 42% POPARCIA do wyborów będzie miał 60% i co ty na to nieudaczniku komuszy W TVKura gadali że już jest 60% a do wyborów planują 80% tak więc na przyszłość bierz z Nowogrodzkiej najnowsze prognozy.Jeżeli dodać do tego 40% tzw. cichych zwolenników to mamy już 120% poparcia PiS.

 • w temacie Poseł Kaczyński planuje wyprowadzić Polskę z UE kuchennymi drzwiami

  W: Polityka
  ~gość prowincjusz2 ~gość prowincjusz2 Posłowi Kaczyńskiemu chodzi tylko o pozbycie się kontroli UE. Chce całkowicie zapanować nad Polską i nie istotne jest jaka ta Polska będzie, byle jego i katolicka, zaś po całkowitym wyzwoleniu się od obcych opinii on rozprawi się z opozycją i będziemy żyć zgodnie i szczęśliwie jak w Korei Płn u najjaśniejszego Kim Dzunga. o witam głównego UBeka forum widzę że nadal nie możesz pozbyć się starych nawyków i nieswojo się czujesz bez kontroli i nadzoru starszego brata kimkolwiek by on nie był niestety dla ciebie i innych tobie podobnych czasy kontroli powoli mijają co do opozycji to nie musisz się o nich kłopotać sami się likwidują wystarczy dać niemotom mikrofon i pozwolić mówić
  Biedaku, musiałeś się wylogować aby znowu rzygnąć pomyjami. Pod własnym nickiem, jak przystało na honorowego pisowca napisać nie mogłeś.

  perwersjuszu od lat cię okładam nigdy z nicka a dlatego że się byle gdzie nie loguje ale uczciwie z gościa i nie jestem pisowcem choć na nich głosowałem i teraz dla pokrzepienia serc rząd PISu ma już 42% POPARCIA do wyborów będzie miał 60% i co ty na to nieudaczniku komuszy A ja mam w d...e cały ten burdel pisowsko - peowski łącznie z pozostałymi pretendentami do koryta. Niczego mi nigdy nie dali a przed ograbieniem potrafiłem się uchronić. Z komuną miałem tyle samo wspólnego co teraz z PiS-em czy Ci się to podoba czy nie, a lewicowcem jestem dlatego, że urodziłem się w biednej rodzinie i do wszystkiego dochodziłem ciężką pracą za którą teraz płacę utratą zdrowia. Nigdy nie będę popierał cwaniaków, wyzyskiwaczy i pasożytów z jakiejkolwiek partii. To pozostawiam głupcom.