• w temacie KAWA czy HERBATA...?

W: Hydepark
    AnnuitCoeptis Dzień dobry Wszystkim. Zaglądam po chwilowej nieobecności, ale ostatnimi czasy pogoda sprzyja i lata się motorem po naszym pięknym ZDolnym Śląsku. Miłego weekendu Wszystkim. Rudzielcom też :P
    Hihi ,"złoslwiec"jak zawsze Ty nIe śmigaj po Zdolnym Ślasku ale zapraszam do siebie ;pPozdrawiam cieplutko Piotr :) Rudzielec ;P

AnnuitCoeptis Dzień dobry Wszystkim 😃. Coraz piękniej na dworze, to coraz mniej komputera, a więcej motoru 😉. Miłego dnia życzę Wszystkim, Izunia 😻.
    Hihihi no powiedzmy że zdarza mi się ....bywać miłego wieczoru Piotr,buziaki dla Ciebie :)**

Witajcie Kawosze i Herbatniki :) U mnie też dzisiaj pogodnie aczkolwiek z trochę zimnym wiatrem.Cieszę się że od dzisiaj,wreszcie,nareszcie zostały "otwarte" lasy :)Spacer,spacer i jeszcze raz spacer bez tej uciążliwej maseczki przynajmniej tam :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję bardzo Madox66 ze jesteś i ze jest ten temat cały czas:) Piotr pozdrawiam cieplutko :)

MissSilentMegan Życzę miłych popołudniowych chwil...

Słowa jak wolne ptaki po życiu fruwają
    po niebie, łapiesz je w siatkę piórem
    by w wierszach żyły..Dla Ciebie.

Słowa w tych małych klatkach
    w myśli Twoje ubrane wysyłasz
    jak list od serca w ludzkie ręce nieznane.

Nie wiesz gdzie list ten trafi
    czy ktoś przeczyta słowa..
    Z klatek wiersze wypuści
    i w sercu swoim zachowa.

Gdy otworzysz swe serce jak księgę
    w której przetrwały stronice zapisane,
    złóż wtedy sobie wieczną przysięgę
    że nie dopuścisz by były zapomniane.

Dbaj o tę księgę swym sercem pisaną
    i uszanuj jej wartość ponadczasową,
    niech czuje się przez Ciebie kochaną
    i dopisuj do niej wciąż stronicę nową

(nie znam autora)
    Ładny też nie znam autora ale podoba mi sie :)

AnnuitCoeptis Przesyłam moc świątecznych życzeń,
    mnóstwa szczęśliwych chwil,
    pomyślności, wszelkiego spełnienia,
    wytrwałości i siły,
    radości, optymizmu i spokoju,
    a także zdrowia i nieustannych powodów do uśmiechu w te Święta.
    Izunia, Lusia, Madox wszystkiego dobrego.
    Pietrek
    Dziękuję Piotr :) Tobie też dużo szczęsliwych chwil , dużo zdrowia i radości :)

Ja tak tylko na chwilę Kochani :) Zdrowych ,spokojnych i ...śnieżnych świąt życzę Wszystkim bez wyjątku :) Nie sposób jest wymienić wszystkich by kogoś nie pominąc ,więc nie wymieniam a wiem że wedzą że życzenia z serca płynace są własnie dla tych co są i tych co .....byli ....Wesołych Świąt Kochani

Witam wieczorkiem i już po weekendowo .Pogoda jako tako po japońsku czyli szału nie ma, ni zimno ni ciepło ,powiedziałabym raczej ...barowo...Jutro do pracy z czego się bardzo cieszę ,nie kazdemu służy "siedzenie" w domu :) Pozdrawiam cieplutko i miłego poniedziałku Kawosze :))