• w temacie Czy warto jeszcze angażować się w forum ?

  W: Do Admina
  Admminka Drogi rafal333,

  tak jak już wielokrotnie podkreślałam, wszystkie wpisy zgłoszone przez Użytkowników do moderacji są weryfikowane. Jeżeli łamią one Regulamin Forum, to są usuwane.

  Pozdrawiam,
  Admminka
  Niestety łamią i są nie usuwane, pozwala się na ubliżanie innym, na przekleństwa itp. I takie są wg. Adminki w porządku i są nie usuwane a te które nie ubliżająś innym są usuwane. Z takiego forum nie będę korzystał.
 • w temacie Prezyden Duda w Strzelinie chce ratować PIS.

  W: Polityka
  ~gość Dla ciebie bzdury dla Polaków nie więc ochłoń miłośniku słusznie wywalonych partii.
  Niezalogowany - to nie wtrącaj się w temat bo takich ignoruje - koniec tematu z Tobą.
 • w temacie Donald Tusk pozywa Jakiego.

  W: Polityka
  WujekSam Kinia223 Swoją drogą ktoś robiący mema naprawdę nie pomyślał: gdzie Tusk i Schetyna mogli płakać? No tylko na jakimś pogrzebie. A Jaki powinien zmienić osoby administrujące kontem na Facebooku. Tusk raczej nie powinien się chwalić jaką ksywkę internauci mu nadali :D  A propos pogrzebów i rzeczy z tym związanych to Rudy bardziej śmiać się woli w takich sytuacjach :P  Smutno mu jedynie jak Junkers go nie chwali :D
  Trzeba być skończonym idiotą abny takie zdjęcia wklejać.
 • w temacie Donald Tusk pozywa Jakiego.

  W: Polityka
  taie ireneo Boldusia40 ireneo TR300 Boldusia40 Wstawienie zdjęcia płaczącego Tuska jakoby z powodu przegrania Niemców w meczu z Meksykiem (to zdjęcie było z pogrzebu Sebastiana Karpiniuka) to niestosowność, zresztą to chyba zbyt łagodne słowo. To nie powinno mieć miejsca i tyle.
  Z drugiej strony Jaki przeprosił, więc nie wiem czy dalsze działania nie wpisują się w kampanię wyborczą.

  niestosowne to było wstawienie swojego syna do firmy która okradła kilka tysięcy PolakówA wstawił?! Bo Lech K. Dubienieckiemu błogosławił. Wstyd.A Ty też już przestań.
  Nie żaden Lech K, tylko prezydent Lech Kaczyński. Nie żyje i zostaw Go w spokoju.Prawda nie umiera, a on, ten Lech K choć nie żyje, to wciąz wielu doskwiera. A na pewno ktoś nadal ma wyrzuty sumienia - nie pomogły pokutne miesięcznice. Takie wyrzuty są do końca życia.