• w temacie Nieco zdenerwowała mnie wczorajsza deklaracja prezydenta ..

  W: Polityka
  ~gość lepiej teraz zapłacić parę złotych jak po ruskiej napaści chować polaków milionami już to przerabialiśmy a ruska swołocz zawsze się tu pchała mimo że terytorium mają największe na świecie
  Widocznie nie możemy żyć bez tej swołoczy, skoro na miejsce ruskiej kupujemy sobie amerykańską...
 • w temacie Wizyta wasalnego "partnera"

  W: Polityka
  rafal333
  Maja1410 Jak przystało na "partnera"
  [image]0007LV16E5I6AYY0[/image]
  Trump potraktował Dudę jak posłańca.
  :) którym w istocie jest przecież...
  A w gabinecie Trumpa faktycznie nie powinni mu podstawiać krzesła, raczej klęcznik...
 • w temacie Ty i ja nie musimy pękać przed ACTA 2.

  W: Polityka
  ~gość
  ireneo
  ~gość
  annaan Też nie mogę zrozumieć po co te wpisy, ktre świadczą o indolencji piszących. Podejrzewam, że wstydząc się wypisywanych bzdur wolą występować po wylogowaniu A może to właściciele bojący się utracić milionowych zyków z wykorzystywania pracy twórców?
  Ireneo, tobie już całkiem dekiel odbija. Tu jest watek, gdzie tylko ty i annaan dyskutujecie. Można wnisokować, że annaan to twój kolejny nick. Załozysz 50 nicków, byle było twoje na wierzchu. A oto i ten wątek.https://forum(...)3039860
  Dlaczego oni są tacy bezwstydni i bezczelni?
  Napisał(a): annaan - Piątek, 16 czerwca 2017 (11:40)
  Ireneo, z gościa tez potrafisz napisać.
  Podpowiem ci, co, albo jak poradzić sobie z irytacją wywołaną wątkami. Zapewniam cie, że to nie jest jedyne forum, a także wątek Acta nie jest wyłącznie na tym poruszany. Więc jest ich dziesiątki, których nie przeczytałeś. I mimo tego żyjesz. Więc ten i podobne traktuj tak, jakbyś ich nie widział. Zdrowo będzie.
  Ja pisze o twoich kolejnych nickach, ty o ACTA.
  Ale dlaczego piszesz o jego hipotetycznych nickach w wątku o ACTA???
 • w temacie Coś mi nie gra z tym sądem ostatecznym

  W: Religia
  ~klik cyt""Dla postępujących dobrze okaże się to zmartwychwstaniem do życia, a dla postępujących niegodziwie — zmartwychwstaniem na sąd..." czy oznacza to że jedynie postępujący dobrze a nie biegli znawcy Biblii zostaną zmartwychwstani?--
  tak powinno by©- bo wyobraź sobie że jest człowiek który nigdy nie słyszał o Jezusie ale nieświadomie stosuje się do jego nauk ,czyni dobro ,wybacza ,jest empatyczny ,żyje nikogo nie krzywdząc -według ciebie Bóg go nie przyjmie tylko dlatego że nie chodził do katolickiego kościoła??? na ziemi od tysięcy lat żyli ludzie dobrzy na długo przed Jezusem,modlitwa "ojcze nasz jest skopiowana z "modlitwy ślepca " sprzed 1000lat przed Chrystusem!! i była skierowana do boga Ra(dokumenty na papirusie w archiwach Watykanu(a na you tube piékne wykonanie w jézyku Jezusa -aramejskim)A co z milionami ludzi, którzy czynili niekoniecznie dobro, bo nie mieli pojęcia o Bogu i dekalogu, ponieważ mieli nieszczęście umrzeć zanim katolicy zaczęli propagować dobrą nowinę przy pomocy miecza? Też nie zostaną przyjęci przez Boga? Przecież bez dekalogu podobno człowiek nie potrafi odróżnić dobra od zła. A ci wszyscy, którzy umarli dotknięci dobrą nowiną...?
 • w temacie Księża mają lepiej?

  W: Religia
  jablko22 https://youtu.be/joJQ_ZnqC2w

  Czy po tym filmie potrzeba ci więcej dowodów?Jakie dowody? Gdyby były dowody - nie wierzył byś, tylko wiedział. To byłby koniec wiary w Boga.
 • w temacie PANI SZYDŁO KANDYDATKĄ DO EUROPARLAMENTU

  W: Polityka
  Kaja Nie wstyd jej po takim blamażu wyciągać łapy po Unijne pieniądze?Co by o niej nie powiedzieć - głupia nie jest. To w końcu dzięki niej Duda jest prezydentem. Problem w tym, że jest politykiem - co innego myśli, co innego mówi, co innego robi. Ale największym problemem jest jej przynależność partyjna.
 • w temacie DLACZEGO - JAKO EGZAMINATORÓW DOPUSZCZA SIĘ NIEUDACZNIKÓW ???

  W: Hydepark
  Liliana buc1
  Przecież ta dziewczyna nie była dopuszczona do samodzielnej jazdy pojazdem, a zatem egzaminator powinien zatrzymać samochód przed stopem. A ten zamierzał niedopuścić jej do jazdy i niedopuścił, bo zginęła na torach. Czy Ty..w ogóle wiesz na czym polega jazda egzaminacyjna ? samochód przed znakiem STOP może zatrzymać..instruktor lub wręcz nakazać kursantowi wcisnąć pedał hamulca.
  Nie bronię..ani nie obstaję za Tym egzaminatorem..ale to Ta młoda dziewczyna powinna zatrzymać się przed znakiem. Żaden egzaminator nie podpowie Tobie..że tutaj jest znak stopu i musisz się zatrzymać, bo jeśli takie sytuacje miały by miejsce podczas egzaminów..to wszyscy kursanci zdawali by prawko za pierwszym podejściem, dlatego z przykrością stwierdzam..że to ta dziewczyna była nieprzygotowana do egzaminu praktycznego..przez instruktora..z którym miała jazdy.No, nie do końca. "...samochód przed znakiem STOP może zatrzymać..instruktor lub wręcz nakazać kursantowi wcisnąć pedał hamulca..." Właśnie to powinien był zrobić, a następnie zaprosić kursantkę na ponowny egzamin. Ona jeszcze nie była kierowcą, on tak i to teoretycznie jednym z lepszych.
 • w temacie Czy tylko ja tak myślę?

  W: Hydepark
  ~gość taie ~PPP Kaja To Ty" normalny" pierwszy obraziles innych userów nazywając ich "ramolami którym tylko dębowa jesionka pozostała"Nie badz taki pewny bo może twój Bóg zechce Cię mieć wcześniej od tych "ramoli"A wracając do tematu,zwykły obywatel po ujawnieniu jego pedofilstwa dostaje wysoki wyrok i idzie siedzieć.Dla klecha do niedawna karą było...zmiana parafii.Dopiero od kilku lat pod naciskiem mediów to się zmienia ale i tak wyroki są o połowę mniejsze. Najwięcej pedofili jest w śród gejów ale o tym jakoś milczycie, niepoprawne politycznie prawda? A kler to taki zastępczy temat, o nich zawsze można bo nagonka na KK jest teraz trendy. Hipokryci i obłudnicy, zastanówcie się czasami zanim coś głupiego napiszecie:PPPA może powiesz za kogo Franek w Irlandii przepraszał na kolanach ?
  Twoje słowa są najlepszym dowodem że najwięcej gejów jest wśród kleru.
  A największa obłuda była za rządów Wojtyły - przeplatała się z fałszem i zakłamaniem.Coraz więcej mlodych ojców, matek jest nieodpowiedzialnych względem swoich dzieci np zamykanie w pralce itd. Nie dziwię się temu zjawisko, jeżeli tacy jak ty i tobie podobni przyszłych ojców, matki hoduje ( o wychowaniu mowy nie ma)Oo, mocne. A Ty już coś wyhodowałeś, czy wciąż jesteś hodowany...?
 • w temacie CÓŻ ZA PIĘKNA KATASTROFA SIĘ NAM SZYKUJE TOTALSI W SEJMIE W ILOŚCIACH ŚLADOWYCH !!!!

  W: Polityka
  stasiek madox66 Wojtek,pokaz mi tych złodziei? Trzy lata obiecują A żaden w pierdlu nie siedzi.Ale będzie kwik pisiorów jak będą płacić odszkodowania za niesłuszne pomówienia. madix66-- POmafiny---=-jak odejdzie nadzwyczajna kasta -=nie będą wypuszczać na wolność złodziei -=-tylko sądzić ///////////Jejku, chłopie, na jakim świecie Ty żyjesz. Marzyciel...
 • w temacie Oj nie udał sie ten bóg

  W: Religia
  ~Afro ireneo ~Afro Typowe rozumowanie komucha,
  naczelny dyktator wie wszystko, wszystkim zarządza, nikomu na nic nie pozwala.

  Nie masz pojęcia o naturze Boga więc się biedaku intelektualny na ten temat nie wypowiadaj.Panie moherze kochany.. Zaczynasz od negowania istoty boga. Jest nią jego niepoznawalność Masz zbyt wielkie mniemanie o wszechmocy komucha. Skromnie przyznam że nie znamjego mocy i zamiarów. Oceniam rozsądek po czynach. A to są, powtarzam- bez jego błogosławieństwa nic się poczynane nie wciąży. Teraz pytam panie moherze kochany, czyż wszechwiedzący nie wiedział komu błogosławi i jskie mogą być tego skutki? Z reakcji wynika, że nie panował nad sobą. Zatem niech spada i więcej nie szkidzi. Jak to mówią po owocach ich poznacie


  Komuchy to katastrofa ludzkości wszędzie gdzie się pojawią tam od razu pojawia się bieda głupawe postrzeganie świata łzy a nawet krew.

  Tak, tak, to już wiemy, ale o bożej naturze mówić miałeś...