• w temacie "Patriotyczny" zakup stulecia

  W: Polityka
  te Patrioty to jak leopardy-zachwalane a złom techniczny.Ponoć nie dadzą rady przechwycic rosyjskich rakiet rozmieszczonych min. w Kaliningradzie bo te osiągają hiperprędkość ( 10 machów) a do tego chyba miały głównie służyć.To po co to kupować???
 • w temacie Żydzi , czy im coś odbiło

  W: Polityka
  ireneo
  Sikorsky
  Laila44 Jeszcze przed wojną żydzi w Polsce mieli gospody - karczmy gdzie gospodarze u tegoż żyda przepijali czasem całe swoje gospodarstwo.Żyd w gospodzie dawał na "borg" /na kreskę /mieli też sklepy z "mydłem i powidłem" i nieraz oszukiwali i tym sposobem bogacili się.Nie na darmo krążyło powiedzenie:cwany jak żyd.Co do tego że ktoś z zagranicy mówi:polskie obozy zagłady to przecież one były w Polsce ale nie były Polskie bo hitlerowcy ich tworzyli u nas.Historii nie wolno zakłamać.Moi krewni byli więzieni w Oświęcimiu w niemieckim obozie, jedna krewna tam zmarła, inne przeżyły, jedna od drugiego miesiąca ciąży była w Oświęcimiu i tam urodziła syna, więżniarki ją chroniły a kapo miała coś z człowieka i oboje wyszli żywi,dziecko nie wiedziało co to znaczy płacz bo by go zdradził.
  Zapomniałaś o najważniejszym, lichwie. Żydzi trzymali się razem, byli też inteligentni i cwani jak napisałaś, ze smykałką do interesów, nie koniecznie uczciwych.
  cwani, inteligentni, nie może być. Co za banda. W Polsce inteligent, no nie. To bezczelność, niech spadają do Syjamu syjamiści.
  pleciesz pleciesz...byle pleść...ale co do czego to już niekoniecznie wiesz .Na Tajlandię mają spadać??? hehe
 • w temacie Odtruwanie alkoholowe - jak zachęcić bliską osobę?

  W: Porady
  jakie odtruwanie???Odtruwanie pomaga przy przepiciu gdy pijesz dłuższy czas i organizm zaczyna wariowac z braku alko.W tym wypadku albo odwyk albo terapia.Kobiety się bardziej uzależniają od mężczyzn więc to bedzie trudniejsze ale nie niewykonalne.Nie wiem tylko czy koleżanka sama sobie uświadomi że ma problem bo to musi być jej inicjatywa.Sama nie zechce lub nie widzi problemu- nie pomożesz na siłę.
 • w temacie Czy Jezus istniał naprawdę?

  W: Hydepark
  czy wszystko trzeba sprowadzać do nauki???Jest/było wielu naukowców którzy wierzyli/wierzą w BOGA,JEGO proroków czy inne tam sprawy...Nauka wszystkiego nie ogarnie
 • w temacie Szpilki - czy pasują wszędzie?

  W: Babskie sprawy
  zawszeglodna root80 na spacer lub siłownię czy stroju sportowego, nie polecam szpilek.a dlaczego na spacer nie? Często chodzę w takich butach, dobre szpilki są wygodne. Zresztą na siłownie też może iść w szpilkach a dopiero na sam trening przebrać buty. no można można...To był lekki żart gdybyś nie zauważyła:-)
 • w temacie Epidemia leiszmaniozy !

  W: Polityka
  no bo to tak jakoś jest...Jak nie możemy ich dostać z tej strony to zrobimy to z innej...:-)