• w temacie Każde rozstanie kończy się depresją?

W: Babskie sprawy
    zależy od tego czy wcześniej się kilka razy psuło czy koniec był nagły ale tak czy siak zawsze pozostanie przygnębienie przez jakiś czas lub depresja...
  • w temacie Różnica 21 lat

Może pociąga Cie bo jest starszy i bardziej dojrzalszy niż Twoi rówieśnicy.A może to tylko jego pozycja społeczna Cie pociąga...Myślę że tokarzem nie jest...:-)
  • w temacie czemu dziewczyny niedoceniaja?

W: Uczucia
    zimne lub kochające innego kobiety nie doceniają dobroci.Wiem coś o tym bo niedawno skończyłem taki związek.Wszystko dla niej.Pieniądze zakupy,bombonierki itd.Latałem jak pies.Chciałem nawet siebie dla niej zmienic.A od niej???Nawet życzeń na urodziny nie dostałem.Myślę że trzeba kobiety brać na luz.Nie narzucać się olewać,robić swoje bo one nie chcą faceta który dla nich dużo robi.Chcą chama który jest twardy,trzyma ją w ryzach i opieprzy często...wtedy to one się starają i dostrzegają jak rzucisz im nawet "ochłap" ...
  • w temacie Mój mąż to tyran i dusigrosz

a co tu radzić?...Kobiety lubią takich mucho bez szacunku a później cierpią bo...okazał się inny...I nie porzucony tylko zwodzony od roku...!:-)Przerzucę się na facetów bo jacyś bardziej zrozumiali...

a ty sie człowieku staraj ponad miarę...ale i tak nie usłyszysz słowa wdzięczności!Do opierniczania lasek na postoju taxówek was(większość)!!!!

no i dobrze!Baby to wredne flądry i niczego nie warte!bawią się tylko facetami jak zabawkami niczego nie doceniając!Kwasem po oczach jak u arabów!...wtedy by sie nauczyły doceniać europejczyków...
  • w temacie Facet chce odejść, jak go zatrzymać...?

Zdrada zawsze pozostanie zdradą.Nie wiem,pewnie są ludzie którzy umieliby się położyć do łóżka z osobą która ich zdradziła ale ja do nich nie należę.Jak raz zdradziłaś to jest duże prawdopodobieństwo że zrobisz to ponownie...Muślało się chwilą to teraz cierp...Nie szkoda mi takich ludzi jak Ty!