• Bicom-prawda czy oszustwo?

  W: Hydepark
  Witam.Chciałbym zasięgnąć Waszych opinii nt. biorezonansowo-farmakologicznej terapia antynikotynowej.Chodzi mi o to czy działa to czy jest tylko jedynie kolejną formą wyłudzenia pieniędzy?
  Z góry dziękuję za odpowiedzi
 • ZARAZ MNIE ZAMKNĄ W....

  W: Hydepark
  Mam dość takich pierdołowatych tematów!!O jakichś psach szczących na drzwi czy ktoś odrzucił czyjeś oświadczyny itd...!!Szkoda że czubki też mają dostęp do neta!!!
 • Czy silny zawód miłosny może zniszczyć kobietę?

  W: Uczucia
  Chodzi mi o to czy to prawda że kobieta będąc w przeszłości w jakimś sensie w związku i będąc zauroczoną na maxa przez faceta a potem porzuconą, może potem "stać się" wredną,bawiącą się facetami i tzw "łatwą"??Słyszałem takie opinie że te kobiety które kiedyś straciły swoją miłość później zostają latawicami bez skrupułów wykorzystującymi innych facetów,bawiącymi się ich cierpieniem....
 • Co daje kobiecie niewierność??

  W: Babskie sprawy
  Może ktoś mi pomoże rozwikłać to pytanie...Co daje bycie nie fair kobiecie w stos. do chłopaka będąc z nim w związku (jeżeli takie coś można nazwać związkiem)???Czy to jakieś naleciałości z przeszłości,sposób dowartościowania się czy coś innego???Czy może wyrachowanie i głupota w jednym?
 • Jak rozpoznać sexoholizm lub nimfomanię u kobiety?

  W: Babskie sprawy
  Witam.Mam takie pytanie.Jak można rozpoznać u kobiety nimfomanię czy sexoholizm i czy to jest jakaś różnica?Chodzi mi też o to czy są jakieś oznaki w charakterze takiej osoby-otwartość/zamkniętość, szczerość/egoizm itd....
 • Czy "puszczanie się" wynosi się z domu???

  W: Babskie sprawy
  jak sądzicie,czy posiadanie kilku partnerów do sexu w zamian za jakieś gratisy czy kasę,jest cechą charakteru czy raczej to kwestia wychowania???? I co może powodować takie zachowanie?Zawód miłosny czy coś innego?