• w artykule Mariusz Błaszczak: Światowe Dni Młodzieży odbędą się

  W: Fakty

  a dlaczego ludzie wierzący nażucają mi konkretne wyjścia z danej sytuacji, pozbawiono mnie prawa o decydowaniu o sobie !!!! patrz ustawa dot. aborcji !!! odpowiedz mi proszę, dlaczego wy wierzący narzucacie mi swoja wole???

 • w artykule Zginęło siedmioro nastolatków. "Polacy, nic się nie stało"?!

  W: Motoryzacja

  drzewa przy drogach sa bardzo potrzebne, ograniczaja hałas orazs spaliny CYMBAŁY !!! jak nie to wszedzie bedziecie miec ekrany wygłuszajace !!! 16latek który prowadził nie miał prawa jazdy a co za tym idzie umiejetnosci juz o doswiadczeniu za kierownica nie wspomne !!!!!! wypił pewnie ze 2 piwa, niby nic, ale na takiego gówniarza, młody organizm mogło podzialac, zwlaszcza ze w samochodzie przy takiej ilosci osob i pewnie włączonym ogrzewaniu alkohol zadziałam mocniej !!!!!!!! rodzice sa winni, wychowuja swoje dzieci na bande debili !!!!!!! powinien odpowiadac jak dorosły, 16latek powinien juz miec w głowie poukładane, juz nie wspomne o odróżnianiu dobra od zła, on nie ma 5lat !!!!! ale mamy terez głupie społeczenstwo, rece mi do ziemi opadaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • w artykule Mąż za wszelką cenę

  W: Kobieta

  a ja mam 25 lat i chce faceta ktory bedzie moim najlepszym kumplem 8) hahahahahahaha kocham sarkasyczne poczucie humoru !!!!!!!!!!!

 • w artykule "Rzeczpospolita": Kościół spiera się z rządem

  W: Fakty

  to sam płac na swoj koscioł i wara od moich podatkow, nie życze sobie zeby moje pieniadze byly wydawany na wasz kler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jasne ?????!!!!!!!!!!!!!!! ja wole wspomoc szpitale, sieroty itd. a nie waszych pasibrzuchów rozbijajacych sie po pijaku drogimi furami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • w artykule A ty masz punkty za pochodzenie?

  W: Praca

  A MOJA KOLEŻANKA Z LICEUM DZIELIŁA 15 PRZEZ 3 NA KALKULATORZE, DLA NIEJ 1/2 PLUS 1/2 BYŁO 1/4 A TERAZ ELEGANCKO KOŃCZY BIBLIOTEKOZNAWSTWO NA UCZELNI PAŃSTWOWEJ I MYSLI O TYM ZEBY TAM ZOSTAĆ JAKO PRACOWNIK NAUKOWY !!!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA LUBIE JA ALE INTELIGENTNA TO ONA NIGDY NIE BYŁA I JA BYM DLA SWOJEGO DZIECKA TAKIEJ NAUCZYCIELKI NIE CHCIAŁA 8) MASAKRA HAHAHAHAHAHAHAHA