• w temacie Wybory na Bialorusi ?

  W: Uczucia
  Po pierwsze jest oczywiste, że wybory zostały sfałszowane. Po drugie, czy inne kraje mogą się wypowiadać na temat Polski, niby łamania praworządności czy nietolerancja wobec tęczowych. I tu niestety Białorusini wpadną z deszczu pod rynnę. Jak usuną Łukaszenkę to sprowadzą sobie zarazę tęczową, a Unia będzie im mówić co jest poprawne i praworządne. Mieszkając w Polsce dochodzę do wniosku, że reżim Łukaszenki jeśli nie jest lepszy to przynajmniej ma swoje plusy.
 • w temacie PANIE DUDA NIE BĘDZIESZ MI UKŁADAŁ RODZINY

  W: Polityka
  Niby tak. Wiele razy słyszałem, że nasz pies czy kot jest członkiem rodziny. Ale nie słyszałem aby ktoś walczył o prawo do dziedziczenia, czy adopcję przez parę pani z pieskiem.
 • w temacie Czy Agata Duda powinna dostawać pensję?

  W: Polityka
  Od pracodawcy, jak będzie pracować, czyli np męża, jak zechce ją zatrudnić. Społeczeństwo wybiera prezydenta, a nie małżonka dla niego. Wiele żon towarzyszy mężom w spotkaniach biznesowych i nikt im za to nie płaci. Można by się spytać, czy każda zona polityka np. premiera gdy mu towarzyszy powinna dostać pensję. A jak się w trakcie kadencji rozwiodą to ma dostać odprawę. Jak będą w konkubinacie to co? Jak będzie muzułmaninem i będzie miał kilka żon? itd.
 • w temacie ile dać księdzu po kolędzie

  W: Porady
  Dajesz jak chcesz i ile chcesz. Ja często mam przygotowane pieniądze, ale jak się zagadam to zapominam dać i nie ma problemu.