• w temacie beyonce to kłamczucha

  W: Hydepark
  Kinia223
  sejra
  Tris To prowokacja, czy temat, bo dzisiaj było tyle prowokacji, że już się pogubiłam :)
  to prawda sprawdz w google beyonce prawdziwy wiek
  Taaaa, internet najlepszym źródłem wiedzy. Z pewnością to, co tam napisali, jest 100% prawdą. A tak w ogóle to niech się Jay-Z martwi. W końcu to on jest jej mężem.
  Serwis MediaTakeOut już dawno temu dotarł do informacji (a konkretnie dokumentów urzędowych z Departamentu Zdrowia), z których wynika, że Bee urodziła się nie, jak twierdzi, w 1981 roku, a w 1974!

  Jest jeszcze inny dokument - fałszywy paszport, którym przez jakiś czas posługiwała się piosenkarka. Na nim widnieje data urodzin: 4 września 1976 r.

  A zatem piosenkarka jest co najmniej o 5 lat starsza, niż oficjalnie wiadomo.
 • w temacie beyonce to kłamczucha

  W: Hydepark
  Tris To prowokacja, czy temat, bo dzisiaj było tyle prowokacji, że już się pogubiłam :)
  to prawda sprawdz w google beyonce prawdziwy wiek
 • w temacie chłopa trzeba wychowac

  W: Hydepark
  root80 sejra root80 sejra root80 Tris root80 zlotowlosa7 ~sep root80 zlotowlosa7 root80 szkoda że nie działa to w druga stronę-jak baba się bzyka na potęgę i łazi nie wiadomo gdzie...Uderz a zaraz będzie że damski boxer jesteś...Jakby uderzenie drugiej osoby miało ją zmienić lub cokolwiek... Nie o to w tym chodzi.Ja jestem przeciwny biciu kobiet bo nigdy tego nie zrobiłem i nie zrobię ale takie stwierdzenia to jakieś średniowiecze po damsku lub damski islam...Każdemu się należy bo nikt nie jest doskonały ale żeby z lekkością lać kogoś bo coś źle zrobił???facet zawsze bedzie damskim bokserem a równouprawnienie to fikcja:))) jak kobieta tłucze chłopa t jej brawo bija:))Nie popieram tego, ale z drugiej strony kobieta raczej nie jest w stanie nic zrobić facetowi (chyba, że użyje patelni tudzież tłuczka). Za to facet kobiecie może.szczerze???To może-ja miałem taki(ostatni)przypadek...Tylko że ją denerwowałem tym że mogła się we mnie zakochać a przed tym się broniła-tak mi powiedziała....I dostałem kilka razy po pysku(nawet za głupie wyjście z kolegami na piwo)Nie widzę sensu, za co dostałeś po tym pysku.jak się chce kogoś uderzyć to zawsze bat się znajdzie...a jej to za to puszczanie należało się znacznie gorzej powtórze za kolezanka pies nie da suka nie wezmie:))jak suka ma kilka psów to któryś zawsze da...:-) na odwrót piesku:))na odwrót...to suka nie da,pies nie weźmie..HAhahahahaha:-)
  nie nie to lepsze pies nie da suka nie wezmie:))a pies nawet zgwałcic moze
 • w temacie chłopa trzeba wychowac

  W: Hydepark
  root80 sejra root80 Tris root80 zlotowlosa7 ~sep root80 zlotowlosa7 root80 szkoda że nie działa to w druga stronę-jak baba się bzyka na potęgę i łazi nie wiadomo gdzie...Uderz a zaraz będzie że damski boxer jesteś...Jakby uderzenie drugiej osoby miało ją zmienić lub cokolwiek... Nie o to w tym chodzi.Ja jestem przeciwny biciu kobiet bo nigdy tego nie zrobiłem i nie zrobię ale takie stwierdzenia to jakieś średniowiecze po damsku lub damski islam...Każdemu się należy bo nikt nie jest doskonały ale żeby z lekkością lać kogoś bo coś źle zrobił???facet zawsze bedzie damskim bokserem a równouprawnienie to fikcja:))) jak kobieta tłucze chłopa t jej brawo bija:))Nie popieram tego, ale z drugiej strony kobieta raczej nie jest w stanie nic zrobić facetowi (chyba, że użyje patelni tudzież tłuczka). Za to facet kobiecie może.szczerze???To może-ja miałem taki(ostatni)przypadek...Tylko że ją denerwowałem tym że mogła się we mnie zakochać a przed tym się broniła-tak mi powiedziała....I dostałem kilka razy po pysku(nawet za głupie wyjście z kolegami na piwo)Nie widzę sensu, za co dostałeś po tym pysku.jak się chce kogoś uderzyć to zawsze bat się znajdzie...a jej to za to puszczanie należało się znacznie gorzej powtórze za kolezanka pies nie da suka nie wezmie:))jak suka ma kilka psów to któryś zawsze da...:-) na odwrót piesku:))
 • w temacie chłopa trzeba wychowac

  W: Hydepark
  root80 Tris root80 zlotowlosa7 ~sep root80 zlotowlosa7 root80 szkoda że nie działa to w druga stronę-jak baba się bzyka na potęgę i łazi nie wiadomo gdzie...Uderz a zaraz będzie że damski boxer jesteś...Jakby uderzenie drugiej osoby miało ją zmienić lub cokolwiek... Nie o to w tym chodzi.Ja jestem przeciwny biciu kobiet bo nigdy tego nie zrobiłem i nie zrobię ale takie stwierdzenia to jakieś średniowiecze po damsku lub damski islam...Każdemu się należy bo nikt nie jest doskonały ale żeby z lekkością lać kogoś bo coś źle zrobił???facet zawsze bedzie damskim bokserem a równouprawnienie to fikcja:))) jak kobieta tłucze chłopa t jej brawo bija:))Nie popieram tego, ale z drugiej strony kobieta raczej nie jest w stanie nic zrobić facetowi (chyba, że użyje patelni tudzież tłuczka). Za to facet kobiecie może.szczerze???To może-ja miałem taki(ostatni)przypadek...Tylko że ją denerwowałem tym że mogła się we mnie zakochać a przed tym się broniła-tak mi powiedziała....I dostałem kilka razy po pysku(nawet za głupie wyjście z kolegami na piwo)Nie widzę sensu, za co dostałeś po tym pysku.jak się chce kogoś uderzyć to zawsze bat się znajdzie...a jej to za to puszczanie należało się znacznie gorzej powtórze za kolezanka pies nie da suka nie wezmie:))
 • w temacie chłopa trzeba wychowac

  W: Hydepark
  jafa cóż tak o biciu piszecie
  bo jak sie chłopa nie bije to mu jajo gnije:)))profilaktycznie w pysk:))
 • w temacie ah ci mezczyzni kocham ich

  W: Hydepark
  MaciejM Marcin65 Przeczytalem pierwszego posta......i sie zastanawiam
  Nie wiem co autorka starala sie przekazac,czy to ze jest atrakcyjna i leca na nia mlodsi mezczyzni czy ze jest kochliwa i zakocha sie w kazdym mlodszym ktory na nia spojrzy.

  Faceci zawsze lubili starsze babki i to sie nie zmieni wiec nie mam pojecia o co chodzi tu[image]0002N4C3MYWR1U9P[/image]kompleksy wieku sredniego,
  zaczynają jej zmarszczki wychodzić, pewnie się maluje, więc cera do dupy, powoli brzuchol zaczyna mieć i się pociesza młodszymikompleksy to maja stare chłopy gdy kij zaczyna opadac...:)