• w temacie Kursy i szkolenia

  W: Porady
  Ja jestem z tradycyjnymi szkoleniami face to face i na takie szkolenia się zapisuję. Ostatnio uczestniczyłem w szkoleniu język angielski biznesowy w trybie indywidualnym (od poziomu A2). Powiem wam, że bardzo przydatne szkolenie kiedy używamy języka angielskiego w pracy.
 • w temacie Kursy językowe online- za czy przeciw?

  W: Hydepark
  Ja polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://funda(...)tis.pl/, która oferuję bardzo ciekawe szkolenia językowe. Jakiś czas temu byliśmy na szkoleniu “ innowacja w nauczaniu języka angielskiego dzieci 3-8 lat”, która bardzo przydał mi się w pracy.
 • w temacie sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

  W: Lokalne
  Znam te biuro PIMAG i moim zdaniem to jedno z najlepszych biur rachunkowych we Wrocławiu. Biuro oferuję bardzo dobre ceny i szybką realizację danego zlecenia.
 • w temacie O czym pamietać kupujac okulary

  W: Babskie sprawy
  Jeżeli markowe okulary i w 100% oryginalne to tylko w tym zakładzie optycznym www.opticdesign.pl. Znajdziemy u nich przepiękne okulary renomowanych firm takich jak : Carrera, Prada, Michael Kors, Tommy Hilfiger i Emporio Armani.
 • w temacie Atrakcje wesele pomysły

  W: Porady
  Moja siostra organizowała wesele w tym hotelu www.willa-zbyszko.pl w Nowogardzie i bardzo nam sie tam podobało. Willa Zbyszko położona jest ba bardzo malowniczej okolicy co jeszcze bardziej dodaję uroku.
 • w temacie Zabezpieczenie ogrodzenia - jak

  W: Męskie sprawy
  Ogrodzenie to bardzo ważna sprawa na działce. Ja przez wiele lat miałem klasyczne ogrodzenie ale widziałam z biegiem lat, że moda się zmienia i trzeba wymienić na nowe. Zdecydowałem się na ogrodzenie Panelowe z firmy [url=//www.ogrodzenia-stebud.pl]//www.ogrodzenia-stebud.pl[/url]. Ogrodzenie nadało nowego wyrazu i zwraca uwagę.