• w temacie seks przedmalzenski - czy to naprawde taki straszny grzech?

  W: Religia
  ~nikt wiesz co ,ja mam watpliwosci czy ty juz doroslas do malzenstwa , lepiej jeszcze poczekaj az zaczniesz powaznie myslec o zyciu i bedziesz juz wiedziala jak masz swoje zycie przezyc bez pytania sie innych o zdanie co ci wolno a co nie wolno
  Tu o chrzescijanskim malzenstwie mowa, a do takich chrzescijanki sa gotowe zanim im zabraknie palcow, zeby pokazac ile maja lat.
 • w temacie Problem z córeczką

  W: Babskie sprawy
  Trzeba troche cukru zawiazac w chusteczke i umoczyc w wodce, niech sobie sysa. Gwarantowana redukcja nadruchliwosci, ale Pania psychology to radzilbym omijac.
 • w temacie Francja - świętowanie mistrzostwa - ciąg dalszy część trzecia

  W: Hydepark
  Mohmed
  stiffnecked
  Madziunia Ło jeju. Ile ten naród płaci za taki sukces? Może za dużo? I czy jest to sukces nardu czy też spekulacji'?
  Sukces emigracji. Bez tego nie byloby druzyny.
  Co ty bredzisz? Chorwaci stanowią dużo lepszą drużynę.
  Czemu Chorwaci reprezentowaliby Francje gdyby nie bylo we Francji emigrantow?
 • w temacie " Lecz jeśli nie usłuchasz głosu Pana, Boga twego, .....

  W: Religia
  ~fsfg sosna177 zbigniew1933 Sosno niebogo niepotrzebnie się napinasz bo wiedz że i tak niebo jest przed Tobą zamknięte.

  Pisząc że kobieta ma wejść w ciało Chrystusa ( męskie) prowadzi i niebogę i Chrystusa na manowce wiary.

  Nie wiem czy Jezusowi spodobałoby się gdyby kobieta pomału wchodziła w niego, co innego mężczyzna.Naprawdę tak myślisz?
  Wiedz, że i kobieta dostąpi żywota wiecznego....przez macieżyństwo.
  Nie było by Cię na tym świecie, gdyby nie kobieta:)))
  Ty myślisz, że w niebie, będą same ....chłopy:)))

  Na ostatni akapit, nie odpowiadam, bo widzę Twoje zboczenie. Macierzyństwo wyzwala (najczęściej) to, co najlepsze w kobiecie.
  Ja nie mam dzieci. I jeśli dalej nie będę miała, to co ze mną? Widzisz, tak też nie można powiedzieć. Nie powinno sie... Jednakze, jesli przeczytasz ksiazke, to szybko zauwazysz, ze z bezplodnej kobiety jest mniejszy pozytek niz z osla, bo kobiety to nic wiecej niz samobiezne inkubatory.
 • w temacie " Lecz jeśli nie usłuchasz głosu Pana, Boga twego, .....

  W: Religia
  sosna177 stiffnecked Wyglada, ze musze sluchac panskich kazan i wypelniac wszelkie przykazania i ustawy. Inaczej, porkeciloby mnie jak w obiecance.Wcale nie musisz.
  Bóg kocha ochotnego dawcę.
  Ci, którzy zmuszają się do czegoś, lepiej żeby tego nie robili. Masz wolną wolę. Czyli zdanie:
  " Lecz jeśli nie usłuchasz głosu Pana, Boga twego, .....
  ....i nie będziesz pilnie spełniał wszystkich jego przykazań i ustaw jego, które ja ci dziś nadaję, to przyjdą na ciebie te wszystkie przekleństwa i dosięgną cię "
  Jest zdaniem falszywym.
  Ewentualnie lista przeklenstw jest pusta, ale to by bylo bardzo nieabrahamistyczne.
 • w temacie Odważny jak chrześcijanin...

  W: Religia
  stiffnecked ~sgsag stiffnecked ~fdggdgf stiffnecked sosna177 ~bgbgf
  "Ludzie wierzący musieli liczyć się z uciskiem.
  Mówił o tym nasz zbawiciel w Jana.16:33
  "Naświecie doznacie ucisku,a l e
  odwagi!
  Ja zwyciężyłem świat".
  Inne tł.
  "...świat da się wam we znaki,ale odwagi..."


  Przecież teraz jest tak samo... Oczywiście, że jest tak samo. Wystarczy popatrzeć na niektóre posty.
  Nie jesteś z nami......jesteś przeciw nam. Jesteś wyrzucony na zewnątrz....nasz Pan też to przeżył. Lecz On idzie przed nami, a my podążamy za Nim.
  Trudno tego nie odczuć......Lecz Chała Panu....On nas stąd zabierze zanim przyjdzie ten straszny dzień Pana, który pali jak piec. Oczywiscie, ze nie jest tak samo. Teraz chrzescijanie maja ochrone prawna i wiele religijnie umotywowanych ustaw. W zasadzie, chrzescijanie dzialaja teraz wedlug innych schematow, slawym przykladem jest Jeff Amyx, zabojca chrzescijanskiego eufemizmu. Potrzeba specjalnego rodzaju charakteru by jeczec 'opresja!', po czym samemu ten ucisk innym dozowac. Dlatego dzisiejszy chrzescijanin musi odpowiedziec sobie na pytanie 'dlaczego nienawidze ludzi, ktorzy wioda odmienne zycie niz ja?' i z tym zyc.Pytanie, kim jest chrześcijanin? To roztrzygamy poprzez deklaracje.
  Ja osobiscie wolalbym test jak 'test gory', ale nie ma chetnych."Test góry" również się odbywa, nie bój nic. To wybierz gore i morze a reszta bedzie ogladac wiadomosci.Odważny jak chrześcijanin...
 • w temacie 11 - Ze wszystkich rzeczy, które ateiści zazdroszczą Wierzącym - to jest Ich pełna autentyczności...

  W: Religia
  ~gosc1 stiffnecked ~gosc1 ~Marcin Kruk ~gosc1 ~Marcin Kruk ~gosc1 ~Marcin Kruk
  To prawda mi jakiś ksiądz ateista ukradł Portfel w pociągu . ! Nic w nim nie miałem poza starymi kuponami totolotka a portfel był stary poszarpany i dziurawy . Więc się nie wzbogacił . Wiem że ateiści traktują ideologię ateizmu jak religię ale nie wiedziałem że mają swoich księży...No to nie wiedziałeś i nie wiesz dalej , żeby mieć swoich księży trzeba mieć religię , no i Biblie ... A Ateiści są tak głupi że nie mają ani księży ani Biblii . he he he he he , tylko się wyśmiewają z religiantów . Wiem, że ateiści są tak głupi że nie wiedzą iż może istnieć religia bez księży i Biblii... heheheNo tak teraz już wiem na pewno żeś mocno mądry i musisz za każdym razem udowadniać żeś mądry , może powiesz też że jest religia , bez samej religii ... Nie muszę udowadniać jaki jestem mądry. Wystarczy że pokażę jacy przeciwnicy Kościoła są głupi :)Co o twojej madrosci swiadczy wystarczajaco dosadnie...Dziękuję. Jakby ateiści byli choć w połowie tak mądrzy jak ja to by nie byli ateistami.Alez nie zaluj sobie... Gdyby ateisci byli dwa razy madrzejsci od ciebie, to nie byliby ateistami. Nawet jakby zjedli tysiac kotletow, to by im nie pomoglo.
 • w temacie 11 - Ze wszystkich rzeczy, które ateiści zazdroszczą Wierzącym - to jest Ich pełna autentyczności...

  W: Religia
  ~gosc1 ~Marcin Kruk ~gosc1 ~Marcin Kruk ~gosc1 ~Marcin Kruk
  To prawda mi jakiś ksiądz ateista ukradł Portfel w pociągu . ! Nic w nim nie miałem poza starymi kuponami totolotka a portfel był stary poszarpany i dziurawy . Więc się nie wzbogacił . Wiem że ateiści traktują ideologię ateizmu jak religię ale nie wiedziałem że mają swoich księży...No to nie wiedziałeś i nie wiesz dalej , żeby mieć swoich księży trzeba mieć religię , no i Biblie ... A Ateiści są tak głupi że nie mają ani księży ani Biblii . he he he he he , tylko się wyśmiewają z religiantów . Wiem, że ateiści są tak głupi że nie wiedzą iż może istnieć religia bez księży i Biblii... heheheNo tak teraz już wiem na pewno żeś mocno mądry i musisz za każdym razem udowadniać żeś mądry , może powiesz też że jest religia , bez samej religii ... Nie muszę udowadniać jaki jestem mądry. Wystarczy że pokażę jacy przeciwnicy Kościoła są głupi :)Co o twojej madrosci swiadczy wystarczajaco dosadnie...