• w temacie Jakiej firmy okna drewniane polecacie????

  W: Porady
  Co do wyboru okien pomiędzy drewnianymi, czy plastikowymi, wybrałbym jednak plastikowe. Przy drewnianych jest za dużo pracy z ich konserwacją, a przynajmniej raz czy dwa razy do roku, należy ją przeprowadzić. Oczywiście okna plastikowe też należy konserwować, ale nie jest to tak czasochłonne. Wbrew pozorom, chodzi tutaj głównie o mycie okien, czy przyjrzenie się uszczelkom w jakim są stanie. Tutaj jest to dokładniej wyjaśnionehttps://oknop(...)rwacja/
 • w temacie gaśnica do domu jednorodzinnego

  W: Hydepark
  kanabb Generalnie sprawa jest na tyle prosta, że imo nie ma co nad tym debatować tak długo. Dom warto zabezpieczyć. Warto mieć przede wszystkim czujniki, a później gaśnice. Do tego warto wiedzieć, jak się ich używa. A na końcu jaki to ma być rodzaj gaśnicy. Bo to jest drugorzędne. Nie wiedząc jak użyć gaśnicy zmarnujesz nawet najlepszy sprzęt, a ognia nie ugasisz. Dlatego ciągle mnie zastanawia czemu nie ma powszechnych (nie mówię, że obowiązkowych, ale powszechnie dostępnych) szkoleń z obsługi gaśnicy.
  A czemu nie obowiązkowych??? Niech się uczą to może tylu wypadków nie będzie. I z tego powinien być egzmain państwowy tak samo jak z pierwszej pomocy. Tylko nie wiem kto by takie szkolenia mógł prowadzić, bo zakroić akcję na całą polskę pewnie bedzie ciężko
 • w temacie drzwi z aluminium opinie

  W: Hydepark
  Można, chociaż oczywiście będzie różnica w użytych materiałach, wypełnieniu. Mając do dyspozycji 5 tysięcy wybrałbym albo jakieś tańsze z Aluhausu (Eizo albo Akane na pewno są w tych granicach) albo porządniejsze drzwi stalowe - za 2 tysiące będziesz miał dobre drzwi stalowe. Nie jest to ten poziom co aluminiowe, ale ciesza się popularnością nie bez powodu.
 • w temacie Jazda na stokach co to za akcja?

  W: Hydepark

  No trza korzystac i lapac ostatki sniegu moze jeszcze napada, ale nie ma co w tym roku to zbyt dlugo sie na nartach nie dalo pojezdzic bo przeciez w styczniu na stokach sniegu wogole nie bylo, ja sie troche rozczarowalem bo myslalem ze chociaz na sylwestra bedzie snieg, ale niestety nie wyszlo i moczylem tylek na cieplych wodach.
 • w temacie sesja do kalendarza

  W: Męskie sprawy

  no masz im wyslac fotke a potem faceci glosuja i twoje zdjecie się może w ich kalendarzu znaleźć.