• w temacie Zmarszczki przed 30

W: Porady
    Krem 30+ to np krem neuro glicol z bielendy :) Ja uzywam i bardzo sobie chwale, skutecznie pomogl mi w walce z przebrwieniami i poki co chroni przed zmarsczkami, bo nbardzo ladnie napina skore :)
  • w temacie Badanie ginekologiczne

W: Babskie sprawy
    Najpierw bylam badana na tzw samolocie, czyli rozbieralam dol. Potem mialam usg piersi, wiec dil ubralam a gore zalozylam. Mi lekarz wprost mowil. Najpierw :prosze rozebrac sie od pasa w dol, potem powiedzial ze ubrac dol i gore :)
  • w temacie zmarszczki jak sie ich pozbyc

Bardzo skuteczne kremy ma w swojej ofercie bielenda, sa rowniez dopasowane do roznych rodzaji cer :) U mnie sie sprawdzily kremy serii LIFT, ktore dosyc widocznie napiely moja skore a przez to stala sie bardziej gladka. Z tej samej serii uzywam rozniez rewelacyjna maseczke w placie, ktora dodaje blasku.
  • w temacie zmarszczki

U mnie sprawdzil sie krem z serii LIFT od bielendy. Bardzo dobry sklad, chroni tez przed promieniami slonecznymi, a po jakims czasie zauwazylam ogromna roznice w wygladzie mojej cery. Bardziej napieta skora, wygladzona, nawilzona. Zmarszczki widocznie zmniejszone.
  • w temacie jak przechowywać suszone grzyby

Normalnie przechowuje w lnianym woreczku, takiej torebe.. Tak bylam od babci uczona. Ale zawsze mam tez troszke w zamykanym sloiczku zeby do sosiku dorzucic czy cos i nie wygrzebywac z wora. Nic sie nie dzieje z tymi w sloiczku.
  • w temacie Jaki peeling do twarzy

Ja bardzo sobie chwale paste weglowa carbo detox z bielendy, ktora mozna stosowac na 3 rozne sposoby, bardzo dokladnie oczyszcza cere, a uzyta jako peelng doskonale zluszcza martwy naskorek, wiec w efekcie cera jest gladka, miekka i zdrowo wygladajaca.
  • w temacie Puder transparentny - opinie

Mi sie sprawdzil puder z Golden Rose, Long Wear Finishing Powder, nie zapycha, jest lekki i nadaje sie do kazdego rodzaju cery, swietnie matuje, pochlania wydzielane sebum i utrwala makijaz.