• w temacie Czy zabiorą 500 zł?

  W: Hydepark
  pokrzywa
  Kamyczka Zabiorą.
  Teraz PIS ma straszaka na peowców czyli 500 +, tak jak peowce mieli Smoleńsk;)
  Ale zapewne przed wyborami peowcom się coś odwidzi i będą obiecywać dalsze wypłacanie 500 +, mimo że teraz są przeciwni, jak to peowce,
  Bez obaw. Będą obiecywać 500 NA KAŻDE DZIECKO, tak jak to obiecywali pisowce, a nie dotrzymali. Albo i tysiąc do końca nauki.
  Przecież politycy z własnej kieszeni nie płacą, tylko z naszej, to co się będą hamować?
  DOBRE PORÓWNANIE.......:)
  Ci 500 a tamci smoleńsk - wniosek z tego sam sie wysuwa co jest warte ugrupowanie które oferowało smoleńsk :)
 • w temacie Czy zabiorą 500 zł?

  W: Hydepark
  Petrescu
  ~JAN Komuniści są do wszystkiego zdolni a zwolennicy czerwonych to zapewne pociotki --))))
  Dokładnie walczą o powrót komuny i faworyzują oligarchie --w myśl zasady tatuś w UB matka w KC a synuś w P>O a córka w Nowoczesnej P>O --Ideologie Stalinowskie wiecznie żywe --hej --
  Kto by sie bawił w takie uwikłania polityczne,większość ma wywalone -zostaną tylko jacyś fanatycy z kosmosu :)
 • w temacie Tomasz Kot - ciacho ?

  W: Hydepark
  sarna
  Antonnia
  sarna Antonnia sarna Antonnia sarna szatanz7klasy sarna Antonnia

  Wiliam Levy :) z seriali latina :)

  [image]00052F1D91H9WQYP[/image]Jak dla mnie, to troche za ładny;-) wolę takich z 'pazurkiem";-))Nie dla psa kiełbasa 😉zwłaszcza dla starych panien No co ty nie powiesz, czyżby żal dopę ściskał co?;-) Wstaw fotę , to ocenimy i może znajdzie się jakaś "stara panna" i ulituje;-))Popieram :) A poza tym mam podejrzenia ,że szatanz7klasy to nie jest mężczyzna a facio w kapelusie :) to kamuflaż :)A cha!;-) Ale tutaj wszystko możliwe;-))A takie jakieś ...przeczucie zza mgły ;-)Coś jak "szósty zmysł", bardzo przydatny;-)
  Otóż to :)
  ;-) Dobra, już nie rozdrabniajmy tego szatanaz7klasy, bo jeszcze jakaś wiedźma sie z niego wyłuska, a ta dopiero da nam popalić;-))

  Miłego dnia;-)
  No właśnie nie wiadomo Co to kto to ,i o to chodzi ,Ja tylko wiem tyle że antonina to stara panna po 40-stce mieszka gdzieś nieopodal morza i umawia się z różnymi wynalazkami z forum poszukując potencjalnego kandydata na męża i o........ale jakoś nikt tym kimś nie jest zainteresowany ........
 • w temacie Tomasz Kot - ciacho ?

  W: Hydepark
  Antonnia szatanz7klasy sarna Antonnia

  Wiliam Levy :) z seriali latina :)

  [image]00052F1D91H9WQYP[/image]Jak dla mnie, to troche za ładny;-) wolę takich z 'pazurkiem";-))Nie dla psa kiełbasa 😉zwłaszcza dla starych panien A tym bardziej dla starych kawalerów ;-/Otusz to...:)
 • w temacie Tomasz Kot - ciacho ?

  W: Hydepark
  sarna Antonnia

  Wiliam Levy :) z seriali latina :)

  [image]00052F1D91H9WQYP[/image]Jak dla mnie, to troche za ładny;-) wolę takich z 'pazurkiem";-))Nie dla psa kiełbasa 😉zwłaszcza dla starych panien
 • w temacie Tomasz Kot - ciacho ?

  W: Hydepark
  Fajny Fajny....Lubię go za to ze nawet dobrze zagrał Ryśka Riedla.....:)
 • w temacie 14 lutego 1942 rok - Powstała Armia Krajowa

  W: Polityka
  Antonnia szatanz7klasy KarolP12 KingHenryHappy KarolP12 KingHenryHappy KarolP12 KingHenryHappy KarolP12 KingHenryHappy KarolP12 KingHenryHappy KarolP12 Antonnia KarolP12 Niestety nawet obecnie dają głos różnego rodzaju parszywce nie potrafiący docenić wysiłku Bohaterów z AKTo rodziny UBeków i komuchów . Pokłosie .http://niezal(...)policje" ładnie połączyli " tylko po co Gazeta Polska wcina się w czyjąś manifestację? Nie mogli tego zrobić gdzie indziej? Zaraz pewnie jutro z rana w " Gazecie Polskiej " ukaże się artykuł pt:

  " KOD-owcy biją patriotów " !Jak to po co? Pikieta była organizowana pod hasłem "kod łączy, a nie dzieli". Może to atakowani są winni ataków?Jak Cie ktoś napadnie i nie daj Ktoś zgwałci to w twoim rozumieniu ty jesteś winna gwałtu. Czy tak? Bo tak ja to rozumiem!No, właśnie widzę jakie jest to twoje rozumowanie :)
  Jak się robi pikietę pod hasłem łączymy,anie dzielimy, to znaczy, że każdy może przyjść i nikt nie powinien być szturchany i wyzywany. Ale jak widać wśród szKODników są inne normy zachowania :)Przeczytaj wyraźnie post na który odpowiadam! " atakowani są winni ataków " ( na ten post odpowiedziałem ) to tak jakby ofiara gwałciciela była winna tego, że została zgwałcona !No, właśnie to zasugerowałeś, że GP czyli ofiara ataków ze strony KOD jest sama sobie winna. To tak jakby idąca ulicą kobieta została ni z tego ni z owego napastowana przez mężczyznę. Też powiesz, że po co się pchała na ulicę zamiast zostać w domu?

  Myśl zanim napiszesz.WŁAŚNIE POMYŚL ZANIM NAPISZESZ TAKĄ BZDURĘ !!!Może jednak pogadasz sam ze sobą? To zaoszczędzi mi czasu, a tobie nerwów :))

  I koniecznie dodaj więcej wykrzykników :)TAK? ZŁEJ BALETNICY RĄBEK U SPÓDNICY !Nikt ci nie karze tańczyć (pisać) :)Właśnie do kalendarza historii dnia 14 lutego jeszcze trzeba dodać fakt że kupiłem sobie nowe felgi do samochodu to jest też równie ważne jak to z tą armia jakoms tam :)Kup sobie jeszcze słownik poprawnej polszczyzny .Aty sobie chłopa poszukaj stara panno ,......:)Niedługo jestem na tym forum ale twoja dyskusja na nim przypomina wiejski jarmark z udziałem starych Bab ......:)
 • w temacie Czy kosmici istnieją?

  W: Hydepark
  Istnieją wczoraj widziałem ......:)Zaznaczam że troche wypiłem ale nie wiem czy to ma jakiś związek z w/w sprawą ......:)
 • w temacie GDZIE BYLIŚCIE jak były WYBORY

  W: Hydepark
  A to jest dobrze nie ma co narzekać ,500 zł będzie za PO takich pomysłów nie było i na pewno jeszcze bedzie parę ciekawych rzeczy,trzeba poczekać a dopiero wtedy osądzać , :)