• w temacie Wybory zostały sfałszowane? Pawłowicz znów szokuje na Twitterze!

  W: Polityka
  ~xxxx
  ~Obserwator
  ireneo Zaskoczyła wszystkich swą przenikliwością. Przecież to oczywista oczywistość ten fałsz. Pyta choćby o to jak Zdanowska nogła otrzymać 70% głosów gdy głosowało tylko 50 %? No jak.
  Boże widzisz i nie grzmisz... Łopatologicznie: w wyborach w mieście (w tym przypadku Łodzi) wzięło udział 50 % uprawnionych do głosowania. Z tych 50% uprawnionych - 70% oddało swój głos na Zdanowską. Proste?? Proste.
  Proste - ale dla pustej czaszki pisowca zbyt trudne. Siano nie myśli.
  Z dostępnością siana może być problem - raczej bywają dowodem na istnienie absolutnej próżni .
  A coś nazywane głową istnieje wyłącznie by uszy się miały czego trzymać
 • w temacie Jak to jest z pamięcią?

  W: Polityka
  stiffnecked Medycyna jest trudna.
  Poczytaj o wyparciu lub represji.
  No i przy okazji o "belce i źdźble"
 • w temacie POPIERAM ZAKAZ MARSZU NARODOWCÓW

  W: Polityka
  ~najnajlepsiejszy taie tom100 ORN to legalna organizacja polskich patriotów . ale o tym nie masz pojęcia co znaczy słowo patriota. A ty nie masz zielonego pojęcia co to znaczy FASZYSTA .
  Ale to wina twoich rodziców i nauczycieli że nauczyli cię kochać nazistów a nie Polskę. . WY LEWACY POPIERACIE DWIE FLAGI JEDNA TĘCZOWA DRUGA UNII EUROPEJSKIEJ POLSKIEJ SIĘ BRZYDZICIE DLATEGO HGW ZAKAZAŁA MARSZU OT PRAWDA .Chcę wiedzieć z kim rozmawiam - dawno temu mama mówiła "z obcymi typami nie gadaj"
  Na razie jesteś dla mnie jak brzęczenie much.
 • w temacie Czeski pogrzeb jak czeski film, czyli "gdzie wysypali maminkę ???" .Rzecz o Wszystkich świętych...

  W: Hydepark
  minimax777 gość Jesteś powoli kastrowany z wiary katolickiej,chrześcijańskiej,tej która uczyniła Europę tak silną i rozwiniętą.Wiara w cokolwiek NIGDY nie POMAGA w rozwoju/ewolucji ... a jest TYLKO HAMULCEM i ciezarem w tym procesie. Kraje w ktorych ludzie odeszli od GUSEL i herezji ..rozwijaja sie szybciej, niz te w ktorych te dominuja. Tam gdzie koscioly pustoszeja ..postep jest szybszy.

  Ja nie moge sie doczekac czasow w ktorych ludzie beda wreszcie WOLNI i porzuca wszystkie idiotyzmy w ktore uwierzyli .. a nie tylko religie do tego wora mozna wrzucic. Im szybciej tym lepiej.... Moze wtedy staniemy sie wreszcie cywilizowanym spoleczenstwem ...bo na dzien dzisiejszy ..mimo pozorow i technicznego rozwoju ... traktujemy siebie jak neandertalczycy ... a to nie jest postep ... lecz wrecz ZACOFANIE. pzdrv.

  P.S.
  Nie jestem ateista ..dla przekonanych ze tak pewnie jest.Chyba cię rozczaruję -
  mózg człowieka ma za małą pojemność i prędkość działania by zrozumieć wszechświat.
  Próbowałem to pojąć zaczytując się w Lemie, Asimowie, braciach Strugackich , Pratchecie .
  Żadna religia nie dała mi odpowiedzi na moje pytania .
 • w temacie Czeski pogrzeb jak czeski film, czyli "gdzie wysypali maminkę ???" .Rzecz o Wszystkich świętych...

  W: Hydepark
  ~inna taie ~inna taie ~inna taie ~inna
  Uważasz że wiara to mity. OK. ale korzystasz z dni wolnych od pracy w Boże Narodzenie, zapewne zasiadasz do stołu z rodziną w Wigilie (oczywiście tylko dla szacunku dla rodziny), czyli jednak obchodzisz te święta. Bądz konskewntny, skoro to tylko zabobony i gusła.... Nie kuupuj rodzinie dzieciom prezentów z tej okazji no bo to zabobony i gusła. Po co korzystasz dni wolnych? Po co spędzasz z rodziną Wigile? Dla babci, cioci, matki???? To jest właśnie OBŁUDA!Piszesz o obłudzie a czy to nie KRK ukradł święto przesilenia zimowego ?
  Poczytaj skąd masz choinkę (kler z nią długo walczył) - poczytaj kiedy naprawdę urodził się prorok Jozue .(m-c)Jakie święto przesilenia? ...weź puknmi się w głowę...może gdzieś jacyś poganie to obchodzili....nie poruszaj choinki bo akurat choinka została zaakceptowana przez KK, pzyjęto chjoinkę jako drzewo = życie , bo rodzi się Syn Boga, podobnie jak KK nie wyrzuca nikogo jeśli przyniesie do święcenia zajączka czy kurczaczka, jajko, dla nas KK to tylko symbole, miłe dodatki do Świąt Wielkanocnych, a celowo nie pisałam o choince, bardziej chodziło mi o Wigilię i prezenty, bo na pewno obchodziśz te święta, czyli jesteś OBŁUDNY...A ty zakłamana i odpowiadasz na wygodne ci pytania .
  Pytam po raz drugi - w jakim miesiącu urodził się ten twój prorok ?
  Dziwne ale masz problem z naszym językiem a może zmień translator.Zakłamany i obłudny jesteś TY! Bo korzystasz z tych dni świątecznych. Katolicy świętują że narodził się SYN BOGA czy jak wolisz Syn Boży, cały świat świętuje Boże Narodzenie, wiele ludzi na stanowiskach, ludzie oddają Synowi Bożemu hołd i część. To nie jest żaden Prorok! Jakiego wyznania jesteś....Nie podniecaj się tak masturbując mentalnie .
  Twoich świąt nie obchodzę i żadnego Złotego cielca nie czczę - to ty ukradłaś święta ludom przedchrześcijańskim (a tak przy okazji to i proroków, potop itd.)
  Pytam po raz trzeci - w jakim miesiącu urodził się ten twój prorok ?
  Naprawdę tak prostego pytania nie rozumiesz ?Rozumiem pytanie, narodził się w Grudniu bo było Zwiastowanie Mayj Pannie w marcu, tak wynika z Pisma świętego, od marca - 9 miesięcy do narodzin - to grudzień, ale po co mam ci robić wywody związane z guslami i zabobonami???? A ty jakiego wyznania jesteś???
  Rozumiem że TY wierzysz w cielca i jakieś święto przesilenia, a może masz jakeiś weekendowe przesilenie???Uważasz że muszę być jakiegoś wyznania.
  Wklep sobie w Google słowo "Agnostycyzm" - może coś z tego zrozumiesz - spróbuj przynajmniej.