• w artykule Ciążowe zachcianki

  W: Kobieta

  Ja nie rozumiem takich dziwnych zachcianek, jak śledzie z czekoladą czy ogórki kiszone z dżemem. A mam za sobą 3 ciąże;). Ale może dlatego, że zdrowo się odżywiałam, brałam dobre witaminy dla ciężarnych (Mollers Mama) i nic mojemu organizmowi nie brakowało. Jedyna fanaberia to lody o północy;)

 • w artykule Pionowa blizna po "cesarce"

  W: Kobieta

  Ktoś tu wspomniał o plastrach silikonowych, ja używałam sutriconu na bliznę, co prawda nie pionową, bo cc było planowane, blizna teraz praktycznie niewidoczna.

 • w artykule Rybne kwasy omega-3 są najlepsze

  W: Kobieta

  Ja też kupuję tran Mollersa, pochodzi z dorszy żyjących w czystych wodach, więc mam pewność, ze to co piję i daję dzieciom jest czyste i przebadane.

 • w artykule Nasze pokolenie nie miało prawa przeżyć

  W: Kobieta

  Oj tak, wychowywaliśmy się w innych czasach, więcej nam było wolno i mniej na nas chuchano. Blizny mam do dziś;). Syn też się wszędzie wspina, włazi, strachu nie czuje i co raz wraca do domu ze zdartym kolanem czy łokciem. Ale teraz jest sutricon, wiec przynajmniej młodemu nie zostaną brzydkie pamiątki, tylko malutkie blizny;).

 • w artykule Padł rekord. Polacy stołują się poza domem

  W: Biznes

  Ja się nie dziwię - nie każdy ma czas/chęci gotować obiady, a jednak miło jest zjeść coś konkretnego w ciągu dnia. Ja staram się unikać kebabów czy chińczyków, jak mam ochotę na szybki obiad to najczęściej idę do Salad story na sałatkę czy wrapa. Albo biorę box na wynos i jem na spokojnie w domu.

 • w artykule Sok, herbatka czy woda?

  W: Kobieta

  Moim zdaniem dieta dziecka musi być różnorodna, więc i na sok i na Jupika jest w niej miejsce.

 • w artykule Podaruj dziecku zdrowie

  W: Kobieta

  No ja też nie znam takich dzieci:). A jak rodzić będzie zdrowo wybierał, to dziecku nic się nie stanie, jak od czasu do czasu wypije napój.