• w temacie Jaki okap mam wybrać

  W: Porady
  cinderella Dla mnie przede wszystkim liczy się to, aby okap pracował cicho. Nie ukrywam też, że oprócz skutecznego działania liczył sie da mnie wygląd. Wybrałam okap Whirlpool i nie żałuję zakupu.
  Myślę że dokonałaś dobrego wyboru, u mnie działa bez zarzutu.
 • w temacie Ratunku! Wypadają mi włosy!

  W: Babskie sprawy
  Horka Ja stosuję szampony dostępne w drogeriach, Nivea, Fructis, ostatnio Timotei. Najważniejsze to nie zmieniać co chwilę, tylko sprawdzić jak zadziała na dłuższą metę.
  A jaki szampon Timotei używasz?
 • w temacie pralka do kawalerki

  W: Porady
  No pewnie ze tak - właśnie głównie przez wysoką temperaturę ubrania blakną, a tak naprawdę by detergent się rozpuścił nie potrzeba wysokiej temperatury. A takie parametry prania to znacząca oszczędność prądu.
 • w temacie Pralka do wrażliwszych tkanin

  W: Porady
  Najważniejsze to wybrać pralkę,która będzie miała wszystko co chcesz. Fajny jest program Kolorowe 15 - dzięki niskiej temperaturze masz gwarancję, że kolor nie wyblaknie, ale program jest tak dopracowany, że wszystko się ładnie dopiera.
 • w temacie Zmywarka? Tak, czy nie.

  W: Porady
  No to widzisz, taka zmywarka z programem nocnym to chyba idealne rozwiązanie dla Ciebie.
 • w temacie Jaką lodówkę kupić?

  W: Porady
  Jest sterowanie elektroniczne wilgocią i temperaturą, dzięki czemu nawet jak się dłużej zostawi drzwi otwarte albo włoży dużo jedzenia, to lodówka momentalnie wie, jak długo i mocno ma chłodzić, by osiągnąć zadane wartości. Mi się podobają te No-frost Fresh Control - jedzenie nie wysycha, bo wilgoć jest wysoka.
 • w temacie Jaką lodówkę kupić?

  W: Porady
  No to fakt. Ja niestety tyle miejsca nie mam, spodobały mi się za to lodówki z 6-tym zmysłem, ktoś może taką posiada?