• w temacie Suplementy diety

  W: Babskie sprawy
  faliczka3333 dziewczyny piszecie w wątku o różnych suplementach, a czy któraś z Was oprócz tych suplementów pamiętała o łykaniu kwasu foliowego, przecież jeszcze niedawno wystarczyło przyjmowanie kwasu foliowego zamiast tuzina preparatów multiwitaminowych.
  Dla mnie Folik to podstawa:)
 • w temacie Przygotowania do macierzyństwa

  W: Babskie sprawy
  gość Żyjemy już w takim wieku, że każda kobieta sama, bez lekarze powinna wiedzieć, że folik jest potrzebny od momentu planowania dziecka aż do zakończenia 12 tygodnia ciąży, a niektórych przypadkach nawet do momentu odstawienia dziecka od piersi.
  Choć nie każda o tym wie. Myślę że Folik warto przyjmować nawet profilaktycznie, bo to w końcu zupełnie bezpieczny lek, który jest na rynku bardzo długo, także jest sprawdzony przez wiele kobiet.
 • w temacie Gdzie na wakacje?

  W: Babskie sprawy
  gość
  tekane Ja się wybiorę w okolice Puszczy Białowieskiej, ponieważ kocham to miejsce, potrafię się tam wyciszyć, odpocząć, puszcza jest naprawdę fantastyczna.
  Racja, dobre miejsce na dłuższy weekend, czysto, zielono i pięknie. Kto nie był jeszcze w tamtych rejonach to szczerze polecam warto tam pojechać. Piękne krajobrazy, duzo zabytków.
  A kto nie planuje to może go zachęci ten filmik o Puszczy:http://www.yo(...)6eoODqI
 • w temacie Oczyszczanie organizmu

  W: Babskie sprawy
  Nie wiem jak dużo musiałoby być tej wody w organizmie, by powodowała obrzęki. Nikt nie wypija 5 litrów na raz, tylko raczej małymi łyczkami stara się zapewnić odpowiednie nawodnienie organizmowi. Ja często sięgam po moją wodę z butelki z paprotką
 • w temacie Przygotowania do macierzyństwa

  W: Babskie sprawy
  Niektórzy pewnie zakładają, że każda kobieta o przyjmowaniu folika wie i pamięta i nie muszą o tym mówić. A jak jest same wiecie