• w temacie TRUMP ZACHOWUJE SIĘ PODOBNIE DO PIS-U

W: Polityka
    Bucu - jeszcze ci te komunistyczne sądy za skórę nie zalazły?- nie wiesz że tych dziadków trzeba wysłać na emeryturę a dać stołki młodszym zdolnym ?
  • w temacie Wiek? Czy to problem?

To dziewczę czuje coś ale do twojej kasy a nie do ciebie .
    Czy wszyscy ludzie w dojrzałym wieku muszą być aż tak naiwni?
  • w temacie Ludzie w bagaznikach samochodów

buc1
    tom100 Nawet do bagażnika wlezie taki jeden z drugim ,- rozpaczliwa walka o koryto.
    O koryto i eksponowane stanowiska walczy PiS i już niewiele tego zostało. Teraz poczujesz Tom bat władzy PiS. Nieomylna władza PiS - nawet legitymacja PiS ci nie pomoże. Głosowałeś za nimi to bat ci się należy. Bieda z nędza i władza PiS - tego chciałeś i będziesz miał.
    Nie głosowałem na pis . Jestem prawicowcem a PIS to żadna prawica.
    Po drugie biedę i nędzę miałem już za PO - nie było co do gara włożyć,i żadnych perspektyw ani nadziei.a teraz nie narzekam mimo to że skubią człowieka ze wszystkich stron ,to jakiś ochłap mi zostaje .- nie powiem że z tego ochłapu jestem zadowolony ,ale za PO nawet tego nie było.
  • w temacie Zbrodnie żydowskie na polakach

W ich religii jest tak ,że dla ratowania własnego życia ,mogą zdradzić ,wysłać na śmierć nawet swoje dzieci ,a cóż tu mówić o obcych np. Polakach.
    Żydzi uważają się za rasę wyższą dlatego to nikt inny nie cierpi jak oni dla nikogo innego śmierć nie jest tak okrutna i niesprawiedliwa jak dla nich .
    Żydzi mają się za ludzi i za panów świata , a reszta mieszkańców Ziemi to dla nich są takie baranki i żuczki dla których śmierć i cierpienie są niczym .
    Taka prawda .-Krzyczą tylko że antysemityzm.?

• w temacie TRUMP ZACHOWUJE SIĘ PODOBNIE DO PIS-U

Bucu co ty znowu wymyśliłeś.TRUMP jest biznesmenem, przedsiębiorcą i obce mu są zasady lewackie, skrajno lewackie , postkomunistyczne czy Unijno-socjalistyczne , dlatego w żadnym razie nie zachowuje się tak jak PO, PSL, czy PIS.
  • w temacie Dla wszystkich współczujących "chorej nóżki" pełnomocnikowi Vincenta Amber Gold...

zbigniew1933 ~gość ireneo Chce się podlizać chorej nóżce z Nowodworskiej? Ferrari to mu komtur toruński wybaczy. Jego Maybacha i tych dwóch darowizn nawet Lewandowski nie przebije. Że on jeszcze nie ma helikoptera albo własnego odrzutowca? Rydzyk nigdy nie miał Maybacha więc spadaj kłamco popluć jadem gdzie indziej.Moherów też nigdy nie miał, on ci najuboższy z ubogich.Popieranie złodziejstwa jest ochydne - Niestety lewali tak mają.- i oznacza to że ani jeden lewak nie jest bez winy.