• w temacie Pół roku na zgłoszenie spadku do US

  W: Polityka
  ~gość Paranoję to masz ty pisząc bzdety, trzeba było zrezygnować ze spadku i nie musiałbyś nic nigdzie zgłaszać a PiS czy PO nic do tego nie mają bo przepisy spadkowe obowiązują od wielu lat gdzie jeszcze nie było ani jednych ani drugich.
  Podchwytliwe przepisy o których nie wszyscy wiedzą a kara jest dotkliwa tylko za to że się nie wiedziało..
  i to nie są bzdety .- to chciwe państwo bez żadnych skrupułów wciąż wyciąga łapę po mienie Polaków.- W żadnym cywilizowanym kraju nie ma tego rodzaju bandytyzmu.
 • w temacie KOMITET NORWESKI PRZYJĄŁ NOMINACJE PANA jURKA OWSIAKA DO NOMINACJI DO POKOJOWEGO NOBLA

  W: Polityka
  Ludzie wpłacają składki ZUSwskie - które są rozkradane , a Państwo Polskie nominowało Owsiaka do roli dobroczyńcy dając mu narzędzia medialne ,aby wyrównać choć w małym stopniu to co inni ukradli .
  Pytam z jakiej racji płaci się haracz do ZUSu ,-po co płaci się podatki nawet od innych albo tych samych podatków. Po to aby później dzieciaki na mrozie zbierały na to co potrzebne?- Dlaczego nie zajmuje się tym państwo za nasze wpłacane podatki i składki.-
 • w temacie Teraz nic tylko o Adamowiczu.

  W: Polityka
  ~gość
  ireneo
  madox66 Właśnie podali że Prezydent Adamowicz zmarł....
  wiadomość tragiczna i smutna. Nie sympatyzuje z PO ale jakoś z PO go nie utorzsamiałem. Był ciekawym, otwartym i energicznym człowiekiem Zabiła go nienawiść. Gdyby nie kojarzono go z partią, żyłby. To smutne i żal rodziny.
  Takich przypadków będzie więcej. Ludzie popadają w obłęd i desperację.
  Masz rację.- albo dostają zlecenie na kogoś i mordują nie patrząc na siebie, tylko po to aby rodzinie zapewnić godziwy byt.
 • w temacie Teraz nic tylko o Adamowiczu.

  W: Polityka
  ~Kawa Szkoda....
  Ale nie bardziej niż każdego innego, przeciętnego człowieka w takiej sytuacji.
  Pewnie że tak , ale sam widzisz co się dzieje , za ciebie czy za mnie marszów by nie było.
 • w temacie DLACZEGO NIE MA SAMYCH DOBRYCH LUDZI ?

  W: Religia
  ~gość DLACZEGO NIE MA SAMYCH DOBRYCH LUDZI ?

  Dlatego, że są tacy jak ty.Jest + i -
  Jest 0 i 1
  Jest dobro i zło - musi tak być - inaczej świat nie istniałby -bo najważniejsza w świecie jest równowaga


 • w temacie Odjadę z tego forum

  W: Polityka
  gość Maja nie odchodź, bo to nie jest wyjście. Nie wolno się poddawać i trzeba o wolność walczyć. Też mam podobnie, ponieważ też mi kasują, ale nigdy się nie poddam, nigdy? Będę im pisał prawdę prosto w twarz. PiS to sort nieudaczników społecznych, co drugi jest analfabetą, nie umieją nawet prostych dokumentów urzędowych wypełnić, ale pracują w urzędach, bo należą do PiS. Trzeba walczyć. Pozdrawiam.ha ha ha PO czy PIS czy to nie wszystko jedno. ? Jedni gnietli Polaków bardzo perfidnie , drudzy gniotą Polaków inaczej ale tak samo perfidnie .
  Jaka to różnica ?
 • w temacie Odjadę z tego forum

  W: Polityka
  Od dawna wiadomo ,że Twoje myślenie i poglądy są jedynie słuszne jak w PZPR.- nikt inny nie ma prawa do innych poglądów bo Ciebie obraża .
 • w temacie Zamykanie ust dziennikarzom.

  W: Polityka
  To tak samo jak za PO jest - tylko odrobinę normalniej o tyle że teraz nie strzela się do górników i nie nie pali się ruskich budek i bije się ludzi uczestniczących w Marszu Niepodległości