• w temacie "Ile dałeś na "Kler"

  W: Hydepark
  tom100 2 zł
  Nie majątek., o więcej kosztuje paczka papierosów. ja nie palę.
 • w temacie Prezydent wraz z małżonką w pośpiechu i ze wstydem opuścili Gdynie

  W: Polityka
  Wałęsa czmychnął jak jakiś tchórz
  Prezydent Duda wstydzi się że ktoś taki jak Wałęsa został prezydentem. Bo miliony Polaków dało się nabrać komunistom i głosowaliśmy a Wałęsę.,
  Ja też się wstydzę, że głosowałem na Wałęsę - Ze dałem się podejść esbecji i oddałem na Wałęsę mój cenny głos.- Gdyby nie to , gdyby Prezydentem został Tymiński już dawno komuniści w Polsce zostaliby rozliczeni jak w każdym postkomunistycznym kraju . A tak to komuna dalej chce rządzić .

  To był także mój błąd - Wybacz mi Polsko.
 • w temacie Prezydent wraz z małżonką w pośpiechu i ze wstydem opuścili Gdynie

  W: Polityka
  taie
  tom100 ha ha ha - dobre.
  Ubecja nie wie czego już ma się chwycić teraz chwyta się wstydu....
  "Dziecię ja cię uczyć każę" - UB-ecja dawno gryzie trawę od spodu.
  Teraz potomkowie ubecji - mają inne metody niszczenia Polski
  a stare ubeki nieźle się mają , choć emerytury skrócili
  ...
 • w temacie Prezydent wraz z małżonką w pośpiechu i ze wstydem opuścili Gdynie

  W: Polityka
  taie tom100 ha ha ha - dobre.
  Ubecja nie wie czego już ma się chwycić teraz chwyta się wstydu...."Dziecię ja cię uczyć każę" - UB-ecja dawno gryzie trawę od spodu.TAK? - A TE DZIADKI KTÓRE KTÓRYM CIĘŻKO TERAZ ŻYĆ ZA 2 TYŚ ZŁ ..... KTÓRE DRĄ GĘBY POD SĄDEM , A NIEDAWNO DARLI GĘBY NA MIESIĘCZNICACH?- DOBRZE SIĘ MAJĄ I NIE ŹLE WYGLĄDAJĄ..
 • w temacie Co dalej z Tuskiem?

  W: Polityka
  ~miki ~Zgred Jest wiele scenariuszy dotyczących Tuska jeden z nich mówi Będziesz siedzieć!!!Pytanie tylko kiedy?Nie wsadzą go , bo znowu jakiś imunitet mu lewacja wymyśli.
 • w temacie Co dalej z Tuskiem?

  W: Polityka
  ~stach tom100 Tusk do kraju nie wróci... dalej będzie szkodził Polsce i Polakom z zagranicy... PO to tam otrzymał dobrze płatną pracę.
  Kiedy skończy się mu kadencja , też otrzyma dobrą pracę za dobre pieniądze,za brużdżenie , i szczucie na Polskę. Nie ma się co martwić o Tuskową przyszłość. Unijna Lewacja nie pozwoli mu być na marginesie. w końcu to jeden z nich.jełop Mimo to nie ładnie jest tak mówić o kimś kto dostał wysoką posadę w Brukseli za sprzedaż Polaków i Polski.-
  To sprawdzona technika polityczna PO CO ROZPĘTYWAĆ WOJNĘ WYSTARCZY POSADZIĆ NA WYSOKIM STOŁU KOGOŚ , KOMU UWIERZĄ RODACY..Na szczęście nie wszyscy Polacy są aż tak naiwni..