• w temacie "Ile dałeś na "Kler"

W: Hydepark
    tom100 2 zł
    Nie majątek., o więcej kosztuje paczka papierosów. ja nie palę.
  • w temacie Prezydent wraz z małżonką w pośpiechu i ze wstydem opuścili Gdynie

W: Polityka
    Wałęsa czmychnął jak jakiś tchórz
    Prezydent Duda wstydzi się że ktoś taki jak Wałęsa został prezydentem. Bo miliony Polaków dało się nabrać komunistom i głosowaliśmy a Wałęsę.,
    Ja też się wstydzę, że głosowałem na Wałęsę - Ze dałem się podejść esbecji i oddałem na Wałęsę mój cenny głos.- Gdyby nie to , gdyby Prezydentem został Tymiński już dawno komuniści w Polsce zostaliby rozliczeni jak w każdym postkomunistycznym kraju . A tak to komuna dalej chce rządzić .

To był także mój błąd - Wybacz mi Polsko.

taie
    tom100 ha ha ha - dobre.
    Ubecja nie wie czego już ma się chwycić teraz chwyta się wstydu....
    "Dziecię ja cię uczyć każę" - UB-ecja dawno gryzie trawę od spodu.
    Teraz potomkowie ubecji - mają inne metody niszczenia Polski
    a stare ubeki nieźle się mają , choć emerytury skrócili
    ...

taie tom100 ha ha ha - dobre.
    Ubecja nie wie czego już ma się chwycić teraz chwyta się wstydu...."Dziecię ja cię uczyć każę" - UB-ecja dawno gryzie trawę od spodu.TAK? - A TE DZIADKI KTÓRE KTÓRYM CIĘŻKO TERAZ ŻYĆ ZA 2 TYŚ ZŁ ..... KTÓRE DRĄ GĘBY POD SĄDEM , A NIEDAWNO DARLI GĘBY NA MIESIĘCZNICACH?- DOBRZE SIĘ MAJĄ I NIE ŹLE WYGLĄDAJĄ..
  • w temacie Co dalej z Tuskiem?

~miki ~Zgred Jest wiele scenariuszy dotyczących Tuska jeden z nich mówi Będziesz siedzieć!!!Pytanie tylko kiedy?Nie wsadzą go , bo znowu jakiś imunitet mu lewacja wymyśli.
  • w temacie Co dalej z Tuskiem?

~stach tom100 Tusk do kraju nie wróci... dalej będzie szkodził Polsce i Polakom z zagranicy... PO to tam otrzymał dobrze płatną pracę.
    Kiedy skończy się mu kadencja , też otrzyma dobrą pracę za dobre pieniądze,za brużdżenie , i szczucie na Polskę. Nie ma się co martwić o Tuskową przyszłość. Unijna Lewacja nie pozwoli mu być na marginesie. w końcu to jeden z nich.jełop Mimo to nie ładnie jest tak mówić o kimś kto dostał wysoką posadę w Brukseli za sprzedaż Polaków i Polski.-
    To sprawdzona technika polityczna PO CO ROZPĘTYWAĆ WOJNĘ WYSTARCZY POSADZIĆ NA WYSOKIM STOŁU KOGOŚ , KOMU UWIERZĄ RODACY..Na szczęście nie wszyscy Polacy są aż tak naiwni..