• w temacie Kochanka kim jestem dla mężczyzny ?

W: Męskie sprawy
    wszystko zalezy od tego jaka sama jesteś, jeśli zachowujesz sie tylko jako kochanka to taką bedziesz. Radze też uwazac z kim idziesz do łóżka, zeby nie złapać czegoś.
  • w temacie Jaki macie samochód ?

Ja nissana :) fajowy i nie drogi dlatego tyle sie sprzedaje:

Nissan zbudował 500.000-go nowego Qashqai
  • w temacie chciałabym stracić cnotę

W: Uczucia
    A to chyba nie jest jakis problem. Kobiety są niesamowitymi kusicielami. Potraficie faceta owinać wokół palca. Polecam kilka artykułów.
  • w temacie Co na łysienie?

hmmmm - najlepiej nosic krótkie włosy wolniej będa wypadać - ale jesli to jest genetyczne to nic nie poradzisz - ale wlosy to nie wszystko - sam nie mam ich za wiele ale postawiłem na inne rzeczy, na które mam wpływ: ubiór, zachowanie, usmiech, to kręci kobiety - nie same włosy :)

• w temacie Przeszczep włosów warto?

przeszczep włosów to teoretycznie najbardziej pewny zabieg - lepsze niż te wszystkie reklamowane szampony i preparaty, ale wiadomo - przeszczepy są drogie

chociaż facet bez włosów tez wyglada cool a kobiety aż tak nie patrza na te włosy - jak sie zadba o całą pozostała reszte to włosy to pikuś :)

• w temacie Narzędzia budowlane - gdzie tanio kupić

wiadomo że w supermarketach budowlanych, tylko nie kupuj tych najtanszych bo to złom :)
    ale podoba mi sie że coraz wiecej facetów bierze sie samemu za remonty itp :)
    tak jak kiedyś :)
  • w temacie Nosicie czapkę?

pewnie że tak, jak nie chcesz mieć problemów zdrowotnych to tez noś - wiele osób o tym zapomina a później płacze na starość
  • w temacie Co zrobić? Jak postąpić?

No i git - czym sie przejmujesz? :)
    na Twoim miejscu patrzyłbym sie na nie - i jeszcze dodał - ze fajny kolor albo cos takiego :)
    wyluzuj :)
    One lubia prowolowac i w domu i w pracy :)