• Wałęsa tropi spisek

  W: Polityka
  Ciekawe rzeczy znajdują się na Twitterze Wałęsy.
  Jak wiemy, Instytut Pamięci Narodowej poinformował, że 2 lipca "prokurator Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Białymstoku umorzył śledztwo w sprawie podrobienia przez funkcjonariuszy SB (na szkodę Lecha Wałęsy) dokumentów umieszczonych w teczce personalnej i teczce pracy tajnego współpracownika o pseudonimie Bolek.

  Przyczyną umorzenia śledztwa było stwierdzenie, że wskazanego wyżej czynu nie popełniono

  Jak jednak zareagował Wałęsa? Według niego taka decyzja to wynik tego, że napisał list do Jaggera...


 • Niespotykane zachowanie Andrzeja Dudy

  W: Polityka
  A dla zachowania równowagi.. Andrzej Duda, który w minioną niedzielę wziął udział w obchodach 75. rocznicy rzezi wołyńskiej. Nie zakładam, że i Duda cierpi na "chorobę filipińską" (dla przypomnienia, kiedyś Aleksander Kwaśniewski pojawił się konferencji prasowej w stanie wskazującym i tłumaczył się, że podczas pobytu na Filipinach zaraził się jakąś egzotyczną chorobą i jest pod wpływem silnych antybiotyków), ale jednak coś z naszym Prezydentem jest nie tak na tym filmie.. A Wy co myślicie?

 • Smutne zdjęcie Kaczyńskiego

  W: Polityka
  Ja wiem, że chore kolano potrafi dać w kość, ja wiem, że każda choroba odbija swoje piętno na twarzy, ale żeby, aż tak? Głos w sprawie zabrał Tomasz Lis:


  Zastawiający jest fakt ostatniej ultra krótkiej konferencji, na której Kaczyński powiedział, że "do polityki nie idzie się dla pieniędzy" i szybko zniknął. Uważny i spostrzegawczy widz zauważył jednak, jak bardzo Kaczyński schudł, jak bardzo zmieniła się jego twarz, te podkrążone oczy i zmęczoną twarz.
  Jeżeli ta konferencja miała dać dowód tego, że Kaczyński jest w dobrej formie, to chyba nie wyszło..
 • Znana pisarka poniża Kaczyńskiego

  W: Polityka
  Manuela Gretkowska, polska pisarka i działaczka społeczna ostro wypowiedziała się o Kaczyńskim, nazywając go "skurduplem". No cóż , ten fakt nie dziwie, bowiem wiadomo od dawna, że Gretkowska pała ogromną niechęcią do obecnej władzy. Feministka nie odpuszcza, na swoim profilu na FB napisała ( a to tylko fragment):


  O słowach Gretkowskiej zdążyła już wypowiedzieć się między innymi dziennikarka Agnieszka Romaszewska:
  Ależ to niewiarygodna idiotka, pretensjonalna i kiczowata, cała, jak purchawka proszkiem, wypełniona pogardą dla ludzi nie tak nadzwyczajnie światłych jak ona. A że ma kobita wyobraźnię, to stworzyła sobie jakiegoś niezmiernie ozdobnego Golema i wypowiada mu wojnę

  Po której stronie się opowiadacie?
 • Beata Szydło rekordzistką!

  W: Polityka
  Jeden z popularnych portali internetowych podaje dokładne wyliczenia, według których Beata Szydło jest niekwestionowaną liderką, jeśli chodzi o wysokość premii przyznanej samej sobie. (Żaden premier po 1989 roku nie przebił Szydło w tym zestawieniu). Nie ona jedna natomiast takie premie sobie przyznawała.. Z kolei: Kazimierz Marcinkiewicz, Jarosław Kaczyński, Donald Tusk oraz Ewa Kopacz takich premii sobie nie przyznawali, co znaczy, że Szydło wróciła do tradycji nagród dla Premiera...

 • Wałęsa stanie na czele rewolty

  W: Polityka
  Wałęsa zapowiedział na swoim Twiterze, że: Jeśli w jakikolwiek sposób obecna ekipa zaatakuje Sąd Najwyższy ,4 lipca to ja po godzinie 15:00 udaję się z Gdańska do Warszawy. Wałęsa chce obalić sprawcę wszystkich nieszczęść (zapewne chodzi mu o Kaczyńskiego) i wie nawet, jak to zrobić, potrzebuje tylko 100 tysięcy ludzi! (Wiemy przecież, że potrzebuje ludzi do realizowania swoich celów, tak jak ostatnio powiedział: Wy zrobicie, a mnie podziękują. Tak bywało, to może teraz i tak będzie[b][/b]) Czyżby właśnie historia działa się na naszych oczach? Myślicie, że Wałęsa może obalić Kaczyńskiego i odsunąć PiS od władzy?


 • Kaczyński szuka kreta

  W: Polityka


  Kaczyński szuka wśród partyjnych kolegów kreta w swojej partii. Poszukiwania osoby lub osób, które wynoszą informacje z partii to główny temat ostatniego spotkania PiS. Czy pomoże przeszukiwanie billingów? Sytuacja robi się coraz bardziej groteskowa!

  Prezes jest poirytowany i mocno wkurzony na to, że wyciekają z PiS różne plotki, spekulacje dotyczące jego rzekomego odejścia z funkcji prezesa, stanie zdrowia, czy wzajemnych intrygach i przekazywanie ich dziennikarzom. Cóż, szukamy kreta w partii, a sposobem na to może być sprawdzenie bilingów ważnych polityków PiS - powiedział informator jednej z gazet.

  No cóż, wcale mnie to nie dziwi. Za dużo ostatnio wypływa informacji dotyczących działań PiS, stanu zdrowia Prezesa i jego decyzji odnośnie przyszłości. To tylko kolejny dowód na to, że te pogłoski są prawdziwe!

 • W mediach cicho, a tymczasem tysiące migrantów napływa do Polski

  W: Polityka
  Czemu nikt o tym nie mówi? Problem z migrantami to już nie tylko problem krajów zachodnich. Do Polski dostaje się coraz więcej imigrantów z Azji i Afryki. Pewnie większość z nas widzi to na własne oczy, szczególnie ci, którzy mieszkają w dużych miastach..
  Bardzo niebezpieczny jest jednak proceder, dzięki któremu imigranci pojawiają się masowo w Polsce. W samej tylko stolicy kraju działa kilkadziesiąt agencji, które legalizują migrantów - tworzy się (fikcyjną rzecz jasna) firmę, a ona udowadnia zapotrzebowanie na pracowników. Dzięki temu migranci dostają pozwolenie aż na 3 lata pracy (a to najwięcej w całej UE).
  Oczywiście, w mediach nikt o tym nie mówi, a migrantów, dla których ta oferta jest atrakcyjna, jest coraz więcej.. ABW odmawia komentarza, a sprawa ujrzała światło dzienne dzięki Marcinowi Wikło, który wraz z Markiem Pyzą opisał ten proceder w jednej z gazet..

  Marcin Wikło powiedział w Radiu Maryja tak:

  W samej Warszawie jest kilkadziesiąt, a może nawet 100 agencji, które zajmują się legalizowaniem uchodźców. We współpracy z agentami, którzy pracują w miejscu pochodzenia tych cudzoziemców, ściągają do Polski osoby wystawiając im fikcyjne zapotrzebowanie na pracę. Dzieje się to poprzez fikcyjne firmy zakładane tylko po to, by wygenerować takie zapotrzebowanie na pracowników z zagranicy. To są wyspecjalizowane firmy obłożone prawnikami. Wynalazły taką dziurę w systemie, że wiedzą, jakie informacje należy później podać wojewodzie, aby musiał przyznać karty pobytu cudzoziemcom

 • Kaczyński odchodzi z polityki!

  W: Polityka
  Co za sensacja! Według jednej z gazet Jarosław Kaczyński postanowił odejść z polityki! Dziennikarz, który opublikował ten materiał ustalił, że Kaczyński ma odejść tuż po wyborach parlamentarnych, niezależnie od ich wyniku. Kaczyński ma oddać swoje stanowisko prezesa partii, Joachimowi Brudzińskiemu, a sam ma pozostać honorowym prezesem PiS. Niektórzy jednak twierdzą, że jest to zwykła zagrywka prezes,a która ma sprawdzić reakcję polityków - innymi słowy, Kaczyński chce ich po prostu przetestować. No cóż, nie dziwi mnie to, bo przecież, czegokolwiek by nie mówić, to Kaczyński jest świetnym strategiem!

  I teraz nasuwa się jeszcze jedno pytanie - czy emerytura Kaczyńskiego podyktowana jest jego złym stanem zdrowia? Byłby to kolejny dowód na to, że problemy z kolanem są jedynie zasłoną dymną, która ma ukryć prawdziwy powód hospitalizacji Kaczyńskiego - raka trzustki.
 • Skandal to mało powiedziane!

  W: Polityka
  Rafał Trzaskowski, który walczy z Patrykiem Jakim o stanowisko Prezydenta Warszawy na antenie jednej z najbardziej rozgłośni radiowych wypowiedział dzisiaj dziwne słowa:
  Trzaskowski ma coraz więcej wtop na swoim koncie.. Tym razem powiedział jednak coś, czego nie powinien. Co oznaczają właściwie jego słowa? Ja to rozumiem tak, że jest jakiś układ z Brukselą i pieniądze mają się pojawić, jeśli wygra PO. Zgodzę się z Patrykiem Jakim: Skandal to mało powiedziane!