• Jarosław Kaczyński zaliczył wpadkę?

  W: Polityka
  Jarosław Kaczyński wypowiadając się na konwencji wyborczej, chciał odnieść się do afery reprywatyzacyjnej i wytknąć błędy obecnej władzy w stolicy, ale przy okazji zaliczył solidną wpadkę. Wiadomo, że afera stanowi słaby punkt obecnych rządzących stolicą, dlatego w założeniu PiS warto do niej się odnosić. Jarosław Kaczyński poruszył temat śmierci Jolanty Brzeskiej, ale przy okazji popełnił błąd i pomylił imię. Kiedy zgromadzeni na sali zaczęli go poprawiać, to reakcja prezesa była również niespodziewana. Zamiast przeprosić, poprawić się i uciąć temat, powiedział: "Jolanty Brzeskiej. Myślałem, że tak powiedziałem, ale widocznie zostałem źle usłyszany."
  Panie prezesie- naprawdę tak trudno przyznać się do błędu??
  Błąd Kaczyńskiego nie uszedł uwadze przeciwnikom politycznym, gdyż głos w sprawie postanowił zabrać Hanna Gronkiewicz-Waltz.
 • Prezes PiS w ogniu krytyki! Porównany do faszysty

  W: Polityka
  A w polityce nadal ciekawie. Po ostatnim wystąpieniu Kaczyńskiego podczas warmińsko-mazurskiej konwencji zawrzało w sieci. Jarosław opowiadał o ojkofobii, która ma cechować część polskich sędziów, a znaczy niechęć, czy też nienawiść do własnej ojczyzny oraz narodu. Takie porównanie spowodowało niemałe kontrowersje i wywołało falę krytyki. Jednym z krytykujących jest słynny prawnik Marcin Matczak, który wystąpienie Kaczyńskiego w dosyć jednoznaczny sposób podsumował we wpisie na twitterze.
 • Mocne słowa Wałęsy

  W: Polityka
  Wałęsa często zadziwia tym, co pisze w social mediach. Tym razem w mocnych słowach wypowiedział się o Kornelu Morawieckim, ojcu obecnego premiera. Nazwał go "zdrajcą" i "popaprańcem". Dostało się również braciom Kaczyńskim, którzy jego zdaniem "montowali w papierach SB i innych sprawę BOLKA". Do tej pory nikt nie skomentował słów Wałęsy, jednak w portalach społecznościowych większość Internautów popiera Wałęsę..

 • Jak PiS manipuluje słupkami...

  W: Polityka
  Chwalą się, że za rządów PiS wpływy z podatku VAT znacząco wzrosły. W 2017 roku wpływy są według grafiki o 23% większe... Tylko, że nie zachowano proporcji przy tworzeniu grafiki.. Słupki na wykresie PiS są znacznie wyższe.. zobaczcie sami:  Internauci się pieklą, co nie dziwi.. Jedno jest pewne, w dobie mediów społecznościowych takie manipulacje i zakłamywanie faktów nie ujdzie uwadze Internautów..
 • Taki jest plan Rydzyka?

  W: Polityka
  Ojciec dyrektor stwierdził,że ma zbyt mały wpływ na krajową politykę, a pieniądze, które dostaje to za mało.. Co zamierza więc zrobić? Chce wystawić własną listę kandydatów w nadchodzących wyborach do PE. Mówi się, że na liście mieliby się znaleźć politycy PiS: Jan Szyszko, prof. Mieczysław Ryba, Dariusz Sobków i prof. Mirosław Piotrowski.

  „Cztery „jedynki” na liście PiS – słyszymy od osoby znającej kulisy projektu o. Rydzyka – wzięły się z kalkulacji. Słuchacze Radia Maryja i widzowie TV Trwam to około miliona wyborców, a do tego kilkaset tysięcy leśników i myśliwych z rodzinami, których ma za sobą Szyszko. Taką liczbę głosów o. Rydzyk wycenił na cztery pewne mandaty w wyborach do PE.”

  Kluczem do sukcesu w negocjacjach z kierownictwem PiS-u ma być Dariusz Sobków, który ostro krytykuje PiS za ustępstwa wobec UE. Ale to nie tylko to, Rydzyk chce zmusić do ustępstwa PiS dzięki amerykańskiemu milionerowi. Stephen Bannon - który nie ukrywa swojego stosunku do UE i otwarcie mówi o tym, że "chce rozsadzać Unię od środka".. Bannoon chciał już wciągnąć do współpracy PiS, ale nie wyszło, jego oferta zostało odrzucona..A może Rydzyk rozsiewa plotki, aby mieć większy wpływ na krajową politykę?
 • Zdjęcia KAczyńskiego to fotomontaż?!

  W: Polityka
  Po sieci krążą opinie, że zdjęcia Kaczyńskiego zamieszczone ostatnio przez Brudzińskiego w sieci to fotomontaż! Wielu zastanawia się, jak z chorym kolanem Prezes PiS zdołał udać się na wycieczkę w góry, ale największe wątpliwości wzbudzają widoczne linie cięcia na zdjęciach. Internauci doszukują się też podstępu w ubiorze Kaczyńskiego (pamiętajmy, że to wtedy panowały w Polsce ogromne upały) Nawet polityk PO, zwrócił uwagę na fakt, że tak samo ubrany był Kaczyński na wakacjach.. 2 lata temu.
  Cały internet zadaje sobie pytanie, czy to prawdziwe zdjęcia czy fotomontaż mający potwierdzić dobry stan zdrowia Kaczyńskiego?
 • Absrud na spotkaniu z wyborcammi w Sandomierzu

  W: Polityka
  Zaczyna się promowanie kandydatów PiS przed wyborami samorządowymi. Premier próbował odpowiedzieć na zarzuty opozycji pod kątem współpracowników. Morawiecki próbował odeprzeć oskarżenia, według których rządzący nie radzą sobie w negocjacjach z europejskimi politykami... Zrobił to jednak dość nieudolnie, Internauci zarzucają mu zakłamywanie historii:

  Ja sam negocjowałem przystąpienie Polski do UE 20 lat temu i doskonale wiem, jak w Unii Europejskiej negocjuje się najlepsze transakcje


  Na te słowa zareagował błyskawicznie Leszek Miller, w dość mocnych słowach:


 • Kontrowersyjne słowa polityka na Twitterze

  W: Polityka
  Niedawno zmarła Kora, legenda polskiej sceny muzycznej, artyści składają jej hołd, ale i osoby publiczne o niej nie zapominają. Zaskoczył natomiast Korwin-Mikke, który słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Na swoim Twitterze napisał:  Po wypowiedziach oburzonych Internautów próbował się wytłumaczyć, jak mu to wyszło oceńcie sami:


 • Ale wtopa Beaty Mazurek!

  W: Polityka
  Ciekawe, jak z tej wtopy wytłumaczy się Beata Mazurek, która nieświadomie pokazała, kto tak naprawdę rządzi w Polsce. Mazurek wrzuciła zdjęcie z pogrzebu prof. Marii Dzielskiej (sic! jak można wrzucać zdjęcia z pogrzebu). Na zdjęciu znajduje się Prezydent, Premier, Beata Szydło i Prezes PiS.
  Mazurek natomiast zdjęcie podpisała wymownie: Prezes#PiS. J.#Kaczyński w #Kraków na pogrzebie Śp. prof. M.Dzielskiej tym samym pomijając osoby, które pełnią ważniejsze mogłoby się wydawać funkcje państwowe.  Brak taktu to jedno, wcale zresztą mnie nie dziwi, że Internauci się oburzyli wrzuceniem takiego zdjęcia. Inna sprawa jednak to podpis fotografii, który daje do myślenia...
 • Kaczyński pozywa Wałęsę

  W: Polityka
  Polska scena polityczna nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Wałęsa opublikował na swoim Facebooku oświadczenie, w którym wyjaśnia, że Prezes PiS za wpisy Wałęsy w Internecie oczekuje przeprosin i odszkodowania, które przeznaczy na cele charytatywne.


  Ciekawa jestem dalszego ciągu sprawy.