• Ale wtopa Beaty Mazurek!

  W: Polityka
  Ciekawe, jak z tej wtopy wytłumaczy się Beata Mazurek, która nieświadomie pokazała, kto tak naprawdę rządzi w Polsce. Mazurek wrzuciła zdjęcie z pogrzebu prof. Marii Dzielskiej (sic! jak można wrzucać zdjęcia z pogrzebu). Na zdjęciu znajduje się Prezydent, Premier, Beata Szydło i Prezes PiS.
  Mazurek natomiast zdjęcie podpisała wymownie: Prezes#PiS. J.#Kaczyński w #Kraków na pogrzebie Śp. prof. M.Dzielskiej tym samym pomijając osoby, które pełnią ważniejsze mogłoby się wydawać funkcje państwowe.  Brak taktu to jedno, wcale zresztą mnie nie dziwi, że Internauci się oburzyli wrzuceniem takiego zdjęcia. Inna sprawa jednak to podpis fotografii, który daje do myślenia...
 • Kaczyński pozywa Wałęsę

  W: Polityka
  Polska scena polityczna nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Wałęsa opublikował na swoim Facebooku oświadczenie, w którym wyjaśnia, że Prezes PiS za wpisy Wałęsy w Internecie oczekuje przeprosin i odszkodowania, które przeznaczy na cele charytatywne.


  Ciekawa jestem dalszego ciągu sprawy.
 • Seks afera z Macronem w tle

  W: Polityka
  Afera rozpętała się po tym, jak na pewnym nagraniu, bliski współpracownik prezydenta Francji przebrany za policjanta bije demonstrantów. Media doszukują się drugiego dna, pojawiły się pogłoski, że prezydent Macron i Alexandre Benalla byli kochankami.. Macron wziął odpowiedzialność za współpracownika, zaznaczając, że ma do niego pełne zaufania.. Uznał, że jest rozczarowany i czuje się :zdradzony". Francuskie media bardziej interesują się rzekomym romansem tej dwójki.. Mówi się, że Prezydent miał przekazać swojemu współpracownikowi dostęp do kodów nuklearnych.. Zainteresowany jednak zaprzecza:


  - Nie, Alexandre Benalla nie miał kodów nuklearnych... nie, Benalla nie był moim kochankiem – cytuje prezydenta "Le Parisien".

  Co myślicie o tej sprawie?
 • Wałęsa tropi spisek

  W: Polityka
  Ciekawe rzeczy znajdują się na Twitterze Wałęsy.
  Jak wiemy, Instytut Pamięci Narodowej poinformował, że 2 lipca "prokurator Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Białymstoku umorzył śledztwo w sprawie podrobienia przez funkcjonariuszy SB (na szkodę Lecha Wałęsy) dokumentów umieszczonych w teczce personalnej i teczce pracy tajnego współpracownika o pseudonimie Bolek.

  Przyczyną umorzenia śledztwa było stwierdzenie, że wskazanego wyżej czynu nie popełniono

  Jak jednak zareagował Wałęsa? Według niego taka decyzja to wynik tego, że napisał list do Jaggera...


 • Niespotykane zachowanie Andrzeja Dudy

  W: Polityka
  A dla zachowania równowagi.. Andrzej Duda, który w minioną niedzielę wziął udział w obchodach 75. rocznicy rzezi wołyńskiej. Nie zakładam, że i Duda cierpi na "chorobę filipińską" (dla przypomnienia, kiedyś Aleksander Kwaśniewski pojawił się konferencji prasowej w stanie wskazującym i tłumaczył się, że podczas pobytu na Filipinach zaraził się jakąś egzotyczną chorobą i jest pod wpływem silnych antybiotyków), ale jednak coś z naszym Prezydentem jest nie tak na tym filmie.. A Wy co myślicie?

 • Smutne zdjęcie Kaczyńskiego

  W: Polityka
  Ja wiem, że chore kolano potrafi dać w kość, ja wiem, że każda choroba odbija swoje piętno na twarzy, ale żeby, aż tak? Głos w sprawie zabrał Tomasz Lis:


  Zastawiający jest fakt ostatniej ultra krótkiej konferencji, na której Kaczyński powiedział, że "do polityki nie idzie się dla pieniędzy" i szybko zniknął. Uważny i spostrzegawczy widz zauważył jednak, jak bardzo Kaczyński schudł, jak bardzo zmieniła się jego twarz, te podkrążone oczy i zmęczoną twarz.
  Jeżeli ta konferencja miała dać dowód tego, że Kaczyński jest w dobrej formie, to chyba nie wyszło..
 • Znana pisarka poniża Kaczyńskiego

  W: Polityka
  Manuela Gretkowska, polska pisarka i działaczka społeczna ostro wypowiedziała się o Kaczyńskim, nazywając go "skurduplem". No cóż , ten fakt nie dziwie, bowiem wiadomo od dawna, że Gretkowska pała ogromną niechęcią do obecnej władzy. Feministka nie odpuszcza, na swoim profilu na FB napisała ( a to tylko fragment):


  O słowach Gretkowskiej zdążyła już wypowiedzieć się między innymi dziennikarka Agnieszka Romaszewska:
  Ależ to niewiarygodna idiotka, pretensjonalna i kiczowata, cała, jak purchawka proszkiem, wypełniona pogardą dla ludzi nie tak nadzwyczajnie światłych jak ona. A że ma kobita wyobraźnię, to stworzyła sobie jakiegoś niezmiernie ozdobnego Golema i wypowiada mu wojnę

  Po której stronie się opowiadacie?
 • Beata Szydło rekordzistką!

  W: Polityka
  Jeden z popularnych portali internetowych podaje dokładne wyliczenia, według których Beata Szydło jest niekwestionowaną liderką, jeśli chodzi o wysokość premii przyznanej samej sobie. (Żaden premier po 1989 roku nie przebił Szydło w tym zestawieniu). Nie ona jedna natomiast takie premie sobie przyznawała.. Z kolei: Kazimierz Marcinkiewicz, Jarosław Kaczyński, Donald Tusk oraz Ewa Kopacz takich premii sobie nie przyznawali, co znaczy, że Szydło wróciła do tradycji nagród dla Premiera...

 • Wałęsa stanie na czele rewolty

  W: Polityka
  Wałęsa zapowiedział na swoim Twiterze, że: Jeśli w jakikolwiek sposób obecna ekipa zaatakuje Sąd Najwyższy ,4 lipca to ja po godzinie 15:00 udaję się z Gdańska do Warszawy. Wałęsa chce obalić sprawcę wszystkich nieszczęść (zapewne chodzi mu o Kaczyńskiego) i wie nawet, jak to zrobić, potrzebuje tylko 100 tysięcy ludzi! (Wiemy przecież, że potrzebuje ludzi do realizowania swoich celów, tak jak ostatnio powiedział: Wy zrobicie, a mnie podziękują. Tak bywało, to może teraz i tak będzie[b][/b]) Czyżby właśnie historia działa się na naszych oczach? Myślicie, że Wałęsa może obalić Kaczyńskiego i odsunąć PiS od władzy?


 • Kaczyński szuka kreta

  W: Polityka


  Kaczyński szuka wśród partyjnych kolegów kreta w swojej partii. Poszukiwania osoby lub osób, które wynoszą informacje z partii to główny temat ostatniego spotkania PiS. Czy pomoże przeszukiwanie billingów? Sytuacja robi się coraz bardziej groteskowa!

  Prezes jest poirytowany i mocno wkurzony na to, że wyciekają z PiS różne plotki, spekulacje dotyczące jego rzekomego odejścia z funkcji prezesa, stanie zdrowia, czy wzajemnych intrygach i przekazywanie ich dziennikarzom. Cóż, szukamy kreta w partii, a sposobem na to może być sprawdzenie bilingów ważnych polityków PiS - powiedział informator jednej z gazet.

  No cóż, wcale mnie to nie dziwi. Za dużo ostatnio wypływa informacji dotyczących działań PiS, stanu zdrowia Prezesa i jego decyzji odnośnie przyszłości. To tylko kolejny dowód na to, że te pogłoski są prawdziwe!